Caption
Caption
Архімандрит Авраамій — виконувач обовʼязків намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, приїхав підтримати захисників України на запрошення військового керівництва гарнізону. Для бійців, які день і ніч боронять нас, наші міста, села, наших дітей, відбивають атаки ворога, щохвилинно ризикуючи своїми життями цей візит — дійсно велика підтримка!
 
 
Як повідомляє офіційна сторінка Києво-Печерської Лаври ПЦУ, архімандрит Авраамій помолився та підтримав захисників України безпосередньо на передових позиціях, з благословення предстоятеля ПЦУ.
 
 
Начальник Харківського гарнізону бригадний генерал юстиції Сергій Мельник (генерал Марсель), вітаючи гостя на бойових позиціях, сказав: «Ми сердечно дякуємо Вам, отче Авраамію, що Ви, суто мирна людина, проте теж воїн – небесного воїнства, знаходитесь сьогодні серед наших бійців-героїв, на першій лінії фронту. Не приховую, для всіх нас це реально унікальна подія, коли намісник Києво-Печерської Лаври прибув на передову лінію вогню. Всі ми тут: від рядового до генерала, виконуємо одне завдання: відстояти рубежі нашої Батьківщини і не дати ворогові просунутися ні на крок нашою рідною землею. На фронті доля кожного з нас в руках Божих і, за молитвами наших батьків, сестер і братів, дружин і дітей, до яких приєднуються і молитви Церкви і Святої Лаври та всіх її святих».
 
 
«Ми відчуваємо, що нас зберігає наша віра в Бога, в свою землю і в свій народ. Нам нікуди й нема чого йти зі своєї землі. Ми тут усі будемо стояти до перемоги. Бо з нами Бог, вся країна і сила рідної землі. Моліться, отче разом з ченцями та братами нашими у Христі за нас, за нашу спільну перемогу. Ходімо до наших хлопців, бійців, героїв просто в окопи і благословіть усіх нас миром та надією», – закликав військовий отця Авраамія.

Caption
 
Хлопцям важлива підтримка церкви, бо недарма ж кажуть,що на війнікожен починає вірити в Бога. Бо кожен день стикається зі смертю побратимів, та, сподіваюся, відчувати Божу підтримку!