Привіт, Хунта.

Мова піде про «язикі».

Перепрошую — про «русскій язик».

Так ось... Я ніяк не второпаю... У нас в Україні розумні люди закінчилися? Всі носяться з тим «русскім язиком», як самі знаєте ХТО — зі ступою.

1. Для початку Україна має ВИЗНАЧИТИ — що то воно таке — «русскій язик»? Та надати йому хоч якесь офіційне означення.Бо до сьогодні про «русскій язик» чого тільки в документах не пишуть.

2. Поясню. Визначити — це означає спочатку з усім розібратися, а тоді, якщо все ОК — записати в святці. В перелік світових мов, як таких, які Україна приймає, визнає та готова з цим предметом якось там діяти.

3. Тобто, на найвищому рівні Україна має зазначити — «русскій язик» таки існує. І за словосполученням «русскій язик» кожен українець, який при здоровому глузді, має розуміти щось конкретне та справжнє.

4. Або «русскій язик» не існує. Взагалі.

5. Для розборок та визначення, а за тим і подальшої реєстрації що завжди потрібно? Правильно — МЕТРИКА — або для тих, хто не знає — свідоцтво про народження, де записано тато-мама, коли і де народився, який пологовий будинок, який РАГС, хто та коли виписав метрику тощо.Ну все, як годиться.

6. І що важливо — потрібні ОРИГІНАЛИ документів, або засвідчені нотаріусом копії. Ну по фен-шую все має бути. Аби не споглядадти диких депутатів на трибуні парламенту з виряченими очима.

5. Якщо «язик — русскій», то за ідеєю його власником, татом-мамою, або папою-мамою є такий собі «русскій і русская», або декілька таких «русскіх і русскіх», та хоч мільйон їх нехай буде. Адже так?

6. Тоді і оці «русскіє» також мають подати свої метрики про НАЦІОНАЛЬНІСТЬ. Тому що «русскій язик» який, чий?? Національний? Чи який попало? Це «язик мєжнационального общения» чи це національний «язик русскіх»?? Чи це «язик русскоговорящих» ?? Он той же Путін, або Кадиров най розкажуть.

7. Як тільки «русскіє» відшукають та подадуть в відділ реєстрації всіх мов світу МЕТРИКИ, в яких написано, що «податєль сєго документа получіл статус і национальность русского чєловєка за видающієся заслуги перед Чингісханом і єго ординцамі...» і тд і тп...

8. Отоді-то все і розпочнеться ))

9. Спочатку Україна має отримати відповідь — хто такі «русскіє», а вже потім — що то за хрінь така, отой «русскій язик» — суміш церковної, татаро-калмицької та ногайсько-кипчацької мов в поєднанні з північно-славянськими говірками, угро-фінським горловим співом і монголоїдними гарчаннями чи ще якась хрінь?

10. А то носяться по Україні з тим непорозумінням, проблему створили на весь світ.