Цю статтю треба читати дуже уважно, вдуматися і робити паузи для окремих речень.  Бо деякі істини тут такі мало помітні і затюкані тонами брехні, що сенс може пройти повз-крізь вас. В Україні працює ціла армія дезінформаторів, які зроблять все, щоб сховати від вас всі ці прості істини які необхідні для самоусвідомлення. 

Поїхали. Певним чином теперішню Україну створили співробітники, агенти, стукачі і довірені/лояльні особи радянських КПРС та КДБ. 
Спочатку вони знітилися, розгубилися, загубилися, зубожіли, розпалися,... але років за 5-7 все змінилося вони порозумілися і з кримінальщиною, і з олігархами, і з російською кримінальщиною і з ФСБ-кремлем. 

Глобальна мережа із сотнями тисяч стукачів взяла своє. Спочатку таку орду просто не було чим взяти на прокорм і прикорм. У Расеї КДБ-істи спочатку пішли на службу  кримінальникам, але потім, зрозуміло, вони їх підім'яли і розстріляли самотніми снайперами під чужим прапором, перетягнули каси та общаки на себе. Потім дали руку допомоги своїй українській гілці, щоб також і в Україні жити у партнерстві з кримінальщиною, ще й на більш вищій провладній сходинці. Далі вони в союзі з кримінальниками значно «розбили» націоналістів: когось вбили, когось підім'яли, когось взяли під контроль через компромат, когось споїли, перекупили разом з партіями...

Зайняли місця в бізнесі, в медіа, в банках, і навіть повністю поробили свої найзначніші ЗМІ.
Наприкінці дев'яностих вони навіть займали масово провідні місця у контракторів американських державних агентств із співробітництва та в американських засобах масової інформації, які вели мову на колишній СРСР. Тут, як кажуть, — дружність та всепрощення Клінтона не знали кордонів. Він занадто був зайнятий дівчатками яких йому підсовував в тому числі і КДБ.

Крім коридорів влади, старих та нових засобів масової інформації, КДБ-істською мережею була підм'ята також і ОСВІТНЯ СИСТЕМА, всі куратори від КДБ у статусі заступників ректорів та деканів залишилися на своїх місцях і пішли на підвищення.
Система освіти їм потрібна була не для участі в освіті, а для контролю кадрів, випускників.

Зі стандартними схемами російсько-українського БІЗНЕСУ теж все зрозуміло...  Корупція у нафтогазовій сфері була справою Премьєрською!

КДБ за совка підхоплював та контролював усіх людей, які на гарному рівні знали англійську мову. Тому, думаю, що про практично всі міжнародні проекти в Україні,... теж пояснювати вам не потрібно... Під контролем були.

Ця мережа дуже значно взяла участь у копійчаній приХватизації великих підприємств через доведення їх до банкрутства у злуці з минулими комуністичними директорами і кримінальщиною.

КДБ-ФСБ повністю контролювала бази даних і комунікації Служби безпеки України. 
Вся система трималася до 90-х на тисячах «архівістів» які утримували картотеки. Все це вивезли до Москви і утримувати це було дуже коштовно. Але у 90-их систему докорінно змінили комп'ютерні бази даних. Це була одна з крутих фішок, яка знов оживила систему і навіть привела її до верховної влади в Москві. Утримання системи обліку агентів-інформаторів-лояльних стало в тисячі разів дешевше та ефективніше.

З одного боку, Україна це — не Росія, і якщо в Росії мережа КДБ  працювала легально під новою назвою ФСБ, то в Україні це мало нелегальний характер. Але з іншого боку ця діяльність  мережі КДБ-ФСБ в Україні ішла при допомозі великого іноземного ФСБ-шно-кремлівського «брата» перегодованого нафто-доларами. І якщо в Росії мережею хоча б зовнішньо підтримувалася повага до соціальних інтересів, держави і до офіціальної ролі ФСБ. То Україні ця мережа показувала на повну свій сатанинський оскал, діяла вкрай кримінальними методами, аж до вбивств і отруєнь великих політичних супротивників, аж до посадки на президентський трон двічі судимого кримінальника. Тобто, зрозуміло, що з повною підкресленою неповагою до української державності.

Я зараз це пишу не для того, щоб нагадувати вам, хто займав вищі посади в державі з комуністично-КДБ-шних діячів. Але для молодих поколінь може і варто у двох словах нагадати. Просто, щоб розуміли що я пишу не про якісь страшні вигадки з теорій заколоту. В нас проста реальна правда страшніша за будь-які вигадки. 

