ЗМІ повідомляють що Президент і його родина проведуть новорічні свята не полишаючи України. Вони відпочиватимуть у резиденції Синьогора на Івано-Франківщині.

Міністр закордонних справ Оману Саїд Альбусаїді привітав таке рішення українського лідера. Він уточнив, що це привітання зовсім не пов'язане з тим що Зеленський під час минулих відвідин Оману нашось набридав попереднику міністра і заманив до Оману по себе російський шпигунський літак. І тим більше це не пов'язано з тим забобоном що ніби Зеленський куди б не поїхав, накликує там якусь біду. Те, що наш султан помер кілька днів після візиту пана Зеленського, це всього лише збіг прикрих обставин, сказав очільник Міністерства закордонних справ Оману. Ми бажаємо йому гарного відпочинку на рідній землі.

Тим часом в Україні директор резиденції Синьогора сказав що він мав би за честь вітати Президента особисто, але в той час саме іде на лікарняний. Натомість, Президента вітатиме його заступник з матеріальної частини. Він не забобонний, сказав директор.

Оглядачі відмічають розсудливість Президента Зеленського в його рішенні залишитися в Україні і не їхати в теплі краї цього разу. Ситуція в країні напружена. Вона вимагає пильної президентської уваги. Протестні настрої зростають, а самі протестувальники діють дедалі зухваліше. Якщо раніше вони збиралися на Банковій і обіцяли звідти винести Зеленського, якщо той не перестане «займатися фігньою» то тепер вони замахнулися на святе і пікетують концерт 95 кварталу з подібними гаслами. А це вже переходить усяку межу, сказав Андрій Єрмак, голова Офісу Президента України. Ці люди не мають нічого святого за душею і тепер від них можна чекати всього що завгодно. Ми, звісно, їх не боїмося і саме тому концерт 95 кварталу в палаці Україна охороняли всього лише десять тисяч бійців Національної Гвардіі

Хочу підкреслити, додав пан Єрмак, Президент продовжує тримати руку на пульсі життя, а зовсім не займається фігньою. І взагалі, те що ви називаєте «займатися фігньою» колись дозволило Президентові скінчити університет і зайняти такий високий пост.

Оглядачі також звертають увагу, що перебування Зеленського в Україні дозволисть йому пильніше моніторити підготовку до локдауну, який, як відомо, наступить після Різдва. Це не легке завдання проконтролювати аби люди сиділи більше вдома, коли вони і так не дуже збиралися після свят товктися в церквах чи торгових центрах. Тут потрібен уважний і зважений підхід. Президентський підхід.