Висновки за звільненням Залужного робити зарано, але вже буквально «за пару відосіків» накопичилося дуже багато несуразностей... 

Говорячи про те, що потрібні «нові підходи», якось воно дивно міняти людину молодшу, на іншу, старшу на 8 років.
Досить таки дивно міняти людину, яка користується досить великою підтримкою в основних міжнародних партнерів у дні, коли саме це фінансування від партнерів «хитається». 
Дивно казати, що у новому етапі війни потрібне нове керування. Зараз в України — скрутні часи з озброєннями, які аналогічно може були у квітні-травні 22-го року, тобто етап війни скоріше не «новий», а саме — старий. 

 ...Відмітився у військових мудруваннях і радник А.Єрмака М.Подоляк: «знайти нові функціональні та високотехнологічні рішення, які даватимуть змогу утримати й розвинути ініціативу, а також важливістю запустити процес реформування управлінських принципів в армії», — уточнив Подоляк цілі змін у керівництві ЗСУ. За його словами, цей крок, зокрема, був викликаний необхідністю переглянути тактику дій, яка «не забезпечила в повному обсязі належного результату торік»...
 
 - Тут зрозуміло, що можна дуже довго сперечатися з 95 кварталом стосовно того, як меншими силами наступати на більші, за значної переваги ворога у артилерії і ракетній техніці, у степах ... як «утримувати ініціативу».  Як «утримувати  ініціативу», яка втрачена понад рік тому. Тим більше, що вже понад рік, як російські генерали позбулися шапкозакидацького баранізму, від якого власне то і були ті дуже значні успіхи українців. Росіяни більше року дуже суттєво змінили і тактику і стратегію, а у когось в Головах там продовжується «ініціатива».  Чи може люди під «успіхами та ініціативою» мають на увазі Кліщівку, Андріївку, Роботине, ...?

Все це складається в якусь кашу-абракадабру, бо призначення О.Сирського  який демонстрував свої підходи, командуючи в районі Бахмута якось не дуже вкладається у «нові підходи» і «тримання ініціативи»... 

Зеленський сказав, що українській армії потрібні зміни. За його словами, зараз є «відчуття стагнації» на південних напрямках фронту та складнощі в боях на Донеччині. 
От «дивно», коли зупинилося постачання боєкомплекту та зупинилося фінансування, відчулася «якась стагнація»... і саме зараз «на часі» поміняти Головнокомандувача, наче це він постачав  боєкомплект та фінансував армію... Щоб новий Головнокомандувач декілька місяців тільки вивчав стан справ, який ще і стрімко змінюється. 

Дуже зачаровано звучать фрази від 95 Кварталу стосовно того, як і коли треба міняти військові тактики і стратегії...
Коротше, не дивно тільки, що у цих заявах та відосиках немає нічого не дивного! Все «дивакувате», одне за одним. 95, — що тут скажеш. 

Не дивно те, що «все дивакувато» явно і чітко відповідає рівню управлінської «компетентності» КВН-а. Треба дуже тримати порох сухим і руку на пульсі, бо є велика загроза того що морські хвилі різко увірвуться у теплу ванну. 
Бо вся ця зміна «коней на переправі» саме в той час, коли пару проривів і великі угрупування українських військ будуть оточені на Донбасі. І потім буде зручно списати, що ,мовляв, «снарядів не вистачало», що це «Залужний довів ситуацію»...

 Та ще у часі все воно якось так, що хтось може навіть подумати, що це таки Безугла таки керує Україною... 

 P.S. На жаль про оперативний підхід О.Сирського я вже писав от такий жах (з результатом: і здали і не відбили):
 «В Україні у ЗМІ обговорюють топ зраду і шкідництво на вищому військово-політичному рівні.»
28 липня 2023
https://site.ua/serhiy.grigorovich/v-ukrayini-u-zmi-obgovoryuyut-top-zradu-i-skidnictvo-na-vishhomu-viiskovo-politicnomu-rivni-i0vr651
Сирський: Щодня просуваємося щонайменше на пів кілометра 20.07.2023.
«У відповідь на запитання, чи планують ЗСУ відвойовувати Бахмут, Сирський запевняє: „Це принципова справа, справа честі“.
За його словами, нині „створені всі умови“  для того, щоб повернути це місто під контроль України, але з втратами, що будуть у десятки разів менші, ніж у росіян. „Розташування російських військ на даний час нагадує такий лук, який сконцентрований в Бахмуті. І вони перебувають у такому напів оточенні. Ну, цим просто не можна не скористатися“, — каже він. „
...
Коли, знаєте, командувач  Сухопутних військ  Олександр Сирський говорить таке, я мушу зауважити, що це — маячня! Захоплювати руїни міста в низині,... оточеного пристріляного, з величезним досвідом ворога по його захопленню та інженерному обладнанню для оборони... Що це взагалі за літературна романтика про «справу честі»??? Захоплення добре укріплених ворожих позицій в бетоні, це — справа ВІЙСЬКОВОЇ ДОЦІЛЬНОСТІ,... з ЧІТКИМ УСВІДОМЛЕННЯМ неминучих втрат та ПОДАЛЬШИХ ПЕРСПЕКТИВ, можливостей утримання і подальшого звільнення країни,... позбавити противника чогось важливого... А в руїнах Бахмуту ніякої такої негайної вигоди не спостерігається... просто, — з минулого досвіду. Це якась — ловля вчорашнього дня з втратами людей, техніки і БК. У Бахмуті не більше справ честі, ніж в будь якому іншому окупованому населеному пункті. Чи є там більше ДОЦІЛЬНОСТЕЙ, ніж в інших місцях??? Можливо Бахмут, це зовсім не «місце честі» стосовно  звільнення його руїн в першу чергу, ... а зручне місце для заманювання і знищення ворогів з висот до якогось моменту, чи ще для чогось? Якщо вже є зручний вогньовий контроль аж для можливого звільнення. Якщо вже є прикіпілість пропаганди кремля про захоплений великою кров'ю «Артемівськ».

Йдуть якісь кретинські словесні навіювання про напів-оточений Бахмут... Це, так вішали локшину Верховному, що і самі в це повірили??? З таким же самим успіхом можна сказати, що це не росіяни, а ми біля Бахмута у напівоточенні, ... тільки вони ще додатково сидять в бетоні, а ми у полях. Майстри теплих ванн для інфантилів, вже почали «взяття під вогневий арт-контроль» з великими проблемами РЕБу та ланцетів називати «оточенням»... «вогневим»