Одразу спочатку пару речень про «Майдан». «Майдан» — це різні поняття, це просто — центральна площа столиці і це — Майдан з мільйоном людей і сотнями загиблих у 2014 році з побиттями, кров'ю. Люди мають право на якісь мирні маніфестації, і куди їм вийти, як не на центральну площу столиці, як варіант. Ніяких ознак того великого Майдану там і близько немає. Просто дехто одразу кричить про «енний Майдан» з того переляку януковицької адміністрації та росіян... Це про «Майдан» поки — все.
...............
Президент Володимир Зеленський позаймався міжнародними ділами, довів їх до сьогоднішнього стану,... виникла пауза, і він вирішив зайнятися армією. 
Росіяни тиснуть наступом,  недостача боєкомплекту, проблеми з мобілізацією...  саме час  за «народною традицією» на переправі змінити коней.

Я думаю, що проблема не у державній відданості Олександра Сирського. Проблема в тому, скільки сумнівних осіб зможуть просунути через його новачковість на посаді Головкомом ЗСУ. 
Наскільки я скромно можу розуміти, Сирський є орачем який сам особисто тягне велику частину роботи, а в його віці це стає небезпечно стосовно здоров'я. Стосовно віку, певним чином — переломний момент, у яких люди і без таких втоми/стресів/навантажень йдуть на пенсію. На жаль на його обличчі вже видно вікові проблеми зі здоров'ям через великі навантаження та перевтому на стресі.
За спиною по кар'єрі — повільна важка здача Бахмуту та не взяття його у контрнаступі.  Все ж таки, туди включене значне знищення ГРУ-шного ЧВК «Вагнер». Щось судити важко, бо там велике питання у наданих засобах на напрямок. 
У порівнянні з обороною Авдіївки на Бахмуті була дуже слабенька так необхідна оборонна робота з інженерно-саперними підрозділами.
Інженерно-саперні діла дуже дуже актуалізуються з дронами та плануючими бомбами. Он росіяни взагалі вже містами наступи ведуть підземними тунелями,... риють.
Посада передбачає значну лідерську складову, яку реалізовувати з «діалектом» і мовною практикою О.Сирського буде дуже-дуже-дуже важко. Саме це мовне питання значно загострює етнічні проблеми стосовно того, хто веде українців на фронт де поруч загибель. Натовпні фокус-групи цих днів показують дуже значне загострення від такого «діалекту» питання не українськості влади, майже завжди у галасі хтось підкине і  антисемітський елемент... Не треба бути генієм, щоб розуміти, як відгукається такий діалект з купою зточених військ у Бахмуті. Все це точно не полегшує мобілізацію.
Роль публічної товстелезної золотої цепури на шиї Сирського незрозуміла.
......
Новий керівник Генштабу Анатолій Баргилевич. Бувший начальник штаба у Сирського у ОСУВ «Хортиця» (Східне угруповання військ), стосується нажаль здачі і не взяття Бахмуту. 
Знятий з начштабу у жовтні 2023 р. з посади, переведений на тероборону. Дуже скудні дані з біографії. Освіта — Ташкентське вище танкове командне училище у невказаному році, мабуть незручна дата. Освіта слабенька для посади людини, яка має втілювати у накази всі дії головкома по всіх родах військ з нинішніми новими тактиками стратегіями і військами. Оприлюднені біографії чомусь починаються з ... 2014 року вказано тільки що почав службу у 87-му чи то початок чи кінець училища в Ташкенті. Слава Богу, здається, що людина не викликає питань стосовно державної відданості є питання по освіті і по досвіду у всіх  родах військ. Можливо це гідний тимчасовий варіант як людина близька до  Сирського з великим порозумінням по штабним ділам. 
«Офіцери оперативного управління володіють всіма оперативними, бойовими планами, це „ходяча“ енциклопедія, посібник, як застосовувати будь-який підрозділ, бригаду, угруповання військ, угруповання різнорідних сил, таких як: загальновійськові підрозділи, авіація, військово-морські сили, – розповідав він в інтерв'ю „Цензору“. 
Хоча зрозуміло, як зараз інтернет обезцінив „енциклопедистів“, тим більше, — сучасна війна, яка кардинально змінила можливості всіх військових фахівців/підрозділів/комунікацію/зв» язок та їх взаємодію. Тут потрібні творці-пахарі, а не енциклопедисти старого. 
.......
Величезно сумнівна позиція — новий командувач Сил територіальної оборони ЗСУ Ігорь Плахута. У ЗМІ «Новий командувач ТРО керував Внутрішніми військами МВС під час розгону Майдану». Після Революції Гідності він вийшов на пенсію та обійняв посаду заступника ректора Інституту УДО. Від посад біля УДО біографія дуже засекречена, даних мало. УП пише, що вік, місце народження, освіта та рід занять до призначення на посаду командувача ТРО – невідомі. Участь у військових діях за 10 років війни невідомі. Зрозуміло, що величезні зв'язки в управлінні державної охорони. По цій зовнішній інформації, ніяка контррозвідка та секретка не мала б пропускати таких людей на повний контроль місцевих активістів, добровольців,... А НЕ по зовнішній інформації, — що ж там скажеш, якщо не знаєш. Але вочевидь, що таких людей випускати в публічну площину треба починаючи не з таких посад.
..........
ЗА ІНШИМИ ПРИЗНАЧЕННЯМИ Я ПОКИ ЩО НЕ ЗНАЙШОВ ЗНАЧНО СУМНІВНИХ ПОЗИЦІЙ. ВИГЛЯДАЮТЬ ОПТИМІСТИЧНО. 
Всі ці призначення — це величезне випробування і для призначених людей і для всієї армії, тому що часи зараз, — самі знаєте які... і потужні атакувальні дії росіян і проблеми з постачаннями та фінансуванням, і з мобілізацією.

Та і П. В.Зеленський на останньому місяці електоральної легітимності НЕВИМУШЕНО взяв на себе величезну відповідальність саме за військові справи таким великим перетрусом на переправі.