«Одним абзацом», — хто ж у нас «будував» незалежну державу Україну:

    Леонід Макарович Кравчук (1934 — 2022) — Перший президент України. 
    У 1960—1967 роках — консультант-методист Будинку політосвіти, лектор, помічник секретаря, завідувач відділу агітації та пропаганди Чернівецького обкому КПУ. Закінчив аспірантуру Академії суспільних наук при ЦК КПРС , де навчався у 1967-1970 роках. ... ... З 1990 був членом ЦК КПРС, другий секретар ЦК КПУ.

    Кучма Леонід Данилович — політик і державний діяч, другий Президент України.
    У 38 років стає секретарем парткому на «Південмаші», членом ЦК КПУ. Делегат XXVII та XXVIII З'їздів КПРС.

    Євген Кирилович Марчук (1941-2021) — радянський та український діяч органів державної безпеки, державний і політичний діяч, перший керівник СБУ в 1991—1994 рр., прем'єр-міністр України у 1995—1996 рр.
    У жовтні 1996 року незадовго до загибелі (вбивства) Євген Щербань започаткував у Києві газету «День», яка після його вбивства перейшла під контроль Марчука: «Марчук отримав у своє розпорядження єдину інформаційно-аналітичну щоденну газету зі сформованою аудиторією. Більше того: газета поступово почала набувати іміджу опозиційної, що призвело до притоку до видання як читачів, так і висококласних авторів. Незабаром відбувається і заміна головного редактора: замість Володимира Рубана, який дав газеті „путівку в життя“, редактором видання стає колишній прес-секретар Марчука Лариса Івшина»[6]. Івшина згодом стане дружиною Марчука. Євген Марчук у грудні 2004 року з групою однодумців створив «Партію свободи», головою якої і був обраний.

    Володимир Михайлович Литвин ( 1956 — ) — український політик. Кандидат на пост президента України у 2010 році (у першому турі посів сьоме місце, отримавши 2,35% голосів). Народний депутат України (у 2002—2006 та 2007—2019 роках). У 2002—2006 роках та з 9 грудня 2008 року — голова Верховної ради України. Лідер «НАРОДНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»(!!!). Пішов у відставку після ухвалення Верховною Радою закону про мови 4 липня 2012 року.
    В 1978 — окончил исторический факультет Киевского государственного университета имени Тараса Шевченко (КГУ).
    В 1984 — защитил кандидатскую диссертацию на тему «ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ КОММУНИСТИЧЕСКОЙ ПАРТИИ УКРАИНЫ ПО УСОВЕРШЕНСТВОВАНИЮ ПОДГОТОВКИ ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ ОБЩЕСТВЕННЫХ ДИСЦИПЛИН (1966—1975 гг.)».
    В 1995 — защитил свою книгу «Политическая арена Украины: лица и исполнители» в качестве докторской диссертации под названием «Политическая арена Украины: действующие лица и исполнители (Общественно-политическое развитие Украины во второй половине 90-х годов)» ... {---Це взагалі звучить як звіт-докладна у ФСБ з явно таємними неопубліковані главами---}.
    1986—1989 — начальник Управления Министерства высшего и среднего специального образования УССР.
    С января 1989 по сентябрь 1991 — сотрудник аппарата ЦК Коммунистической партии Украины: лектор, консультант, помощник секретаря ЦК Компартии Украины.
    
    Віктор Володимирович Медведчук (1954 -) — колишній український громадський, державний і політичний діяч. Колишній народний депутат України. Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» (2018-2022). Лідер громадського руху «Український вибір». Представник України у Тристоронній контактній групі (2014-2018, 2018-2019). ГЛАВА АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У 2002-2005 РОКАХ, перший віце-спікер Верховної ради України у 2000-2001 роках, віце-спікер Верховної ради України у 1998-2000 роках, народний депутат України II, III, IV, IX скликань.
    У цього «поза-життєвого» діяча КДБ «Соколовського» минуле не дуже задокументоване, але ж наявні факти зрозумілі...
    ...
    
Думаю цього буде достатньо, щоб самі наівниші недовірливіші не думали, що я замість ПРАВДИ, плету яку теорію заколоту, що сучасна Україна будувалася агентами, довіреними особами і діячами московського КПРС-КДБ. 
Це — жорстка жахлива правда. Про створення і діяльність партійних мереж не треба пояснювати? Альтернативних КПРС-КДБ-шним діячам Людей просто вбивали... або отруювали до смерті,... чи до жахливих наслідків для здоров'я,... декого, хто не заважав і мав бути при посаді, як символ, підсаджували таємно на алкоголь чи на наркотики.

