site.ua
член клубу

Бот-ферма влади поширює у мережі нісенітниці про "фотошоп", або важливість для секс-меншин параду із трансвеститами на чолі.

Після проведення гей-параду у неділю, мережу сколихнули численні фото і відео. В першу чергу українців обурили гасла учасників заходу, на якому війну в Україні назвали "громадянською", а патріотизм послали до біса.

По грантоїдських виданнях почали відбілювати агресивних лівачок та їх гасла, буцімто, ми не розуміємо потреб і вимог радикальних феміністок та анархістів. А у середовищі порохоботів використали відпрацьований у них метод про "фотошоп", буцімто усі ці гасла "домалювали" нацисти і націоналісти, розігнавши по мережі. Зокрема, таку маячню поширив у групах порохоботів такий собі Сергій Стаднік.

На ці вкиди можна було б не зважати, якби не кілька але. Зокрема, світлину із гаслом про "громадянську війну" зробив я особисто. Під час зйомок я не звернув на неї увагу, - більшість уваги була на метері з дитиною на гей-параді. А "фон" побачили інші дописувачі.


І з цієї світлини почали вирізати фрагменти із плакатами інші дописувачі та видання. Ця світлина досі висить на моєму профілі. Втім, порохоботи не зважають на такі деталі, оголошуючи усе, на що вказали згори як на "фейки". У тому числі відбілюють анархістку-сепаратистку, яка і позувала із цим гаслом.


Вона легко опізнається по одягу з іншими світлинами. Звуть цю особу Катерина Брон. Та після скандалу і реакції громадян вона вже встигла наговорити у ЗМІ, що не несла той плакат, і що не має до того ніякого стосунку.

Ми всі розуміємо, що це звичайні для ліваків гасла, і ЛГБТ-спільнота дотримується свого звичайного дискурсу. Зокрема - у висвітленні подій на Донбасі та ставленні до національної ідеї. Те ж, що влада не просто усіма засобами підтримала гей-парад, розуміючи, якою буде реакція громадськості, вони ще й відбілюють відвертих сепаратисток. Це свідчить про те, що наступного року буде більший наступ, а влада цілком підтримує радикальні соціальні перетворення у дусі культур-марксизму, і на нас за стислий час чекають не лише зміни у законодавстві і освіті, а продовження агресивне просування лідерів феміністів та секс-меншин до політикуму та владних інституцій.

Ось, наприклад, як феміністки - активістки ЛГБТ показують свою "толерантність" до інших у світі. Так, у Бельгії вони напали на архієпископа Андре-Мютьєна Леонарда.

А у Аргентині семитисячна юрба активістів ЛГБТ напала на монастир, і підпалила його.


Як бачимо, світова практика показує, що нічого спільного з боротьбою за свободу слова і рівні права ЛГБТ і ліваки не переслідують. Для прикладу дописувачі можуть ознайомитися також і з депутаткою Європарламенту, активісткою ЛГБТ і прихильницею зоофілії порнозіркою Чіччоліною. Окрім нападів на церкву і Ватикан, вона активно пропагує сексуальні збочення, серед інших легалізацію зоофілії та інших відхилень.

Як бачимо, ЛГБТ та ліваки, що їх підтримують, відстоюють лише свої привілеї перед більшістю і право диктувати умови. І цьогорічний гей-парад став цьому яскравим підтвердженням: учасники заходу плювати хотіли на думку більшості, на патріотизм громадян і тим більше ріввність і свободи інших. Влада всемірно сприяє насадженню населенню їх маргінальних ідей. І реакція порохоботів стала тому яскравим підтвердженням. Після гей-параду, за інсайдерськими повідомленнями політиків, нам варто очікувати ще більшого наступу на законодавство, освіту і права і свободи громадян, які ставляться на противагу привілеям і "обраності" секс-меншин.
sergiy.vakula
Сергій Вакула

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації