site.ua
член клубу

Лівацькі організації продовжують огризатися у медіа, відстоюючи свої гасла про смерть нації та до біса патріотизм.

Після вибуху скандалу із антинаціональними гаслами на гей-параді у Києві, як ліваки, які вийшли з компрометуючими гаслами, так і організатори гей-параду у Києві не схотіли навіть вибачитися за інцидент, а почали відбілювати сепаратисток, вказуючи на те, що суспільство не бажає чути "іншу думку". Зокрема, у цьому відзначився наразі головний грантожер ЛГБТ-тем Зорян Кісь.


На думку лівацтва, суспільство "не таке", і "нав'язує" їм - грантожерам, свою ідеологію. А вони, у свою чергу, вважають себе "прометеями", які несуть нам високі ідеї.

Окрім Кіся з аналогічною, тільки більш радикальною риторикою виступили особи, які принесли плакати - організація "Квір-анархо-феміністок". У коментарі на реакцію суспільства лівачки відверто блазнюють із зачепленої теми, і продовжують транслювати свою неадекватну ідеологію.



Зокрема, чітко виділяються типові для радикальних ліваків ідеї про необхідність знищення білої раси - бо це заважає будувати комуністичне суспільство, і різко агресивне ставлення до нації та патріотизму громадян.

Дехто може вказати, що поведінка Кіся та неадекватних квір-анархісток є виключенням, і що ідеологія ЛГБТ містить у собі зовсім інше. Насправді ж, заяви і гасла цих особин і є тим самим ідеологічним стержнем, на якому базується їх політика - розщеплення особистості, соціуму і знищення нації. Це класична політична формула будь-якої лівацької організації та культур-марксистського гуртка. Наприклад, цього року на 8 березня феміністичні організації влаштували шабаш на Хрещатику, вразивши націю своїми неадекватними гаслами.



Ці ж грантоїдські організації взяли активну участь у гей-параді. За ідеологією вони є типовими представниками лівацтва на основі культур-марксизму.

Як бачимо із їх заяв і політичного дискурсу, вони не просто бажають смерті нашій нації, а й дотримують чіткого комуністичного спрямування, забороненого у нашій країні. Так, варто нагадати, що за часів Януковича у 2012 році ті ж "Фемен" послідовно знищували пам'ятки жертвам Голодомору і політичних репресій.

Пізніше, після виїзду до ЄС, французьким комуністичним виданням "Фемен" пояснили, що здійснили цю акцію через те, що вони сповідують марксистську ідеологію, і таким чином впроваджують лівацтво в Україні.

Відтак, із проведенням "маршів рівності" (гей-парадів) в Україні хочуть розвинути агресивні лівацькі організації марксистського спрямування, які чітко виступають проти існування нації і суспільства у будь-якому розумінні цього слова. Головна їх мета - розщепити людину і націю. Для того, щоб продовжувати соціалістичні експерименти, перетворивши українців на купку індивідів із розщепленою свідомістю та відсутністю національної самоідентичності.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація