Вчора Зеленський здійснив серйозний акт прямої зради України. Він відмовився виступити у закритому засіданні Сенату США, де мали відбутися дебати з приводу виділення допомоги Україні. Після цього ця допомога може бути скасована, або буде надана у значно меншому обсязі. Після цього до нього мав бути застосований імпічмент, але на жаль Верховна Рада складається переважно зі президентської партії. Тому законного шляху повалення режиму Зеленського на жаль немає. Україною буде продовжувати керувати зрадник, якій вірогідно є російським агентом, як і був російським агентом інший президент України – Янукович. Вони обидва на словах говорили одне, те що подобається людям, а робили зовсім інше. Зокрема Янукович на словах підтримував асоціацію з ЄС, але коли прийшов час підписувати асоціацію, по команді з Кремля це рішення про асоціацію було раптово скасоване. Це звичайна практика російської агентури – можна робити і казати все, що необхідно у межах посади, але час від часу неухильно виконувати прямі накази кураторів. Зараз таким наказом Кремля Зеленському було скасування виступу в Сенаті. Іншим важливим наказом на початку каденції Зеленського була заміна Богдана на Єрмака, який поступово здійснив узурпацію влади Офісом президента України. За непідтвердженими даними, тому що справи агентів ФСБ є секретними, агентурними псевдонімами Зеленського є «Буратіно», а Єрмака – «Козир». Нещоданє повідомлення, що нібито Дубінській має псевдо «Буратіно» є хибним, яке має на меті заплутати сліди відведенням уваги від спражнього Буратіно. Агента «Козиря» ФСБ приставила до «Буратіно», бо той є слабким організатором і не зміг би надійно підпорядкувати собі усі виконавчі і правоохоронні органи України. Згідно розповіді одного вельми обізнаного колишнього правоохоронця під ніком «мусорок», яку він виклав на форумі «ОРД» ще до того, як його закрили, Зеленський в юнацькі роки вкрав мотоцикл і потрапив до міліції, де певні люди, з якими співпрацював ще його батько, йому пояснили, що йому загрожують великі неприємності і навіть в'язниця, якщо він не погодиться на співпрацю зі співробітниками ФСБ в СБУ, які тоді тісно взаємодіяли. Це звичайна практика вербовки спецслужбістами громадян, які потрапили у неприємності з правоохоронними органами. Після цього кар'єра «Буратіно» різко пішла вгору. Він став зіркою у вищій лізі КВН у Москві. Пізніше він повернувся до України, випускаючи зі своїм «95-м Кварталом» комеді-шоу, де часто проводив промосковські наративи і топив неугодних Москві політиків.

    Після виборів на пост президента до бестолкового «Буратіно», який може тільки гарно читати написані йому тексти, був приставлений толковий агент «Козир», який на всіх ключових постах у державних структурах та правоохоронних органах розставив або прямих російських агентів, або якщо таких під рукою не було, лояльних до себе людей. Причому таких агентів виставлялось зазвичай по двоє, де другий був замісником, на всяк випадок, якщо з першим щось станеться. Переважно ці ставленики з російськими прізвищами, тому що серед етнічних українців важче знайти зрадників. Таким чином були призначені в СБУ — Баканов і Наумов, в ГУР — Буданов і Усов, в МО — Резніков та Шарапов, в РНБО — Данілов та Соловйов, в ДБР — Сухачов та Соколов тощо. Були згорнуті усі оборонні програми, у тому числі ракетна програма, згорнуте усе оборонне виробництво, яке не відроджене і дотепер. Після того, як все було схоплено, відбулося російське вторгнення. Російські агенти у владі провели усю необхідну роботу по підготовці вторгнення: були розміновані усі прикордонні території і відведені війська, населення вводилось в оману про те, що нападу не буде, через що багато людей і виробництв не виїхали з прикордонних територій і опинились в окупації, не було віддано наказу Верховного головнокомандувача про введення військового стану, незважаючи на чисельні попередження західних держав і навіть ЗМІ, через що армія не могла виконувати підготовчих до війни дій. Як очікувалось Кремлем, це мав бути бліц-криг, передові російські підрозділи мали швидко зайти до Києва і захопити владу. Справжня проукраїнська влада при такій загрозі мала би виїхати, щоби зберегти її наступність. Проте російські агенти в ОПУ чекали росіян на Банковій, щоби за російським планом потрапити в полон і офіційно передати владу прямому ставленику Кремля. Після героїчного супротиву українського народу і скасування цього плану іншим російським агентом в ОПУ Арестовичем ця подія була перекручена на героїзм Зеленського.

    Після початкової невдачі у війні Путін продовжує випромінювати впевненість у собі і казати, що все йде за планом, тому що він знає, що у керівництві Україною знаходяться його агенти. Завданням цих агентів є продовження підривної діяльності, всіляке підтримання і поширення корупції, саботаж та інші дії, спрямовані на зниження обороноздатності країни. Зараз Зеленський за наказом Кремля цілеспрмовано розсварився з усіма вагомими союзниками України: Польщею, Великобританією і США. Єдине, чого боїться ця банда ОПУ — це нового Майдану, коли народ знову скине їх, як і попередню промосковську банду Януковича. Іншого легітимного способу позбавити влади цих російських агентів не існує, тому що вибори до кінця війни, судячи з усього, проводитись не будуть. Ця прокремліська банда «Буратіно» зацікавлена у продовженні війни якомога довше, бажано до повної поразки України, коли вони зможуть втекти до Росії і скористатися усіма мільярдами, вкраденими на початку війни на лівих контрактах Міноборони і виведеними в офшори. Кожний зайвий день, проведений Зеленським на посаді президента, все більше наближає Україну до поразки у війні проти Росії.