Привіт, Хунта.

Які думки Вас турбують в день тиші?

Мабуть, Ви думаєте про те, хто і скільки голосів набере і скільки місць забере в парламенті? Хто пройде, а хто ні... Можливо, когось і справді турбують результати.

Можливо, хтось думає про жнива, які вже йдуть повним ходом, хтось з Вас задумався про поїздку на море з дітьми-онуками.. А дехто прямо зараз займається консервацією першого овочевого збору з власних присадибних ділянок... Хто зна...

Я особисто думаю про таке.

Чому нормальні і порядні люди, якими в переважній більшості є всі українці, кожен раз дають себе ошукати?

В 1994 року, після розпаду Союзу, на трибуні Верховної Ради новообраний президент Кучма запитав — що ви хочете, аби я побудував? Ви скажіть — я побудую.

Кожен з нас тоді, молодих та завзятих, знав, що хоче — АБИ ВСЕ БУЛО ДОБРЕ. На тому крапка.

А от кому добре, як добре, скільки добре, то нами не уточнювалося. Ми жили молодим і буремним життям і вже звикли, як наші батьки, що є КПСС і вона потурбується про народ. Поклалися на Кучму і групу 239.

І Леонід Данилович нас почув і побудував ДОБРЕ. Ви всі вже про те знаєте. Одне слово — тодішня «приватизація» чого тільки варта.

Кучма Собі та своїй сім'ї точно оте ДОБРЕ забезпечив.

Ну ще Дарка Чепак там десь поруч, їй теж нівроку, якщо досі з Кучмою.

А потім з'явився Медведчук і ситуацію зацементували, залили бетоном і закріпили в віках. Я маю на увазі політичну систему, законодавство та вкрадену у людей власність. З того часу приватна власність, особливо вкрадена через папірці, чомусь стала називатися СВЯЩЕННОЮ.

Ну от як на Заході. В розвиненому суспільстві.

Поки крали — то та народна власність священною не була. А як оформили — то відразу такою стала.

І що цікаво, вкрадена власність захищається Західною системою законодавства, а от звичайні люди живуть за східною, азіатською деспотичною системою поведінки правлячої верхівки.

Коли проста людина — то бидло, то ніщо, пилюка на черевиках можновладців, якого би штибу вони не були.

Коли начальник-депутат-поліцай-суддя та прокурор — недоторкані повністю. Коли одним Закон, а іншим все.

Чим відрізняється сьогоднішнє БУДЕ ДОБРЕ від тодішнього? Тоді казали — буде добре і..тихо будували свою систему. Закраз нові обличчя кажуть — буде добре і ... що чекати?

Що буде, коли знову повернулися до влади Медведчук, Кучма??

Який буде результат? Такий, як і тоді?

Вони хотять поновити створену тоді будівлю, повісити на вікна та двері свіжі грати?

Зробити для Заходу вигляд — в Україні демократія? Як ото в Москві?

А до Путіна поїхати і сказати — не сци, Вова, твоє добро ніхто не забере і українці не будуть поганим прикладом для росіян твоїх? Не будуть відбирати СВОЄ по праву? Ми, Вова, своїх утримаємо, і вразі заварушки вже не будемо умовляти розійтися, а будемо шмаляти. Як у тебе, Вова, Росгвардія...

Я вже бачу, що для наших дітей і для тих, хто НЕ РОЗУМІЄ ситуації, як і ми тоді не розуміли, зараз коїться дуже недобре.

І добре всім таки точно не буде.

Я не буду вдаватися в аналітику та аргументацію — просто повірте на слово — гарно не буде. За всяку ціну українців їх же руками знову поставлять в потрібну позу, а по телевізору скажуть — АЛІЛЛУЙЯ, ЗВЕРШИЛОСЬ... Возрадуйтеся, холопи.

На останок я би тільки запитав у всіх нас — чому ВОНИ забирають наше життя?

Чому у владі нашій, в усі часи в більшості своїй тільки покидьки?

І ці покидьки крадуть наші дні, тижні та роки нашого з вами життя.

Вони, саме вони заклали програму розвитку України і довели її до сьогоднішнього стану. А тепер НОВЕ ОБЛИЧЧЯ каже — наше щастя, то рублі, мій папа убивав бандерівців, а мій дєдушка міліцанєр садив в буцигарню... Ми наведем тут лад.

Як саме? Так? Чи як?
Я думаю, не ті кубіки вам випали, пацани. Ой не ті.