Уявіть собі: людина (полковник Андрій Тимченко) незаконно придбала гранати, незаконно їх пронесла на режимний об'єкт у генеральний штаб, у свій кабінет, незаконно передав їх помічнику Головнокомандувача Залужного Г.Чистякову. 
Слова про те, що підозрюваний сказав Чистякову, що «гранати бойові» є лише свідченнями підозрюваного, навряд чи чим підкріплені, це може бути просто — виправдовувальна вигадка. Навіть якщо є свідки цих слів, вони можуть бути неправдивими. 
Підозрюваний незаконно придбав і проніс у генштаб цілих вісім гранат... Але це — лише те що наявне, доведене і засвідчене! Незаконно придбаних  чи вкрадених гранат може бути значно-значно більше... Очевидні інші співучасники цього злочину з незаконним придбанням/крадіжкою/пронесенням гранат! Можливо, наявні співучасники у пронесенню їх в кабінет підозрюваного. Абсолютно очевидна наявна схема з декількох осіб у змові і за незаконним придбанням і за пронесенням.

Чи міг Чистяков підозрювати, що його, от просто так, нізащо, подаруночком у ящику, втягнули у очевидний злочин з незаконного обороту вибухонебезпечних речовин? Такий собі — подаруночок!
Кажуть що слідство зараз «вважає», що це — нормальна річ, коли тебе просто беруть і несвідомо втягують, роблять співучасником такого злочину з незаконного тобою придбання вибухових пристроїв, зброї,  пов'язано з режимними об'єктами і з найвищими особами, що режимно охороняються... 

Гранати є бойовими гранатами досить екзотичної конструкції, досить екзотичного іграшкового зовнішнього вигляду (пластмасові, легкі, нестандартно розбірні). Будь-яка передача таких гранат навіть законна, без особливих інструкцій про екзотичну конструкцію є дуже небезпечною для того хто їх взяв.

Далі, — полковник Андрій Тимченко є старшим помічником ЗАСТУПНИКА Головнокомандуючого! Заступники Головнокомандуючого є потенційними ПРЕТЕНДЕНТАМИ НА ПОСТ ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО, або однозначно близько знайомі з такими потенційними претендентами... Чому б не дарувати незаконні екзотичні вибухові пристрої  в офіс Головнокомандуючого, його помічникам в офісі! Ні на що не натякає ситуація? 
 
================================================

Потім прокуратура за таким «легким» списочком підозр просить для підозрюваного... ДОМАШНІЙ АРЕШТ, а суддя навіть в ньому відмовляє і ВІДПУСКАЄ ПІДОЗРЮВАНОГО на всі чотири сторони. Іди, знищуй докази, домовляйся з фальшивими свідками, втікай, імітуй самовбивство, ставай жертвою кураторів, організаторів та співучасників,... роби що хочеш! Організовуй зі злочинними кураторами треш-медіакомпанії про те, що це просто — випадок нещасний! Залякуй, знімай з должностей тих хто заважає, можна когось вбити-отруїти-підірвати, в тебе ж є гранати ще, є доступ на режимні об'єкти, доступ до зброї, — чудово!
У справі ПО ВИЯВЛЕНИХ ФАКТАХ і по ВИЗНАНИМ ПІДОЗРЮВАНИМ ОЧЕВИДНИХ ЗЛОЧИНАХ НА РЕЖИМНИХ ОБ'ЄКТАХ З ТЯЖКИМИ НАСЛІДКАМИ, З ПОРАНЕНИМИ ДІТЬМИ, З ЗАГИБЛИМИ ВИСОКОПОСАДОВЦЯМИ... Ні, бачите, нікого не цікавить АРЕШТ БЕЗ ПРАВА ЗАСТАВИ! Іди, гуляй собі! 

Я не здивуюсь якщо навіть хімічного аналізу цієї пляшки віскі на токсини не зробили...

================================================
Я не кажу що журналісти мають бути оракулами і вгадувати як саме підірвався Чистяков. 
Вони не мають достатньо інформації стосовно цього. Тайна слідства! 
Але всі журналісти і всі головні редактори однозначно мають актуальну важливу для суспільства інформацію про абсолютно неадекватну поведінку слідчих, прокурорів і судей? Про корупційну, про злочинну, неадекватну поведінку. Всі журналісти і всі головні редактори засобів масової інформації, якщо вони взагалі здатні скласти 2 + 2 знають і розуміють, що у такої поведінки слідчих прокурорів та судей Є злочинний ЗАМОВНИК-ОРГАНІЗАТОР? Всім очевидно, що цей замовник є фактичним, по факту, організатором масштабного злочину-змови-заколоту на вищих щаблях влади?
ЗМОВА? ЗАКОЛОТ? УЗУРПАЦІЯ ГІЛОК ВЛАДИ? КОРУПЦІЯ? ДЕРЖАВНА ЗРАДА? ЗАМАХ НА ВБИВСТВО АБО КРИМІНАЛЬНИЙ ТИСК НА ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО? СЛІДЧІ, ПРОКУРОРИ, СУДДІ, ЕКСПЕРТИ НА ЗАРПЛАТІ, ЧИ НА ЗАЛЯКУВАННІ, ЧИ НА УПРАВЛІННІ ШАНТАЖЕМ, ЧИ НА ЗЛОЧИННІЙ КРУГОВІЙ  ПОРУЦІ? 

Я передивився багато публікацій! Може я помиляюсь, — шукайте! Може хтось десь є з журналістів та головних редакторів, котрі знають та пишуть про ці ОЧЕВИДНІ НАЯВНІ ЗЛОЧИНИ у владі та правоохоронних органах? Я не знайшов не бачу! Їх не існує?
Вони всі дуже зайняті про заяви стосовно того про що в них немає достатньої інформації! Саме про підрив Чистякова! Може то спеціальна професія така? Повідомляти у засобах масової інформації про те, про що в тебе немає достатньої інформації... Навіщо казати про те, що є очевидним, про очевидні злочини на вищих щаблях влади та у правоохоронних органах??? Навіщо писати про злочинців, які загрожують всій державі, її існуванню???

Може ви звернули увагу, людина, яка за доведеними фактами, займалася незаконним оборотом вибухових пристроїв на режимних об'єктах, на вищих владних рівнях, групою, у змові, з тяжкими наслідками та великими втратами для держави... нашими журналістами тендітно так називається, — «ДАРИТЕЛЬ ГРАНАТ» !!!

Ах, да! Григорович же придумав усім відмазку! У нас же — ідіотизоване суспільство! Всі просто, абсолютно всі є круглими ідіотами і дурнями! Ніхто нічого не розуміє! Як зручно! Ніхто ж нічого не має робити в тому, де він не розуміє, недостатньо компетентний та розумний?