Путін у своїй манері починає робити якісь звірства і розвиває величезну пропагандистську брехливу компанію про те, що він начебто «бореться» з наслідками своїх_же_діянь_під_іншим_прапором. Це як підриваєш дома в своїй країні і потім починаєш боротися з уявними неіснуючими терористами. А для необхідної перемоги, вони ще самі організовували підконтрольні терористичні осередки дилетантів, які  легко «знайти» і розгромити для зображення «успіху» спецслужб. Чи як  перетворити життя в Донбасі в ад, розпиляти все на металобрухт, а потім словесно висловлювати турботу про жителів Донбасу. Чи як розбити жителів Маріуполя бомбами, а потім зображати, що ти намагаєшся їм допомогти/захистити... На цих прикладах я просто показую, що це — завчена манера схема дій Путіна, перевірений відпрацьований шаблон. Потім він наймає грошикових писак і агентів впливу, які разом з Путіном починають «турбуватися» про виправлення створеної ним самим проблеми. 

Зараз насувається одна з НАЙМАСШТАБНІШИХ САТАНИНСЬКИХ АКЦІЙ Путіна. Він вже не тільки почав блокувати вивіз українського зерна морем, а і ПОЧАВ БОМБИТИ ЗЕРНОСХОВИЩА. При тому він вже втягнув в інформаційну акцію, у димову завісу для прикриття не тільки копійчаних писак, але вже і керівників держав для перемовин і «турботи разом з Путіним»  про українське зерно. Аферистична, антилюдяна спецоперація дуже масштабна, і несе величезну загрозу людям, сотням тисяч життів, якщо не мільйонам. Зрозуміло, що путінська камарилья потім буде намагатися звинувачувати в голодних смертях саме Україну і її керівництво (мовляв, — це ж вони не погодилися на умови Путіна в його афері). Потім будуть казати, що Путін в той час піклувався про це. Насправді задача Путіна створювати проблеми і пропонувати неприйнятні для сторін умови їх «вирішення», які не зрозумілі фахівцям по зерну, але добре зрозумілі фахівцям у військовій справі. Інформаційна диверсійно-психологічна операція дуже масштабна і глибока. Можливі смерті людей від голоду розганяються інформаційно аж до таких масштабів, щоб путіно-агентам говорити, що тема війни і путінської агресії в Україні, мовляв вже «всім надоїла». 
Що ця тема — не сама актуальна. Українська влада має дуже серйозно до цього віднестися. Насправді ця загроза голоду, ЦЕ ПРОСТО — ЩЕ ОДИН З НАСТУПНИХ ЕТАПІВ АГРЕСІЇ ПУТІНА В УКРАЇНІ, це треба доносити до всіх і кожного за кордоном. Треба пояснювати, що  ця проблема з зерном саме створена Путіним, і саме в Україні, і розвивається Путіном у вигляді спецоперації для задурювання мізків з начебто «хорошим Путіним». Треба всім пояснювати, що це просто чергова звична для Путіна спецоперація під іншим прапором, де він сам організовує антилюдяну проблему так, щоб його рук не було видно. Під цю спецоперацію підтягуються і не пов'язані з українським зерном, проблеми голоду в світі, з головною тезою, що, мовляв, «треба менше приділяти уваги війні в Україні». Всюди акценти проставляються так, начебто просто в Україні йде мова про невелику «звичайну» регіональну війнушку, а не про протистояння звіхнутому маразмо-сатано-звіру-глумо-тирану з ядерними причандалами. А цей звір реально придумав під якимись геронтологічними препаратами нову «концепцію» «використання» ядерної зброї в світі, — «я всіх лякаю, і всі мені все віддають, що мені заманеться!  І так я пустими словесами хоч ціле ядерне НАТО множу на нуль і розганяю, бо вони — нікчемні боягузи, а я — супер-диктатор, хоч і маленько-дурненько-слабенький!» Така собі онко-маразматична нова концепція світового панування на пустому місці.  
Нашому МЗС і партнерам потрібно негайно масштабно реагувати і відпрацьовувати цю проблему у світовому інформаційному і дипломатичному полі. Треба підкреслювати як 
 - акцію Путіна для організації масового голоду, 
 - так і його спроби виставити себе в цьому питанні фальшивим миротворцем, 
 - так і його спроби забрехати в забуття звірства рф-військ в Україні і виступ кремля проти світового миру, порядку та законності.
 Ця проблема дуже-дуже небезпечна, дуже підступна і дуже масштабна для багатьох найважливіших аспектів життя.