Кремль вже вигадав, що він воює з цілим НАТО, хоча цього ніде немає. Самі росіянці в Україні налічували максимум до трьох тисяч іноземних добровольців. Але кремль активно і повсякчасно використовує цю вигадку про «війну з НАТО» для надбання собі ідеологічних балів. Щоб не виглядати слабим і нікчемним, як перед своїми підданими, так і перед африканськими чи китайськими. 
А у нас, це — очевидний всім факт про війну зі 160-ма національностями. Але апарат банкової і олігархічні ЗМІ чомусь про це мовчать. Щоб кремль не втрачав політичні бали??? 
На інтервенцію з «рф» приїхало багато  віддалених народів, у яких добрі навички виживання в природі і великий досвід мисливства. 160 народів ганебно віроломно напали на Україну. Україна 4 місяці трималася сама без будь-якої допомоги від Заходу зброєю. У «рф» в 27 разів більше площа країни ніж в України. Я вже не кажу, що в них даром б'є з-під землі нафта і газ... Росія окрім нападу зненацька, мала переваги в усіх видах озброєнь. Вона мала величезні фашизовані анклави у Донбасі та в Криму для безпроблемної величезної мобілізації манкуртів, без будь-якої оглядки на суспільні настрої, прямо для «штурмового одноразового м'яса». З величезною п'ятою колоною в Україні, аж до цілих політичних партій та найбільшої КГБ-янської «церкви». Це все в умовах, коли Україна мала 4 оголені обласні центри у безпосередній близькості до лінії розмежування з розвернутими військами «рф».

Україна вистояла окрім мужності та відданості українців, тільки завдяки розумовій слабкості, непрофесіоналізму і пристаркуватій дуже низькій працездатності Путіна та Шойгу... Жоден з них не служив в армії... До цих похилих людей дуже-дуже довго доходило, що солдату кожен день треба щось їсти і пити, ... вдягатися, мати зброю і постачання. Пристарілий глупець Путін настільки був захоплений своїми «розвідницькими», спецслужбістськими фантазіями, що особисто встряг у купу військових злочинів, віддаючи офіційні  публічні нелегальні кримінальні накази військам. Це дуже допомогло включенню СПРАВЖНІХ санкцій і постачанням зброї, які Україна довгими роками просила у заходу. Перші справжні санкції заходу включилися тільки у січні 2023 року і рубль одразу через два місяці обвалився на сорок відсотків. Зауважте, що це — НЕ ВІЛЬНИЙ РИНКОВИЙ КУРС РУБЛЯ до долара, це вже — абсолютно штучний несправжній курс (з купою обмежень на внутрішнє і зовнішнє ходіння долару у росіян), і навіть такий «курс» вимушений був обвалюватися...

Фактично зараз в Україні ЙДЕ ЯДЕРНА ВІЙНА. Саме ЧЕРЕЗ НАЯВНІСТЬ У «РФ» ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ УКРАЇНА ДУЖЕ-ДУЖЕ ОБМЕЖЕНА В ЗАВДАННІ УДАРІВ ПО ОБ'ЄКТАХ НА ЇЇ ТЕРИТОРІЇ. Україна не може бомбити свої міста, а Росія рівняє їх бомбами з землею нещадно як Маріуполь, Северодонецк, Пески,  Соледар, Бахмут... Україна фактично веде війну з величезною-величезною форою. І при цьому ще й наступає...  Саме через це путілоїди  вимушені вигадувати «війну з цілим НАТО». 

Що ще треба казати про промислово-військову допомогу «рф-ії» тиранічними режимами Китаю, Ірану, Білорусі, Казахстану,...

ЧОМУ УКРАЇНСЬКІ МЕДІА КОЖЕН ДЕНЬ НЕ НАГАДУЮТЬ ПРО ВСІ ЦІ ФАКТИ ??? ЧОМУ ВЗАГАЛІ ПРО ЦЕ НЕ КАЖУТЬ ???