І не думайте ж що засіб масової інформації, який захоплений «мережею», одразу вам почне кремлівську пропаганду робити... Бо так просто аудиторія одразу все зрозуміє і зникне. Вони просто  починають мочити не дружнього Кремлю політика, при чому будуть це робити під виглядом внутрішнього політичного конфлікту між  кимось з України. Роздмухають цей конфлікт до сатанських смертельних меж і форм, як не ненавидять навіть лютих зовнішніх ворогів. Такі кишенькові ЗМІ разом сильно витримують взаємний картельний ненапад. Там ви не знайдете критики на когось, аж доки його не зловлять за руку СБУ, чи не викриє якийсь а приватний «маленький» розслідувач з освітленням в світі.  Та й то, — згадають мигцем...
І наслідки, — РЕАЛЬНО СТРАШНІ, Ви МАЄТЕ ЦЕ УСВІДОМИТИ. Чому топові олігархічної кишенькові ЗМІ мовчать, наприклад, про золоті яйця у міністерстві оборони ??? Чому мовчать коли в 2019 році Путін захоплює-перекуповує майже все телебачення в Україні через своїх підставних осіб ??? Вони ж мають купу журналістів, розслідувачів, експертів, джерела інформації,... Коли буде команда «фас» від хазяїна, вони накинуться на будь-кого, під самим сумнівним приводом. Будуть тіліпати його ім'я з ранку до ночі. А коли немає команди «фас», вони — сліпі на реальні проблеми, вони не бачать самих кричущих речей !!! 
Достатньо подивитись на мою «творчість»! Скільки  мега-скандальних, сенсаційних речей я опублікував, надважливих для суспільства. Не сумніваєтеся, ми їх розіслали у  всі ЗМІ, політичні партії,... Нікого таке не цікавить, всі хочуть бути дружні всім, щоб ненароком когось не зачепити... особливо з таємної кремлівської мережі. Бо будуть же кусати навзаєм. Як з реальною необхідною критикою у бік влади, — самі розумієте. Це — не для українських ЗМІ. Заколот і змова взаємного ненападу на хазяйнів між українськими ЗМІ занадто наявний, масштабний, очевидний, щоб відносити його до «теорії заколоту». І закон тут безсилий! Вони ж не роблять нічого злочинного. Вони просто не роблять те що роблять, мають робити нормальні засоби масової інформації у цивілізованих країнах. Бо природа їх діяльності не медійно-комерційна, а злочинно-корупційна.

Підкреслюю, я про це не хотів, просто вимушений трохи написати. Хотів я писати про інше, значно більш актуальне. Зрозумійте, — вся країна заселена друзями, послідовниками, учнями, підлеглими, дітьми, племінниками, ... оцих описаних людей на перших-других-третіх посадах... Вони всі — члени, для когось явно для когось неявно, московської мережі, куди в будь-який момент може прийти уповноважена москвою особа, представник... для проведення однієї з чергових операцій, для використання цих людей явно або в темну, просто як «мережа солідних компетентних друзів».    

 

