Після закритої зустрічі з керівництвом британської розвідслужби МІ-6, на якій Зеленському розказували про регулярний витік секретної інформації з його оточення ворогам Британської корони, Президент України пообіцяв обов'язково поговорити з Єрмаком і сказати йому щоби той більше такого не робив.


Після повернення з Британії, пообіцяв глава Української держави, він навіть спробує особисто забрати в Єрмака мобілу по якій той вибовкує рускім усі українські секрети аби той не ганьбив його більше перед британцями. Нехай він тепер наші таємниці розказує тільки брату, сусідам і Маші Фокіній, додав Президент. Втрати від таких бесід для національної безпеки обох країн будуть мінімальними.


Британські розвідники подякували Президенту Зеленському за розуміння чутливих сторін сучасного протистояння з путінською Росією і висловили сподівання на подальшу співпрацю. У свою чергу, Президент Зеленський запевнив британців що як тільки, не дай Боже, Єрмак зірветься і знов почне строчити рускім державні секрети, вони дізнаються про це від нього першими.