Donald Trump Speech "Save America" Rally Transcript January 6

Цитати з промови Трампа, які можуть бути йому пред'явлені при імпічменті і судах. З промови, виголошеної перед демонстрантами, які після цього взяли штурмом Капітолій 6 січня 2021 р.

У Сполучених Штатах деякі конгресмени починають процедуру імпічменту президента Дональда Трампа за звинуваченням у підбурювання до масових безладів. У багатьох людей є настрої на подальше його судове переслідування.
Зробив підбірку з годинної промови Д.Трампа по якій його звинувачують, для тих кому цікаво.
У промові було багато слів про порушення під час виборів які раніше не були доведені в судах.
Нижче наведений англомовний оригінал.
Тайминг указаний відносно початку промови Д. Трампа.
--------------
Ще був один дуже сумнівний абзац який стосувався України, Байдена, генпрокурора:
Дональд Трамп: (28:34)
Тепер дивіться, як усі комплекти працюють. Що ж, вони не можуть цього зробити, тому що у них хороші оцінки. Рейтинги занадто хороші. Где тепер Хантер? І чому Джо розрішив дати мільярд доларів, щоб викупити прокурор в Україні? Як це сталося? Я задала вам цей питання. Як це сталося? Представляете, якщо ви це сказали? Якщо я сказав, що це була зовсім інша гра з м'ячем. І за нашим Хантер отримує три з половиною мільйони доларів від женевої америки Москви і сотні тисяч доларів, щоб додати до енергії, хоча він признає, що нічого не знає про енергію, і мільйони доларів вперед, і як вони вступають в Китай і з'їжджають з мільярдами доларів на управління? «Ти раньше керував деньгами?» «Нет, не видел». «О, це добре. Вот близько 3 мільярдів».
--------------
Слова, які можуть бути засоційовані з підбурюваннями:

Дональд Трамп: (13:45)
Слабкі республіканці, і все. Я справді вірю в це. Думаю, я буду використовувати цей термін — слабкі республіканці. У вас їх багато, і у вас є багато чудових, але у вас є багато слабких. Вони закрили очі, навіть коли демократи проводили політику, яка відбивала наші робочі місця, послаблювала військові сили, відкривала наші кордони та ставила Америку на останнє місце. Чи бачили ви днями, де Джо Байден сказав: «Я хочу позбутися першої політики Америки». Про що це все, позбутися ...? Як ви кажете: «Я хочу спочатку позбутися Америки?» Навіть якщо ви збираєтеся це робити, не говоріть про це. Неймовірно, що ми повинні пережити, що ми повинні пережити, а ти повинен змусити своїх людей битися. Якщо вони не воюють, ми мусимо першочергово з тих, хто не воює. Ви первинні їх. Ми повідомимо вас, хто вони. Я вже можу вам сказати, відверто.

Дональд Трамп: (16:25)
Наші ЗМІ не є безкоштовними. Це не чесно. Це пригнічує думку. Він придушує мову і стає ворогом народу. Це стало ворогом народу. Це найбільша проблема у нас у цій країні. Жодна країна третього світу навіть не намагається зробити те, що ми їх застали, і про це ви почуєте лише за кілька хвилин. Республіканці постійно б'ються, як боксер, зв'язавши руки за спиною. Це як боксер, і ми хочемо бути такими приємними. Ми хочемо бути такими шанобливими до всіх, включаючи поганих людей. Нам доведеться битися набагато сильніше, і Майку Пенсу доведеться пройти за нас. Якщо цього не зробить, це буде сумним днем для нашої країни, тому що ви поклялися підтримувати нашу конституцію. Зараз Конгресу залишається протистояти цьому надзвичайному нападу на нашу демократію. Після цього ми підемо вниз, і я буду там з вами. Ми підемо вниз. Ми збираємось піти по кожному, кого ви захочете, але я думаю, що саме тут. Ми спустимось до Капітолію і будемо підбадьорювати своїх хоробрих сенаторів, конгресменів та жінок. Напевно, ми не будемо так сильно вболівати за деяких з них, тому що ти ніколи не повернеш нашу країну зі слабкістю. Ви повинні проявити силу, і ви повинні бути сильними.

