В комплексі зі зміною командувача ССО, через голову п.Залужного, 
сумнівно підозріла загибель, помічника Залужного, Чистякова
 виглядає дуже підозріло, загрозливо, тривожно. У путінсько-януковицької бандоти вбивство наближених співробітників вважалося «модним» натяком, стимуляцією до покори.
Тут зараз суспільний контроль і увага мають бути максимально зосереджені, на тривожній кнопці, на ході слідства і на подіях у генеральному штабі та всіх ВСУ... 

Коротко мої враження про подію:
 - Там будуть досить такі сумнівні сопельки слідства, ХТО САМЕ і як дослівно сказав, що там у подарунку з пляшкою горілки, — бойові гранати, а не бойові-гранати-чарочки,... все буде триматися НА ПОКАЗАХ МОЖЕ НАВІТЬ ОДНОГО СВІДКА, НЕ ФАКТ ЩО НАДІЙНОГО. 
 - Багато залежить від реальної практики і традицій доступу окремих осіб до гранат у генштабі.
 - Цілих шість гранат на випадок  ювілейного святкування достатні, щоб закидати-вбити ними всю компанію.
 - Можливий розрахунок був на те, що помічник сам занесе подарунок у приміщення де буває Залужний,... щоб там чисто_обшуканий кріт міг скористатися цим троянським подарунком.
 - Я впевнений, що Чистяков міг такий подарунок віддати в доступ дітям тільки після того, як йому сказали що це «чарочки».
 - Такі вбивства не стовідсоткові,... через начебто власну необачність,... вони дуже підступні, тому що вони присипляють пильність. Вони не акцентують, що ВОРОГ ПОРУЧ І ВІН ВБИВАЄ
 
 Потрібно усвідомлювати СЕРЙОЗНИЙ ТИМЧАСОВИЙ ЗБИТОК (втрати для ЗСУ) по комунікаційних зв'язках і довірчим знайомствам помічника головнокомандувача з безліччю підлеглих п.Залужного для всіх ВСУ, ... плюс купа довірчих секретних компетенцій-знань-технологій. 
 Зрозуміло, що від таких вибивань стається одночасно і ізоляція Залужного і просування своїх альтернативних осіб на посади що звільнилися.