Доброго ранку, незламні. Мав дурість почитати вночі, під час виїзду на делікатну справу, фісбук про пожежу на ЗАЕС. Ну і всьо то про мивсєумрьом, техногєнна катастрофа і вся хуйня. Поки повернулися, та пробігся по тому що пишуть фахівці з ядерної енергетики. Зробив категоричний висновок і вам можу дати пораду. Не читайте соціальні мережі вночі, коли починається панічна хвиля. Вся оперативна інформація є по локаціям в місцевих чатах в різних групах та каналах. Тому те, що стосується саме вас — ви можете знайти там. Але ви і так вже всі в тих чатах, каналах та групах. Не читайте вночі про те, на що ви не можете впливати, та від чого не залежить ваше життя тут і зараз!! Все, крапка. Якщо до вас сотні кілометрів, то що ви можете зробити, крім як звернути собі кров.
 А на ранок, коли вже будуть доступні фахові та спеціально навчанні люди, то почитаєте новини більш інформативно. Війна, яка зараз йде, це війна нервів та витримки. Бо як з'ясувалося з залізом та мотивацією у росіян не дуже добре. Тому ми зрівняли шанси, а в більшості випадків та локацій стали мати перевагу.
 Ми всі повинні бути підтримкою та допомогою тим, хто цілодобово б'є ворога. І ми не повинні бути знесилені, істерично залякані та виснажені. Ми повинні бути стійкими та сильними. Ми такі і є, але отовсьо мережеве, просто висмоктує сили. Бо як завжди в реальності, все не так погано.
Я не знаю який сьогодні день, яке число, та скільки вже воюємо. Але ми воюємо. За даними американської розвідки до 90% підготовлених військ зараз на території України. А як показала практика, американська розвідка все каже правильно. Ми їх б'ємо ми їх виснажуємо, ми їх нищим.
 Російська армія стала бандою терористів, які не ведуть війну, а роблять терористичні акти. Вони захоплюють АЕС, пробують руйнувати дамби. Міста рівняють з землею артилерією та літаками. З ракетними обстрілами стало полегше, бо ракети в них закінчуються. При чому, КПД майже нульовий від них (ну в масштабах повномасштабної війни). Тепер вони їх економлять, бо там теж розуміють, що коли ми переламаємо ситуацію повністю, то можемо не зупинися на кордоні. Ну, так бува з розбігу. Тоді вони будуть ними оборонятися. «нішагуназадпозадімасква», отавсяхуйня.
 Я не знаю, про що там ведуть переговори, про які коридори, але росіяни в принципі дуже хочуть щоб відбувалася масова евакуація цивільних. Ну, як би для внутрішнього споживача. Вони то все зафіксують і будуть рівняти міста з землею пояснюючи своєму бидлу, що всі цивільні виїхали, лишилися тільки націоналісти. Вони таке полюбляють робити. Ми знаємо, що вони бомблять та обстрілюють житлові райони. Бо ми тут. І це робиться навмисне.
Як завжди, в перші дні війни, логістика лягла як поняття. Дуже радує що військова логістика працює. Паливо, боєприпаси, їжа. На відміну від загарбників. В них все дуже погано. Вони вже більше стають схожі не на військових, а на банди грабителів та мародерів.
 Дуже великі складнощі в ЗСУ з високотехнологчними всякими девайсами. Коптери, теполовізори, ПНБ, рації, планшети, комп'ютери, то все закінчилося. Крім затарених за 8 років війни бригад та батів, формуються нові підрозділи, дуже багато зведених підрозділів. Формуються нові бригади ЗСУ. Купляти в Україні нічого майже не виходить. Повигрібали все в нуль. Замовляємо техніку вже не в Польщі та Чехії (бо і там нема), а вже далі)). Але це час. Їздимо збираємо у людей те що в них було для особливого користування. Грузи які їдуть з за кордону, просто «відсипаємо» по дорозі, бо майже всю ліву сторону напрямку Київ-Харків тримають збройники які в постійних боях. Але ці придурки з рабською психологією все лізуть. Може їм мертвим або в полоні краще ніж в Росії?
 З'явилося в нас таке поняття, яке було в малих селах в магазинах. Купувати і «записувати на зошит»)). Це коли за кордоном треба проплатити за товар готівкою і ніяк інакше. А в нас тільки безготівкові. Люди йдуть, позичають гроші, оплачують товар. То все ми звісно віддамо, але комунікація вражає. Тим більше що річ йде про записи «на зошит» на сотні тисяч гривень, мабуть вже й інший порядок цифр.
 І про комунікацію. В принципі дуже добре коммунікуємо з вищим військовим керівництвом. Під ногами не плутаємося, але на зв'язку постійно. Бо інколи оперативна або розвідувальна інформація буває дуже термінова та важлива. А ще в мене для вас маленький секретик, який є добрим показником. Залужний почав з'являтися у фейсбуці. Причому не тільки пише, але й читає деякі дописи. Ну, бачу я це по деяким реакціям. Значить у главкома є вільних кілька хвилин. Хоча, як на мене, краще б поспав більше. Ну, якось так воно потроху і перемелеться.
І нас тут дуже цікавить чи буде якийсь законопроект про військові трофеї? Бо треба визначитись. Чи збирати то всьо, чи нищити. А нищити, якось рука не підіймається. А добра стільки, що впотіємо потім маслом машиним городи поливати.
Дякуємо всім хто допомагає.