Дональд Трамп: (29:29)
Ні, вони не говорять про це. Ні, у нас корумпований ЗМІ. Вони замовкли. Вони мертві. Тепер я усвідомлюю, як добре було, якщо ти повернешся на 10 років назад. Я зрозумів, наскільки добре, хоча й не обов'язково любив його, я зрозумів, як добре це було як очищувальний рух. Але у нас цього вже немає. У нас більше немає чесних ЗМІ. Це придушення, і з цим потрібно бути дуже обережним. І вони втратили довіру до цієї країни. Нас не залякують прийняти підробки та брехню, якій ми були змушені вірити протягом останніх кількох тижнів. Ми накопичили величезні докази фальшивих виборів. Це президентські вибори. Минулої ночі було трохи краще через той факт, що у нас було багато очей, що спостерігали за певним станом, але вони все одно обманювали як пекло.

Дональд Трамп: (31:50)
Слухайте, я не задоволений Верховним судом. Вони люблять правити проти мене. Я вибрав трьох людей. Я боровся за них по-пекло, зокрема, за одного. Усі вони сказали: «Пане, відпустіть його. Він вбиває нас ». Сенатори, дуже віддані сенатори. Вони дуже віддані люди. — Сер, відпустіть його. Він вбиває нас, сер. Відпустіть його, сер. Напевно, я отримав половину сенаторів. Я сказав: «Ні, я не можу цього зробити. Це несправедливо щодо нього. І це несправедливо щодо родини. Він не зробив нічого поганого. Вони вигадали історії ». Усі вони були вигаданими історіями. Він не зробив нічого поганого. — Відпустіть його, сер. Я сказав: «Ні, я не буду цього робити». Ми його здобули. І знаєш що? Вони нічого не могли сказати. Вони нічого не могли сказати. Нехай вони керують правильним шляхом, але майже здається, що всі вони намагаються заподіяти шкоду всім нам і нашкодити нашій країні. Нашкодити нашій країні.

Дональд Трамп: (34:34)
Отже, якщо коротко, ви не можете внести зміни до голосування за федеральні вибори, якщо законодавчий орган штату не схвалить це. Жоден суддя не може цього зробити. Цього не може зробити ніхто, лише законодавець. Отже, як приклад у Пенсільванії чи будь-якому іншому, у вас є республіканський законодавчий орган, у вас є мер-демократ і у вас багато демократів повсюдно. Вони йдуть до законодавчої влади, законодавча влада над ними сміється. Каже: «Ми не будемо цього робити». Вони кажуть: «Велике спасибі». І вони самі йдуть і вносять зміни. Вони все одно роблять це. І це абсолютно незаконно. Це абсолютно незаконно. Ви не можете цього зробити.

Дональд Трамп: (40:50)
У вас буде президент, який програв усі ці штати, або у вас буде президент, якщо сказати інакше, за кого проголосувала купа дурних людей, які втратили всі ці речі. У вас буде незаконний президент, ось що у вас буде. І ми не можемо цього допустити. Це факти, яких ви не почуєте від фейкових ЗМІ. Це все частина зусиль придушення. Вони не хочуть говорити про це. Вони не хочуть говорити про це. Насправді, коли я заговорив про це, я гарантую вам, що багато телевізорів і багато цих камер вимкнули, і ось так багато камер там. Але багато з них пішли, але це те, про що ви не чуєте. Ви не чуєте того, що щойно почули. І я збираюся розглянути ще кілька штатів. Але ви не чуєте цього від людей, які хочуть вас обдурити, деморалізувати і контролювати, великі технології, ЗМІ.

Дональд Трамп: (01:03:03)
Отже, коли ви чуєте, коли чуєте: «Хоча немає доказів, що свідчать про будь-які протиправні дії», це найбільш шахрайське, що хтось… Це злочинне підприємство. Це злочинний задум, і преса скаже, і я впевнений, що вони нічого з цього не покладуть, бо це нічого доброго, чи бачите ви коли-небудь: «Хоча немає жодних доказів, що підтверджують твердження президента Трампа», я можна продовжувати ще годину, читаючи вам ці речі та розповідаючи вам про це. Ніколи нічого подібного не було. Подумайте: Детройт мав більше голосів, ніж виборців. Пенсильванія мала на 205 000 голосів більше, ніж набрала більше, але вам не потрібно брати жодного ... Між тим, я думаю, це майже краще, ніж мертві люди, якщо ви думаєте, так? Більше голосів, ніж вони мали виборців, і багато інших держав також.

Дональд Трамп: (01:09:10)
Всі ці технічні монополії збираються зловживати своєю владою та втручатися у наші вибори, і це має бути зупинено, а республіканці повинні бути набагато жорсткішими, а демократи — так само. Їх слід регулювати, розслідувати та притягати до відповідальності відповідно до закону. Вони повністю порушують закон. Спільно ми осушимо болото Вашингтона і очистимо корупцію в столиці нашої країни. Ми зробили над цим велику роботу, але ти вважаєш, що це легко, це брудна справа. Це брудна справа. У вас там багато поганих людей. Незважаючи на все, що ми пережили, оглянувши всю країну та побачивши фантастичні натовпи, хоча це, на мою думку, наш рекорд за весь час. Я думаю, у вас 250 000 людей. 250 000.

Дональд Трамп: (01:10:05)
Сьогодні, дивлячись на всіх дивовижних патріотів, я ніколи не був впевненішим у майбутньому нашої нації. Ну, я повинен сказати, що ми повинні бути трохи обережними. Це гарна заява, але ми повинні бути обережними з цим твердженням. Якщо ми дозволимо цій групі людей незаконно заволодіти нашою країною, тому що це незаконно, коли голосування незаконно, коли спосіб їх потрапляння туди є незаконним, коли державам, які голосують, надається неправдива та шахрайська інформація. Ми є найбільшою країною на землі, і ми рухаємось і рухались у правильному напрямку. Знаєте, стіна побудована, ми робимо записи на стіні. Тепер вони хочуть зняти стіну. Давайте всім вливатися. Давайте всім вливатися.

Дональд Трамп: (01:11:44)
Наші найсвітліші дні перед нами, наші найбільші досягнення все ще чекають. Я думаю, що одним з наших великих досягнень буде безпека виборів, тому що ніхто, доки я не прийшов, не мав уявлення про те, наскільки корумпованими були наші вибори. І знову, більшість людей стояли там о 9:00 вечора і казали: «Я хочу вам дуже подякувати», і вони йшли в якесь інше життя, але я сказав: «Тут щось не так. Щось насправді не так. Це не могло статися ». І ми боремось. Ми боремося як Пекло, і якщо ти не будеш битися як Пекло, то ти більше не матимеш країни.

Дональд Трамп: (01:12:43)
Отже, ми підемо, ми підемо Пенсильванською авеню, я люблю Пенсильванську авеню, і ми їдемо до Капітолію, і ми намагатимемося дати ... Демократи безнадійні. Вони ніколи не голосують ні за що, навіть за один голос. Але ми спробуємо дати нашим республіканцям, слабким, тому що сильні не потребують жодної нашої допомоги, ми спробуємо надати їм ту гордість і сміливість, яку їм потрібно повернути назад Наша країна.

Дональд Трамп: (01:13:19)
Тож пройдемось Пенсильванською авеню. Я хочу подякувати вам усім. Дай Бог тобі і Бог благословить Америку. Дякую всім, що ви тут, це неймовірно. Дуже дякую. Дякую.

