Учора пан ГК Залужний продемонстрував  на камери жахливо архаїчні відсталі методи управлінської роботи з розмахуванням словесами і руками над паперовими картами, загородженими спинами.
Навіть без фігурок з картоплі як у Пєтьки з Чапаєвим у фільмах про Першу Світову. Реально, — як з минулого тисячоліття.  

Сподіваємося, що це було щось тіпа ІПСО для ворога, чи режисерська постановка на камери для телебачення, чи фокус-групна інспекція якогось дуже низового рівня... 
 Можливо, це робиться через фільмування і потім обробку бюрократичними штабними «ад'ютантами»... Все одно, так дуже-дуже-дуже повільно, неефективно і затратно (за людьми, часом, можливими помилками і якістю/швидкістю управління).

Для комп'ютеризованих людей, які звикли до комп'ютерних управлінських онлайн-мітингів це виглядало дуже жахливо. Такими продемонстрованими методами в принципі неможливо зараз адекватно якісно керувати такою кількістю підрозділів в онлайн-режимі... Неможливо так керівникам отримувати та обробляти адекватно велику кількість інформації.

Можливо, це — такі реалії використання армії різно-рівневого не комп'ютеризованого офіцерства похилого віку. 

Трошки страшно собі усвідомлювати, що в нас Генеральний штаб може бути на порядки гірше комп'ютеризований/технологізований ніж мінометна батарея, я вже не кажу про ППО.

Це я просто, про всяк випадок повідомляю, що вже пару десятків років з'явилися значно-значно-значно просунутіші можливості/методи/засоби управління і вони є реальністю в світі. Це відео реально було страшне, як якась фантасмагорія із 17 століття.
 Сподіваюся що хтось із воєнних хоча б намагається, хоча б якимись пілотними проектами просувати сучасне управління в таке совкове життя. Тим більше, що я знаю, що діджиталізація молодих людей у нижчих ланках армії йде нормальними адекватними темпами.
 
 Додатково зауважу телебаченню і тим хто його контролює від військових, що так не якісно заблюрювати обличчя офіцерів не потрібно. Так вони легко впізнаються. А за цими обличчями може вираховуватися місцезнаходження зйомок...