І не засмічуйте мозок такою глупотою верховному начальству. 
Пане Зеленський, Вам  цією єрундою просто засмічують мізки і роблять Вас смішним та не конструктивним.
 
Більшість людей просто не розуміють цього поняття. Це поняття МИРНОГО ЧАСУ. Коли якась країна проводить військові навчання чи щось інше, — закриває небо. Вона оголошує: «у цій території літати не можна, літаки можуть бути збиті» або у безпекових ситуаціях: «не залітайте сюди,  бо точно зіб'ємо літак, який залетить». 

Таке також може оголосити дуже потужна країна якимось маленьким країнам, у яких немає адекватної системи ППО, ПРО. Це як дорослий дітям: «В цю кімнату не заходьте». «Небо оголошено закритим». 

Зрозуміло, що немає ніякої закривалки  неба. Просто таке оголошення робити достатній осторог і обережність в усіх країн, які не хочуть втратити літак.  

І це поняття абсолютно недоречне у нашій ситуації. Коли Росія як країна з одними з найсильніших військово-повітряних і ракетних сил веде брутальну агресивну масштабну війну у небі України. Майже кожен день втрачає збитими свої літаки.
В цій ситуації «закрити Росії небо над Україною» означає, — вести з нею масштабну повітряну війну над Україною. А не просто сказати їй «у-тю-тю, — небо закрите!» Ладно, коли цю фразу з мирного часу повторюють мирні жіночки журналістки, зовсім далекі від військової справи. А всі інші мають розуміти елементарне, — сказати «Америка закрий Росії небо над Україною», ... це  означає сказати «Америка почни масштабну повітряну війну ракетами і літаками проти ядерної Росії в небі України». «Почни масштабний військовий конфлікт між двома ядерними країнами!» 
Стосовно таких варіантів, позиція США викладена повно і докладно, вони роблять все, щоб уникнути такого масштабного військового конфлікту між ядерними країнами. Просто реально не будьте смішними і не засмічуйте людям мізки цим «закриттям неба». Максимально, мова може йти і йде зараз про передачу Україні важких ракетних систем та літаків. Щоб Україна масштабно і ефективно сама собі продовжувала намагатися «закривати небо» по декілька збитих літаків, гвинтокрилів і ракет в день,... ведучі масштабну війну. І цього буде достатньо ... без глобального «ядерного» конфлікту. Щоб далі добивало.
Не хочу нікого образити. Але це так глупо, так смішно,... і справа навіть не в тому. А справа в тому, що такі наративи про «закриття неба» задурюють і уводять чиїсь верховні фантазії в нереальне, в якісь дурачкізми. Замість якихось реалістичних конструктивних домовленостей. Ця дурня зараз Вже реально шкодить Україні. 

P.S.  Єдине що тут можливе, — просити США, так це американськими військовими миротворчими силами закрити Україні небо саме від російських ракет. Бо тут ніхто не вбивається, не гине, ракета — над територією України, за домовленістю урядів, невідомо чия ракета, невідомо публічно чим саме і ким саме збита. Саме ракету, а не літак, так дійсно можна збивати, як нерозпізнаний літаючий небезпечний об'єкт, таке собі НЛО. Таке дійсно може пройти без ядерного конфлікту. 
Але ж зрозуміло, що розгортання повноцінної ПРО над всією Україною, то занадто-занадто масштабна і затратна справа... Але прикрити важливі території, якісь міста, якісь місця — можливо і можливо, що США на якійсь стадії погодяться на таке.