--------------
Англомовний оригінал:
Donald Trump: (28:34)
Now watch all the sets will go off. Well, they can"t do that because they get good ratings. The ratings are too good. Now where is Hunter? And how come Joe was allowed to give a billion dollars of money to get rid of the prosecutor in Ukraine? How does that happen? I"d ask you that question. How does that happen? Can you imagine if I said that? If I said that it would be a whole different ball game. And how come Hunter gets three and a half million dollars from the Mayor of Moscow"s wife, and gets hundreds of thousands of dollars to sit on an energy board even though he admits he has no knowledge of energy, and millions of dollars up front, and how come they go into China and they leave with billions of dollars to manage? "Have you managed money before?" "No, I haven"t." "Oh, that"s good. Here"s about 3 billion."

Donald Trump: (13:45)
The weak Republicans, and that"s it. I really believe it. I think I"m going to use the term, the weak Republicans. You got a lot of them, and you got a lot of great ones, but you got a lot of weak ones. They"ve turned a blind eye even as Democrats enacted policies that chipped away our jobs, weakened our military, threw open our borders and put America last. Did you see the other day where Joe Biden said, "I want to get rid of the America first policy." What"s that all about, get rid of …? How do you say, "I want to get rid of America first?" Even if you"re going to do it, don"t talk about it. Unbelievable, what we have to go through, what we have to go through and you have to get your people to fight. If they don"t fight, we have to primary the hell out of the ones that don"t fight. You primary them. We"re going to let you know who they are. I can already tell you, frankly.

Donald Trump: (16:25)
Our media is not free. It"s not fair. It suppresses thought. It suppresses speech, and it"s become the enemy of the people. It"s become the enemy of the people. It"s the biggest problem we have in this country. No third world countries would even attempt to do what we caught them doing and you"ll hear about that in just a few minutes. Republicans are constantly fighting like a boxer with his hands tied behind his back. It"s like a boxer, and we want to be so nice. We want to be so respectful of everybody, including bad people. We"re going to have to fight much harder and Mike Pence is going to have to come through for us. If he doesn"t, that will be a sad day for our country because you"re sworn to uphold our constitution. Now it is up to Congress to confront this egregious assault on our democracy. After this, we"re going to walk down and I"ll be there with you. We"re going to walk down. We"re going to walk down any one you want, but I think right here. We"re going walk down to the Capitol, and we"re going to cheer on our brave senators, and congressmen and women. We"re probably not going to be cheering so much for some of them because you"ll never take back our country with weakness. You have to show strength, and you have to be strong.

Donald Trump: (29:29)
No, they don"t talk about that. No, we have a corrupt media. They"ve gone silent. They"ve gone dead. I now realize how good it was if you go back 10 years. I realized how good, even though I didn"t necessarily love him, I realized how good it was like a cleansing motion. But we don"t have that anymore. We don"t have a fair media anymore. It"s suppression and you have to be very careful with that. And they"ve lost all credibility in this country. We will not be intimidated into accepting the hoaxes and the lies that we"ve been forced to believe over the past several weeks. We"ve amassed overwhelming evidence about a fake election. This is the presidential election. Last night was a little bit better because of the fact that we had a lot of eyes watching one specific state, but they cheated like hell anyway.

Donald Trump: (31:50)
Look, I"m not happy with the Supreme Court. They love to rule against me. I picked three people. I fought like hell for them, one in particular I fought. They all said, "Sir, cut him loose. He"s killing us." The senators, very loyal senators. They"re very loyal people. "Sir, cut him loose. He"s killing us, sir. Cut him loose, sir." I must"ve gotten half of the senators. I said, "No, I can"t do that. It"s unfair to him. And it"s unfair to the family. He didn"t do anything wrong. They"re made up stories." They were all made up stories. He didn"t do anything wrong. "Cut him loose, sir." I said, "No, I won"t do that." We got him through. And you know what? They couldn"t give a damn. They couldn"t give a damn. Let them rule the right way, but it almost seems that they"re all going out of their way to hurt all of us, and to hurt our country. To hurt our country.