І ОТ МИ ПІДІЙШЛИ КІНЕЦЬ-КІНЦЕМ ДО ГОЛОВНОГО!
Зрозумійте, це — дуже-дуже потужна і широка мережа, це — реальність нашої країни. Ні не лякайтеся занадто, це не чисто мережа ФСБ. Мені здається, що там свідомими є відсотків 3-5-10. Інші просто знаходяться на обліку, на зв'язках, приймають участь у вигідних для контролю посадах (групою у «змові» друзів-приятелів) на якихось важливих підприємствах. Це як ділова еліта фахівців, вони часто вважають себе просто мережею грамотних компетентних людей з великим колом друзів-приятелів. Переважна більшість з них навіть не усвідомлює масштаби мережі, вона не бачить її, бачить тільки якихось своїх трьох-чотирьох «рєшал»-приятелів, або одного чи двох приятелів, які вхожі у справжні начальствені кабінети. Більшість просто не усвідомлює, хто є кінцевий бенефіціар мережі через потужність і монополію. Просто є маленький нюанс,... просто вони всі на обліку в ФСБ. А вже ФСБ знає, що будь-кого з них протягом  годин витягнуть на потрібне співробітництво в темну, як корисного ідіота, через якогось лідера чи авторитета ячейки мережі. ... Не коїти злочини, не займатися шпигунством,... а просто посприяти просуванню когось на посаду, не критикувати когось, — «наша людина», ... дати якусь інформацію про свою фірму начебто без ознак шпигунські діяльності... Це, просто, як мережа приятелів-однокашників але тільки організована за методом тайних терористичних ячейок, значною мірою — «в темну», ... з єдиною базою даних і відповідним менеджментом ФСБ-и у Москві. Прості ж члени мережі КПРС-КДБ не знають, що просто інколи приїжджають якийсь спецназівці з «москви» (чи просто наймана кримінальщина, чи накручений психічно нестабільний радикал),  когось отруюють чи вбивають про це ж ніхто не знає, навіть коли це найчастіше за наводкою/сприянням/інформацією одного з них. Та й останнього як небажаного свідка часто вб'ють.
Більшість досить-таки спокійно вважають себе пристойними українськими громадянами, дехто навіть патріотами,... мабуть межею є те що вони не мають вважати себе націоналістами-"бЕндеровцамі", окрім вже спеціальних  засланих в національні рухи агентів-казачків. Тут знаєте, вже стало мемом, як своїм агентам ФСБ просто каже: "Веди себе як звичайний український волонтер-патріот, впроваджуйся в систему патріотів". Воно ж усе, як усілякі І.Ківи, як усілякі наближені до Медведчука, вони ж усі просочувалися у владу, намалювавши пару життєвих епізодів як "українські патріоти". 

Ну давайте подивимося без упередженості. ДЕСЬ 80% ВСІХ ЦИХ людей "мережі" не знають про існування в Україні глобальної мережі "минулих", яка керується з Москви, ВІДСОТІВ 50 навіть не здогадуються. Занесло по молодості в дурню перед падінням комуняцького режиму,... "ну про це ж... майже ніхто не знає". Це ж вже через 5 років здавалося далеким минулим сюрреалістичним. А людей же туди брали старанних, цілеспрямованих... Ну залишилися знайомі, приятелі, люди на рівні ,фахівці старанні. Просто як коло знайомих,... "людей на рівні". Зважайте, на те, що десь до 2005-го, до 2014-го Росія і Україна існували як ліпші друзі, партнери, союзники,... з дуже тісною співпрацею  всіх спецслужб. Навіть той хто вчився і працював в українській розвідці чи СБУ до 2005 насправді не знав де саме верхнє начальство в Києві чи в Москві... Путін з Медведєвим прямо заставили Кучму зробити своїм наступником двічі судимого підконтрольного кримінальника, і особисто приїжджали їсти з Януковичем цукерки на трибунах, проштовхуючи його в президенти України... Путін на той час був учорашнім керівником ФСБ. Така була реальність. 
Хто з цієї мережі і за таких умов міг вважати, що це щось недостойне чи злочинне допомогти як попросять ФСБ-шники ??? Тим більше якщо тобі нагадають, що ти був агентом чи інформатором КДБ, підписував обіцянки...

Є ще таке поняття, як людина сама не була агентом/інформатором/лояльним до КПРС-КДБ, але знаходиться у середовищі спілкування з антидержавницькими проросійськими конотаціями. Уявіть собі якогось минулого рядового  працівника секретного інституту чи заводу за часів СРСР. Там всі люди були на особливому обліку КДБ, там КОЖЕН начальник був відібраний і поставлений КДБ, як мінімум — інформатор. Тобто, у будь-якого минулого працівника, дуже значна кількість знайомих і приятелів, це — люди московської мережі КПРС-КДБ-ФСБ. У цьому середовищі спілкування є свої закони спілкування і вимоги до поглядів, буде вороже сприйнята будь-яка не поважна до кремля чи "рф" риторика. Для таких середовищ на крайній випадок навіть розроблені спеціальні теми спілкування: "ми "проти" війни, але не проти  росії-агресора", "це все вигідно тільки американцям" (наче не "рф" напала на Україну), "цей шлях до Європи посадив на верхи бізнеса і політики таких бандюків" (наче бандюків підняла і посадила Статуя Свободи, а не кремль, не мережа Кремля),... мімікрія промосковські  під "загально-людяність" та  "інтернаціоналізм" ("з'їмо спочатку твоє, а потім ... кожен сам своє"). Оскільки таких інститутів і заводів з секретними за СРСР тематиками було дуже багато, треба зважати і враховувати цей феномен, — людина з  середовища і знайомств кремлівської мережі. Вона сама може і не контактувала не  вербувалася КПРС-КДБ-ФСБ, але дуже вірогідно є, чи може бути, агентом кремлівської мережі, як мінімум агентом-навідником. Будь-яка антиукраїнська шкідницька програма у таких середовищах буде пропагуватись як "нормальна", як "добро", наприклад  заробітки/бізнес на організації масового цілеспрямованого вивозу-еміграції інтелектуалів і високо-освідчених людей з України, навіть не важливо в яку країну. Будуть робити на цьому бізнес, і потім самі ж будуть казати, що в Україні дуже мало розумних освічених людей... Там будуть радіти будь-яким невдачам українських урядів і українського суспільства. У будь-яких, у будь-яких, у всіх словесах будуть принижувати суб'єктність і майбутнє України. Будь-якого екзотичного радикала будуть виставляти як "оні всє такіє" "бендеровци". Постійно будуть намагатися ставити українців поряд в порівняннях з гітлеровцями, і.т.і.
... Аналогічна ситуація з тими хто вчився чи працював на московщині, підкреслено особливо, якщо у  біля-військових чи технологічних сферах.

