«Про це розповіла радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян.
„За версією слідства, трапився нещасний випадок в результаті необережного поводження з вибуховим пристроєм“, – зазначила вона.
Сапьян додала, що у кримінальному провадженні також розглядаються інші можливі версії:
 - вбивство на замовлення спецслужб РФ;
 - вбивство на ґрунті неприязних відносин;
 - спроба вбивства спецслужбами РФ іншого офіцера Апарату Головнокомандувача ЗС України.»
----------------
Є інформація, що ДБР просто відпустила головного очевидного  підозрюваного, який передав під виглядом подарунка Чистякову гранати. Мабуть для побігу та невидачі подільників, чи для знищення доказів, чи для погодження версій з подільниками, чи для підготовки другої спроби замаху, для справжнього чи інспірованого самогубства... Це підозрюваного, який за наявною інформацією САМ ЗІЗНАВСЯ як мінімум у незаконному поводженні з вибуховими матеріалами, ні де-небудь, а у Генштабі і у незаконному обороті вибухових речовин (незаконне присвоєння, подарунок) ... з тяжкими наслідками. Це при двох прийнятих версіях про диверсантів ворожої держави...

Просто дивно як ДБР, не маючи внятних надійних версій, просто «бачить» як рентгеном всюди вже спецслужби РФ? При цьому випускає підозрюваного «спецслужбіста» РФ... І при цьому чомусь не бачить значно більш очевидних/вірогідних версій. Хоча, за елементарною логікою, ти СПОЧАТКУ ПОВИНЕН ВПІЙМАТИ ВИКОНАВЦІВ (хоча б, довести хто вони), ДОВЕСТИ ЇХ ПРОВИНУ,... а потім вже з'ясовувати, хто в них замовник/куратор/командир/організатор/шантажист і звідкіля вони.  

Якщо вже ДБР так зациклена на уявних замовниках, то чому воно не розглядає версії спроби внутрішнього державного перевороту, спроби узурпації військової влади, ослаблення Генштабу... ???

Чому взагалі одразу автоматично не відкриті очевидні справи про незаконний обіг вибухових речовин, про їх крадіжку??? Про порушення в їх обліку! Чому ДБР, ЗМІ, генштаб та офіс президента мовчать про походження цих гранат???

Версія «спроба вбивства спецслужбами РФ іншого офіцера Апарату Головнокомандувача ЗС України» — тут знаєте просто дмхне якимось глумом чи кретинізмом... Чому число в однині??? Якось, будь-якій людині, навіть дебілу, очевидно, що бутилка віскі та шість рюмочок в комплекті,... це не для однієї людини... Це для цілої компанії. Для колективу помічників головнокомандуючого з надією і на нього самого! Тут не треба бути Шерлок Холмсом, щоб очевидно було видно про спробу МАСОВОГО, ГРУПОВОГО ВБИВСТВА! 

Чому саме «вбивство на замовлення»??? Де версії «шпигунство» та «диверсія» з ворожим проникненням у керуючі структури генштабу чи офісу Президента ???

Чому відсутня очевидна версія про можливу підготовки теракту, ... за наявного просування в офісі нелегальних вибухових речовин через помічника головнокомандуючого до нього самого, минаючи обшуки. Можливо є ще хтось, хто мав ці гранати накидати під час святкування. Гранати і віскі — це очевидно не такий набір, який несуть додому для святкування з жінкою та дітьми, це вочевидь для чоловічого колективу. 

Чому відсутня версія організаційного ослаблення та ізоляції самого головнокомандуючого через вбивства та звільнення наближених довірених осіб?

Якось знаєте ЗМІ притихли, якось знаєте, вся ця ситуація, -... дмхне, дмхне від неї. І не чимось, а заколотом чи злочинною змовою на вищих щаблях державних органів влади. Дмхне не тільки вбивством на замовлення, а і слідством на замовлення.