Donald Trump: (34:34)
So just in a nutshell, you can"t make a change on voting for a federal election unless the state legislature approves it. No judge can do it. Nobody can do it, only a legislature. So as an example in Pennsylvania or whatever, you have a Republican legislature, you have a Democrat mayor, and you have a lot of Democrats all over the place. They go to the legislature, the legislature laughs at them. Says, "We"re not going to do that." They say, "Thank you very much." And they go and make the changes themselves. They do it anyway. And that"s totally illegal. That"s totally illegal. You can"t do that.

Donald Trump: (40:50)
You will have a president who lost all of these states, or you will have a president to put it another way, who was voted on by a bunch of stupid people who lost all of these things. You will have an illegitimate president, that"s what you"ll have. And we can"t let that happen. These are the facts that you won"t hear from the fake news media. It"s all part of the suppression effort. They don"t want to talk about it. They don"t want to talk about it. In fact, when I started talking about that, I guarantee you a lot of the television sets and a lot of those cameras went off and that"s how a lot of cameras back there. But a lot of them went off, but these are the things you don"t hear about. You don"t hear what you just heard. And I"m going to go over a few more states. But you don"t hear it by the people who want to deceive you and demoralize you and control you, big tech, media.

Donald Trump: (01:03:03)
So when you hear, when you hear, "While there is no evidence to prove any wrongdoing," this is the most fraudulent thing anybody"s… This is a criminal enterprise. This is a criminal enterprise and the press will say, and I"m sure they won"t put any of that on there because that"s no good, do you ever see, "While there is no evidence to back President Trump"s assertion," I could go on for another hour reading this stuff to you and telling you about it. There"s never been anything like it. Think about it, Detroit had more votes than it had voters. Pennsylvania had 205,000 more votes than it had more, but you don"t have to go any… Between that, I think that"s almost better than dead people, if you think, right? More votes than they had voters, and many other States are also.

Donald Trump: (01:09:10)
All of these tech monopolies are going to abuse their power and interfere in our elections and it has to be stopped and the Republicans have to get a lot tougher and so should the Democrats. They should be regulated, investigated and brought to justice under the fullest extent of the law. They"re totally breaking the law. Together we will drain the Washington swamp and we will clean up the corruption in our nation"s capital. We have done a big job on it, but you think it"s easy, it"s a dirty business. It"s a dirty business. You have a lot of bad people out there. Despite everything we"ve been through, looking out all over this country and seeing fantastic crowds, although this I think is our all time record. I think you have 250, 000 people. 250,000.

Donald Trump: (01:10:05)
Looking out at all the amazing patriots here today, I have never been more confident in our nation"s future. Well, I have to say we have to be a little bit careful. That"s a nice statement, but we have to be a little careful with that statement. If we allow this group of people to illegally take over our country, because it"s illegal when the votes are illegal, when the way they got there is illegal, when the States that vote are given false and fraudulent information. We are the greatest country on earth and we are headed, and were headed, in the right direction. You know, the wall is built, we"re doing record numbers at the wall. Now they want to take down the wall. Let"s let everyone flow in. Let"s let everybody flow in.

Donald Trump: (01:11:44)
Our brightest days are before us, our greatest achievements still wait. I think one of our great achievements will be election security because nobody until I came along, had any idea how corrupt our elections were. And again, most people would stand there at 9:00 in the evening and say, "I want to thank you very much," and they go off to some other life, but I said, "Something"s wrong here. Something"s really wrong. Can"t have happened." And we fight. We fight like Hell and if you don"t fight like Hell, you"re not going to have a country anymore.

Donald Trump: (01:12:43)
So we"re going to, we"re going to walk down Pennsylvania Avenue, I love Pennsylvania Avenue, and we"re going to the Capitol and we"re going to try and give… The Democrats are hopeless. They"re never voting for anything, not even one vote. But we"re going to try and give our Republicans, the weak ones, because the strong ones don"t need any of our help, we"re going to try and give them the kind of pride and boldness that they need to take back our country.

Donald Trump: (01:13:19)
So let"s walk down Pennsylvania Avenue. I want to thank you all. God bless you and God bless America. Thank you all for being here, this is incredible. Thank you very much. Thank you.