Я не ставлю за мету вибілювати людей мережі КДБ в Україні. Просто я хочу вам показати, що це були БІЛЬШІСТЮ не злобні люди, не антиукраїнські кроти, вороги, шпигуни... Це просто в якомусь сенсі як мережа знайомих,... знайомих знайомого,... людей на рівні, працьовитий, розумних... Більшість з них не хотіла бути шістками ФСБ, але і поганого нічого в цьому дехто не бачив, ... Коли навіть  і президентом, і головою парламенту сидять "вчорашні" агенти Москви... Так, в нас було людей, які прекрасно розуміли прихований сатанізм який йде з Москви, і були ворогами усього комуністичного і московського, кдб-істського. Але ж ви прекрасно знаєте і відсоток людей які ще й у 2019 році голосували за всілякі внежиттєві партії "опзж" Медведчука. Це тільки зараз значно більше людей бачать до чого це привело.

Окрім цього, ця величезна в Україні мережа московських КПРС-КДБ зазнавала декілька великих послаблень, падінь авторитету. Це і 1991 рік, і коли тисячами банкрутували нежиттєздатні комуністичні підприємства, коли місяцями чи навіть роками комуністичні директори не платили зарплати, коли робочі місця стали давати іноземці, — спочатку під тисячу доларів на місяць, а потім більше (у десятки разів більше ніж комуністи), потім падіння Кучми, коли Путін намагався через корумпованих маріонеток втюхати Україні газ по 450 долларів (коли Германія купувала по 130), потім — технологічне падіння і відсталась московщини , потім — падіння Януковича, потім війна у 2014 з перетворенням окупованих територій на російські бомжатники і гулаги, потім напад 22-го року з рівнянням землею домівок "російськомовних православних", з перетворенням людей Донбасса на дешевих холуїв-холопів для скотського клімату Сибіру, так званий проект Гулаг-2 для рівняння демографічної ями і не заповнених вакансії в Сибіру. Біля 24.02.2022 багато свідомих "мережевих" втекли з України, чим спалили-викрили себе і своє найближче оточення. Зрозуміло, що кожне таке явище відвертало колишніх лояльних до КПРС-КДБ осіб від московії. Вони все більше і більше розуміли недієздатність московських клептомансько-алкашесько-бандотних еліток. Всі бачили як за Путіна колишня, 30 років тому, "свєрх-дєржава" перетворилася на сировинний придаток дуже значно деіндустріалізований, алкоізований, кокаінізований, оболванений... Всі побачили на що перетворилися путінські "захопити Україну за 2-3 тижні", навіть коли Україна ще не отримувала озброєнь від країн НАТО, при неочікуваному наступі за переваги в авіації-танках-пушках-ракетах. Багато людей, навіть з тих до яких Путін закликав: "купуйте все в Україні, ми її купимо", зрозуміли що їм якось значно краще мігрувати і легалізуватися у Євросоюзі, а не у держимордно-холуйській рассєє. Останнє найтяжче для Кремля фаталіті почало наставати просто від віку,... тим, хто у 1980-их встиг ускочити у КПРС-КДБ, стало наближатися до 60 років. Те саме з останніми армійськими служаками СРСР. А спадком роль стукача КДБ чи ГРУ погано передається..., хоча не без виключень.
... Але все одно ж ми бачимо, як у 2014-му або у 2022 му перед загостреннями і на них до Росії втікають цілі хвилі "спалених" кремлівських людей-агентів з української політичної, бюрократичної та бізнес "еліти".
 
