Бо чую всяке таке: «А як їх озброїти? А як їх вчити? Як злагоджувати? А куди їх кинуть? Три місяці вчити.  У путіна протести від мобілізації. ... бла-бла-бла.

Насильно, на вибір, ЗАРАЗ мобілізують мобілізаційний резерв людей з військовими спеціальностями часто з бойовим досвідом з суворих не балованих країв,... ОЦЕ ГОЛОВНЕ! Це буде швидке поповнення армії кваліфікованими військовими. Тисяч на 20-30-60 вмотивованих негайно, питання тільки в часі їх доставлення на фронт. Хоч літаками, хоч по всьому фронту. Це досить швидке значне різке підсилення військ на місцях. Часто проти наших не залізно ще закріплених на нових місцях військ.
Це зараз — головна тема і головна проблема, не треба зараз відволікатися на будь-що! Ворог зараз спеціально буде створювати інформаційні приводи відволікання на будь-що інше. 
Вже є інформація про те, що негайно, неочікувано масштабно може підкинути озброєння Китай.

Це прямо сьогодні, — дуже важкий і страшний виклик всій армії, суспільству, країні, командуванню.
На цьому треба НЕГАЙНО, ПОТУЖНО, ЗОСЕРЕДИТИСЯ ! 
Не можна зараз тиждень йти на розслабони і святкувати перемоги чи обміни! З цим ми маємо всі один одного привітати в режимі ратної праці і бойової готовності, відповідних дій. 
Ворог і без цього негайного збільшення людей, хоч і потрохи, але ж наступає під Бахмутом і Донецьком... „Нє стреляйте по рєферендуму, пока мы будем тут свеже мобилизованное мясо в корридор атаки вводить и разворачивать.“

Суттєве з коментарів:

Микола Тмп Готовими потрібно бути до всякого, але ж і страшилки тут не потрібно розводити!
Народ має бути в спокої і по максимуму працювати на перемогу а в армії свої командири які знають більше інформації за Григоровича і їм вирішувати що та як реагувати а то розвелось тут різних спеців від пальця розводити паніку.
Готовитись потрібно до будь яких сценаріїв і допомагати війську.
Serhiy Grigorovich Микола, в чому паніка??? В тому що ворог за два дні мобілізував біля двохсот тисяч призовників з них тисяч 20-40 з бойовим досвідом? Що в нього розвернутий фронт більше 1000 км в Україні?
По класичному визначенню здається що це у Вас — паніка.
„Па́ника — внезапное чувство страха, настолько сильное, что подавляет логическое мышление.“ 
Николай Кобко Григорович і пише від таких як Тмп. Людина — неадекват. Де він побачив паніку? А про інформованість, Тмп все ж доступно відкрий і почитай що „інформоване“ начальство казало у лютому і як Григорович ПОПЕРЕДЖАВ, чи про дурну „легку“ атаку на Херсон. Не розводь тут дебілізм. Чи ти теж провокатор?
От завтра протверезіїш і поясни, де ти побачив у статті „паніку“? Та видали свою маячню, вибачся.
На расії йде майже повна мобілізація військового резерву по всій країні, а дурбелику не зрозуміло що за „страшилки“.
..........................
 • Серж Григоровский
  Serhiy Grigorovich Я підозрюю, що деяких людей у статті лякає, ... вони думають, що рф буде КОЖНІ 2 доби по 200000 мобілізувати ...
   
  Serhiy Grigorovich
  Ні, то просто, зрозуміло, що всі воєнкомати рванули старт показати виконання, що вони працюють у всіх населених пунктах. В „рф“ 155 649 населених пунктів
  І зрозуміло, що це ніяк НЕ означає, що всіх за дві доби екіпірували і поставили в бойові лави.