Теперішня влада в Україні зрадила українській народ. Президент Зеленський зрадив своїм обіцянкам європейської інтеграції, боротьби з корупцією, кумівством, швидким завершенням війни та ін. Тексти він озвучує гарно, але робить все не так. Замість демократизації і наближення до європейських стандартів зараз відбулася узурпація влади президентом Зеленським і його Офісом на чолі з Єрмаком. Ніякі конституційні органи влади в Україні не працюють належним чином. Усі керівні кадри в державі розставляються з Офісу Президента і контролюються звідти, що автоматично сприяє розвитку корупції. Останнім часом високопосадовці НАТО і США дуже часто кажуть, що Україна недостатньо демократична та занадто корумпована держава для вступу в НАТО, з недостатньою державною безпекою, мається на увазі із засиллям російської агентури. Хоча український народ та ВСУ дійсно самовіддано борються та воюють з Росією, але українська влада поводиться під час війни, як зрадницька. Саме через цю владу ми не наближаємось, а насправді з кожним днем відділяємося від НАТО і ЄС. 

   Зеленський та його ставленики у силових відомствах і спецслужбах (Резніков, Баканов, Буданов) обдурили український народ, коли гарантували на початку 2022 року, що ніякого повномасштабного нападу Росії не буде. Через це не евакуювались, загинули, чи потрапили під окупацію і в полон мільйони українців. Тим часом, як західні керівники і їх розвідка попереджали про високу вірогідність початку війни, влада не підготувала Україну до цього нападу, не були вибудувані оборонні споруди і мінні загородження. Сотні тисяч жертв українців на совісті цієї влади.

   Офіс Президента очолив Єрмак, який є найближчим соратником Зеленського і вірогідно є агентом російських спецслужб. Батько Єрмака був агентом ГРУ Генштабу Росії і наприкінці 1980-х обіймав високу посаду в посольстві СРСР в Афганістані, яку займають зазвичай тільки співробітники ГРУ. Єрмак перебудував українську владу під російський аналог, коли всім керує Президент і його Офіс, як і за часів Януковича, часто з тими ж кадрами тих часів (Татаров). Вони концентрують всю владу в одному місці в ОПУ, щоби не було ніяких натяків на демократичне розділення влади на гілки – законодавчу (Верховна Рада), виконавчу (кабінет міністрів), судову і незалежні ЗМІ. Зараз Єрмаку і Зеленському  вдалося підпорядкувати собі усі гілки влади і почався фінальний етап підпорядкування суддів. Після цього ніяка боротьба у законний спосіб з узурпацією влади стане взагалі неможливою. Значно посилило корупцію скасування цією владою обов'язкового електронного декларування і відповідальності за незадекларування. Тепер посадовці усіх рангів від Президента до дрібного чиновника, СБУшника і поліцейського можуть красти скільки завгодно.

  ОПУ всіляко притісняє місцеве самоврядування і опозиційних лідерів, організовуючи тиск на народно вибраних мерів. Це бачать наші європейські та американські друзі і це також значно відділяє Україну від європейських цінностей, ЄС і НАТО. Бо для них недоторканість місцевого самоврядування і опозиції є дуже важливими складовими демократії. За гарним розмовами у ЗМІ Зеленського та Єрмака у ЗМІ стоять зрадницькі дії, зокрема у кадровій політиці. Адже, як казав колись тов. Сталін «кадри вирішують все».

   На всіх керівних посадах у силових структурах і легітимних гілках влади Єрмак поставив наближених до себе корупціонерів та агентів російських спецслужб, або частіше і цих, і тих в одному обличчі, тому що досягають вони однієї цілі — послаблення України. Вони всіляко заважають нам перемогти Росію. Тому, якщо ми хочемо перемогти у цій війні, нам треба якомога скоріше обрати нову владу. Ніякий військовий стан не має бути на заваді черговим виборам президента і Верховної Ради. І у зв'язку із засиллям російських агентів і корупціонерів в усіх керівних ланках теперішньої української влади, ці чергові вибори мають пройти не під керівництвом цієї зрадницької влади, яка знову обдурить український народ, а під наглядом і керівництвом виборчим процесом і свободою слова у ЗМІ представників ЄС і НАТО в Україні, що було би логічним, якщо ми хочемо туди потрапити.