От же про що ця стаття??? Взагалі НЕ МОЖНА НІЯК МІРКУВАТИ ПРО МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ, про її устрій, без усвідомлення оцих жорстких фактів викладених тут. Це як було з попами "митрополитами-стукачами КДБ",... без деанону, без позиціонування, без самовикриття, без публічних заяв з провиною про свій сьогоднішній психічно-мережевий статус, ніхто нікуди в майбутнє не поїде. Як не може їхати "секта нквд ім.Сталіна" у християнство. Ви ж бачите прямо зараз, — ця тема ніяк не підіймається і  не обговорюється! Вона під табу! Бо ЗМІ у нас побудовані і засаджені агентами КПРС-КДБ-ФСБ, ... минулими, напів-минулими, напів-перефарбованими, хто по справжньому, хто напів-по-справжньому. 
Ці люди мають поділитися на декілька принципово різних груп. 
Ті хто  визнають діяльність пост-радянської  пост-КДБ-шної, пост-комуністичної мережі як
шкідницьку, ворожу, диверсійну, навіть, якщо участь несвідома,... і ті хто не визнають таке. Без публічного визнання цієї таємної ворожої напів-свідомої мережі у людини не може бути ніякої державної служби, це як мінімум,... обмеження роботи у ЗМІ,... Беззаперечно потрібно люстрація, або хоча б суворий облік, та/чи перевірка детекторами брехні людей які працювали в осередках пост-КДБ-ських ЗМІ, а також ж у пост-КДБ-істських псевдо партіях, лідерами яких були комуністичні чи КДБ-істські за часів СРСР функціонери.

Ще раз підкреслюю, це не моя вигадка, не фантазія, не абстракція, — Росія постійно присилає сюди емісарів для розгалуження-плодіння злочинних зв'язків, по лінії ФСБ, по дипломатичні лінії, по бізнесовій, церковній, спортивній , просто професійних злочинців-організаторів... Згадайте наших чемпів-боксерів, чи як Стрєлков-Гіркін їздив Україною з шпигунсько-диверсійно-вербовочною метою під прикриттям "московського патріархату" і "дарів волхвів", а потім завербовані та скоординовані їм "монахи" ховали для росіян зброю у "монастирях" чи викрадали та залякували  українців.. Зараз вже їх все частіше ловлять і повідомляють про це. І ось ця мережа бувших-КПРС-КДБ-лояльних є  поживним середовищем для швидкої і ефективної побудови злочинних схем в усіх сферах життя, політики і економіки,  - хоч вбити/підірвати/отруїти когось, хоч для оборудок з митницями, з рейдерством, з будь-якою корупцією, з великим крадівництвом... І підкреслюю, — це робиться як для конкретних злочинних цілей, як для додаткового "бабла", так і просто так! Для розплоду злочинності, корупції і компромату у "любого, братнього" сусіда. І тоді ще якийсь осатанілий з путінського телевізору буде кричати: "Ох яка Україна корумпованих країна!"

От вдумайтеся:  чому б це "вільним українським незалежним патріотичним ЗМІ" не обговорювати цю тему??? Що в нас є тьма минулих комуністів, минулих стукачів КДБ просунутих на державні посади, в адміністрації, у навчальні заклади, у ЗМІ, тьма збудованих ними організацій/партій/ГО з відповідними в них високопосадовцями, Що вони підминають цілі організації, навіть націоналістичні, корупцією і спецагентами. ... А відповідь одна і проста, і дуже жорстка, і дуже сумна,  ЗМІ — ПІД КОНТРОЛЕМ "МИНУЛИХ"... навіть,  ЗМІ — у корпоративній змові гри в мовчанку за забороненими темами. 
Тут без якогось флешмобу: 
"Я теж у юності був затягнутий чи зґвалтований КПРС-КДБ..." не обійдешся, ... якщо вже реально мережу об'їхали люстрації. 

Без цього побудова  ніякої європейської України ПРИНЦИПОВО НЕМОЖЛИВА! Чи ще хтось не переконався??? Чи це не член ЦК КПУ під тиском плівок кремля просував своїм наступником у президенти двічі судимого підкремлівського  кримінальника? Зараз же це вже всім добре відомо! Без деанону цих мереж завжди буде кучмівське: "Хотели как лучше, а вышло как всегда!" Я навіть вимушений сказати, щоб тї, хто знали про таємно-тіньову мережу москви, про її масштаби і зображали, що вони тут "будують" незалежну Українську державу, займалися відвертою симулякрією зреченого на невдачу "держ-будівництва" "для лохів", з реальною метою крадівництва. 

