Насмішив Арестович, каже: наші підривають 3-6 складів рашистського боєкомплекту за день, по два командних пункти, а вони стоять і не тікають. Прямо так і каже Арестович: «треба віддати потрібне їх мужності і стійкості».
...
Ну сидить собі руслік в якомусь селі, мародерить, бухає. Ну десь підірвали склад за 40 км один раз на місяць саме біля нього. Йому то що ??? До чого тут стійкість і мужність???
Чи той, хто був на складі, чи в штабі... ну підірвали його склад чи штаб. Розклався від на молекули,... не тікає. До чого тут стійкість і мужність??? Замінили нових прислали. Нові радіють підвищенню посад і звань.
Ну полковник чи генерал якому підірвали за місяць три склади... Ну попросив,  - ще привезуть, сказав що розстріляли, фронт же не рухається нікуди.  До чого тут стійкість і мужність??? 

Якась дурня-нісенітниця-помилка. Я б не писав поправляти про такі дурниці  розумові помилки. Але Арестович вже, тільки з того що я бачив, вже другий раз загрібає про «мужність і стійкість російської армії». Зрозуміло, що нам ця дурня нікому не подобається. Тим більше що це очевидна шкідницька дурня. 
Дуркувата лже-респект-реклама ворога. Нам нікому не зрозуміло для чого.

(День сто восьмидесятый. Беседа с @Alexey Arestovych Алексей Арестович #Фейгин на 2-3-ій хвилині)