Уявімо собі, що у 1945-му союзні сили, дійшовши до кордонів Німеччини,  зупинились. Не пішли далі, не знищили монстра, не покарали винних, не провели  денацифікацію. Як ви думаєте: якою була б Німеччина після цього? Чи були б хоч  якісь гарантії, що, оговтавшись після поразки, орди нацистів не напали б на  сусідів знову? Нехай і під санкціями. Нехай і з зруйнованою економікою. 

Чи почувалася б Європа безпечно? Риторичне запитання.

І ми ставимо це питання знову сьогодні, у форматі не лише місцевому,  прив'язаному до України, але й значно ширшому, зважаючи на масштаби проблеми. Чи  буде в безпеці Україна, маючи на своїх кордонах таку ракову пухлину? Чи буде в  безпеці світ, поки існуватиме величезна фашистська держава? Держава, населена  мільйонами зомбі, котрі готові їхати в чужу країну щоб вбивати там місцевих  жителів? Відверто фашистська країна з ядерними боєголовками?

Для того, щоб і справді покласти край рашистській загрозі, а не перенести її у найближче майбутнє, слід ліквідувати Російську Федерацію як таку.  На її місці повинне з'явитись щось нове й неагресивне. Можливо — одне державне  утворення, можливо — кілька. Та головне — без ядерної зброї, гігантської армії і  пропаганди нацизму.

Ми ще не знаємо, як цього досягти. Але це повинно стати нашою метою — метою  України і цивілізованого світу.

Сьогодні — унікальний шанс покінчити із цією квазідержавою.

Не маємо права ним не скористатись.

---

НАША ПОЗИЦІЯ:
Росію слід демілітаризувати, денацифікувати, позбавити ядерної зброї, і розділити на менші частини.
Для поширення цих ідей ми і створили інформаційний вісник
Скасувати Росію. 
Допоможи нам достукатись до якомога більшої аудиторії: підпишись, пошир,  підтримай!