СТОСОВНО ЦЬОГО, ЩЕ ОДНА З НАЙГОЛОВНІШИХ НАЙВАЖЛИВІШИХ РЕЧЕЙ! Щоб ви зрозуміли наскільки це фатально і наскільки від цього залежить все життя країни Кожен український патріот, фахівець, новатор має пам'ятати: 
 - таємна кремлівська мережа не_своїх не_пускає !!! 
 - вас не пропустять на важливі посади та звання,... своїм "мережевим" не вистачає місць,... нехай вони будуть тричі тупі, не відповідні посаді,... 
 - призначать своїх рядових/невійськових на важливі генеральські посади але — не вас, хоч Ви і генерал.
 - знайдуть саму маленьку помарку-обдруківку і скажуть що ви — "дурачок", навіть у такому простому помиляєтеся,
 - зрозумійте, від кремлівської таємної мережі йде не якась там "тенденція" чи режим сприяння,... це реально, — таємна бандитська війна з реальними вбивствами і отруєннями. На прикладі, — 85 відсотків московських попів не знали до чого тут їздить той Стрєлков-Гіркін, а 5-15 відсотків таки ховали до нього зброю і знали, що він завтра буде вбивати, грабувати і тортурити українців, але і перші 85% його зустрічали, селили, годували, знаймили.... Нагадувати про отруєння, вбивства і підлаштовані аварії в українському політикумі? 
 - навіть не замислюючись, мережеві будуть розповсюджувати про вас будь-які самі абсурдні наклепи та знецінювачі, просто як символ-наклейку-лейбу, що він — не наш, не мережевий, не кремлівський.
 - навіть приклеять до вас "назавжди" пару чергових шісток-вонючок-наклепників, знецінювачів.
 - не задумуючись підтримають "збоку" щось дурне і не корисне для українців і українства.
 - підтримують, навіть допоможуть розкрутитися  якомусь українствуючому дурачку-клоуну-некомпетенту чи завгоспу-прислузі для: 
 "ось дивіться які бендерівці-нацисти-дурачки", "а ось — слухняний приручени українець у прислузі при панах"... "і це — "найпросунутіші" з них!", на посадах де не буде ніяких орденів, підвищень і нагород.
 - а якщо у якогось українця талант і лідерські здібності, йому навіть інститут не дадуть закінчити, не дадуть отримати диплом, хоч він буде — один з найкращих (нездатний покорно прислуговуватись). Зато зі своїх сіреньких слухняних виконавців підготують всю наступну "еліту". Не дивно що на кожній третій зміні еліти їх  система обвалюється.
 - до верхів дозволять дійти тільки "не русским" типу: "Никита станцуй гопак" чи "Володя сделай клоунаду, сними на сцене штаны и сыграй  на рояле"... але навіть і так стаються промашки...
 - безвідносно до персоналій мережеві будуть гальмувати і трощити що завгодно прогресивне для України, будуть просувати і радити щось "добре але не реальне", будуть по можливості збоку підтримувати і підживлювати будь-яку "велику перспективно склоку" серед українців, виділяєть на достатньо "ефірів" і ще будуть підливати масла у вогонь.
 - у будь-який протестний рух підгонять одразу своїх засланих козачків у лідери, будуть сприяти роздуванню бардаку.
 - наведені мною приклади вбивств-отруєнь-рейдерств-пограбувань із вищого політикуму де 10 пальців не  вистачить, .... — маєте розуміти, що те саме робиться навіть до рівня областей, міст, районів і селищ,  крупних закладів і підприємств! 
 ...
 
 Тобто, в якому сенсі Ви маєте усвідомлювати, навіть в мирний час, що ви не "в суспільстві", ви певним чином на війні, у партизанах на власній Батьківщині.

Тут важливо розуміти, що ця мережа є не тільки мережею КПРС-КДБ-ФСБ, а і мережею кримінальників,  мережею будь-якого ФСБ-ешного ділка, який вирішив підгуляти грошиків на кримінальній ниві в Україні.
 
