У мене в серці дійсно — величезна турбота про теперішнє і майбутнє Росії. 
Визнання всесвітньо визнаних українських територій «Луганської Народною Республікою» і «Донецькою Народною Республікою» несе для Росії величезні виклики і ризики. Річ у тому, що для України і світового товариства це визнання нічого не міняє. А от для Росії ці території стали офіційно визнаними «територіями дружніх держав» «ДНР», «ЛНР». Справа в тому, що на цих територіях багато людей, які недовольні Росією, бо в них розпиляли всі підприємства на металобрухт і перетворили життя на якесь зомб-існування, створили щось не створене, мільтішать всякими маріонетками не популярними, агентами МММ та ципляточниками, не об'єднуються по нормальному, за повноцінних не вважають, грошей не дають, зарплати не платять по-людськи, ловлять на мобілізацію, женуть в чужі бої гарматним м'ясом... — нескінченно можливих образ і претензій.  
Тепер, якщо, не дай боже, на цих територіях виникнуть якісь угруповання бойовиків, чи якісь партизанські загони, ... А виникнути може всяке, — від 
партизанів за відновлення СРСР з невизнанням кордонів і уряду РФ, 
чи «РНР без Путіна», 
чи «Росія зі столицею в Луганську», ...
 до якихось можливих «бандерівців „Л/ДНР“,
 чи Азов „Л/ДНР“.  
Хоч анти-українські, хоч за-українські, хоч проти-всіхні, хоч за-всіхні.
 
 Якщо вони десь на цих територіях, уявіть собі, захоплять у воєнторзі, чи у  російської армії, чи у міліції „ЛНР“, чи у українських ВСУ, ... якусь трофейну техніку, ... А якщо „Смерчі-Урагани-Гради-ТочкиУ“ ?
Вони ж зможуть такими наскоками вилазками з захопленої на годину техніки постріляти куди завгодно, в тому числі і по території офіційно визнаної дружньої Росії, по Кубані... І що тоді робити бідній нещасній Росії? Це ж братні дружні держави „Л/ДНР“! НАТО тут ні до чого, Україна ні до чого. Такі партизанські бойовики можуть робити таємні рейди по „Л/ДНР“, по Україні, розчинюватися в конспірацію, лягати на дно... Вести перемовини, здаватися в полон, будь-якій стороні якій захочуть, хоч Україні, де їх можуть випустити на наступний тиждень... Так зрозуміло, що вони в Росії будуть, якщо виникнуть, — незаконними забороненими організаціями. Але військові дії таких можливих заборонених організацій будуть ніяк не дотичні до НАТО і України за законами РФ. Якась „Луганська Новоросія“ може навіть рейдом до Москви дійти, мабуть... Вийде батальйоном, а дійдуть 20 дивізій ... Захоплять Кубань, а потім з нею приєднаються до України в момент слабості чи транзиту влади у Москвы. Але значно більш реалістичні місцеві спорадичні ракетні обстріли найближчих територій з захопленої ракетної техніки. Такі партизани можуть якийсь літак чи гвинтокрил з боє-комплектом вкрасти і  злітати на бойовий виліт в РФ. 
А ще я дуже переживаю за Путіна, що в Росії хтось у такому випадку почне його звинувачувати, що він сам відкрив шкатулку Пандори. Не вдариш же по братерських визнаних „Л/ДНР“ ядерними бомбами. Саме образливе в цьому, що якусь маленьку групу наприклад „Новоросія до Владивостоку“(заборонена в майбутньому терористична організація на рф) можуть утворити навіть якісь дві-три людини, які захоплять установку з ТочкоюУ. Візьмуть, заявлять про себе, захоплять, стрельнуть, візьмуть на себе відповідальність, і розчиняться по-партизанські на просторах „Новоросії“ у кам'яних джунглях... Що з ними тоді робити? Це ж сама Росія визнала що це — не українці, не Українська держава, не Українські території, НАТО тут ні до чого... л/днр-івськи бойовики, л/днр-івськи партизани, л/днр-івськи терористи ... 

На всяк випадок, — всі назви і організації є вигаданими, всі збіги є випадковими, всі кому потрібно є іноземними агентами... принаймні на сьогоднішню дату написання цього посту. 
Отакі серйозні проблеми виникли у РФ з цим визнанням територій з купою всіляких можливих братерсько-визнаних незаконних бойовиків-ракето-терористів-месників.