 Кремлівська мережа навіть дуже негативно впливає на національний характер українців, бо  розумні, просунуті люди живуть як "чужий серед своїх". Мережа настільки глобальна, що кожен українець патріот який хоче відкрито жити життям українця-патріота знає, — його з певного рівня ніде не підтримують, всюди де можна заткнуть чи обікрадуть-рейдернуть. Українці з певного віку і досвіду починають усвідомлювати, що наче це не мережа Кремлівська така, а що це наче от Україна така жлобська, наче українці — такі жлоби, що в цій країні неможливо нічого сталого побудувати, — все одно відіжмуть... І українець хоче-не-хоче, вимушений формувати відповідну реакцію, зробити свій характер характером замкнутого втаємниченого "жлоба". С такою поведінкою відповідно неможливо розвинути щось велике, якусь велику систему, в бізнесі чи в суспільній діяльності. І таке задушування придавлення кремлівською мережею українських видатних людей діє  вже пару сотень років. Українці вимушені на своїй землі діяти як партизани, навіть не усвідомлюючи цього. А кремлівська таємна мережа прослідкує, щоб ти не піднявся, щоб стопнути тебе на тому чи іншому рівні, починаючи з отримання диплому і закінчуючи тим, що рейдерне твій бізнес, закидає тебе наклепами  у політичній чи державній кар'єрі,... Навіть якщо без всілякої користі для себе. Просто, тому що ти українець, просто, тому що ти не свій. 
 
 І ще важливо розуміти, що зараз один з ВИРІШАЛЬНИХ ЕТАПІВ, ВАЖЛИВИХ СПРОБ УКРАЇНЦІВ ЗВІЛЬНИТИСЯ, очиститися... коли мережеві йдуть на пенсію від 60 рочків.
 
 Зараз, на мій погляд, беззаперечно ніяке нормальне цивілізоване політичне життя в Україні неможливе до створення потужної об'єднаної української антинаклепницької структури (асоціації, союзу, ГО, — щось таке). Бо зараз вже, з активною участю кремлівської мережі, увійшло в моду, — "якщо ти в чомусь зі мною не погоджуєшся, значить ти — агент Путіна!" Люди криють один одного найбруднішими наклепницькими звинуваченнями і кремлівська мережа сприяє цьому на всю! Це в них ледь не головна активна операція. По типу, — "Українці  з допомогою наших агентів провокаторів обкидують один одного какахами, допоможемо їм у цій справі! Помічниками, інформацією, плівками, компроматом, медіа-ресурсом, знайомствами, зв'язками, грошима ..." 
 Потрібно якесь об'єднання людей, які стосовно своїх українських громадян можуть колегіально сказати: "я йому сам не симпатизую, я з ним не згоден, але оці конкретно звинувачення є значним перебільшенням, є наклепами..." Така спілка має ставити на своє місце і переслідувати в судовому порядку і медіа які дозволяють очевидно пусті наклепи, навіть якщо їх озвучують запрошені брехунці...  А то у нас вже не перший раз така ситуація, коли очевидно дурацкі наклепи вирішують виборчі перегони, чи є мейнстрімною темою на виборах,... а потім нічого ніякими судами абсолютно не підтверджується. Тут же, діагноз суспільству, країні чіткий, простий, жорсткий, —  нашою внутрішньою політикою керують хвилі наклепів!
 
 Ви маєте розуміти, що я тут описав дуже страшно велику кількість людей! Ще більш драматично, що це дуже значно висококваліфіковані і високоосвічені фахівці і писати про це ще 10 років тому було б "саморуйнівним" кощунством, але зараз настає час Х... Я вже підкреслював, — ці люди підходять під 60 пенсійних років. Зараз виник дуже великий інформаційно технологічний розрив між поколіннями. Дуже важливо щоб мережа не змогла перейти у спадок дітям "мережевих". А ознаки цього спостерігаються, — віковий розрив одразу від батьків до дітей без наступників з проміжним віком людей-управлінців.
  
 Після прочитаного, хтось з вас ще вірить, що під таким "братським" кримінальним наглядом "старшого" дуже багатого "товариша-бандюка" можна збудувати якусь пристойну країну, а не філією тюряжки??? От чому, спитати б, зараз, навіть під час війни, про це мовчать наші МАСОВІ засоби МАСОВОЇ інформації??? Навіть коли російських агентів на високих посадах викривають пачками на жорстких злочинах. Запам'ятали відповідь? Здавалося б,... є жорсткі опозиційні сили,... зі своїми медіа,... але ви думаєте їм зручно старе ворушити? З п'ятьма власними перефарбуваннями у самій мережі московських агентів? Приятельків з кремлівської мережі підставляти... Тому всі ЗМІ мовчать! Мовчать про очевидно найголовнішу проблему України. Мовчать як духовні шісточки кремля. А без розв'язання цієї проблеми ніякої реальної цивілізованої України не буде.