Привіт, Хунта.

Я прошу допомоги у спільноти. Зверніть увагу.

Ні... не так. Це не допомога.

Тому я нічого не прошу, а пропоную взяти участь у спільних діях всих, хто читатиме цей текст, хто його розповсюдить між своїми друзями, хто залучить велике коло небайдужих, хто допоможе з текстами...тощо.

Хто вийде на наших депутатів ПАРЄ Ар'єва, Геращенко, Олексія Гончаренка, Березу, на наших географів, істориків, і тд і тп. (давайте порадимось)

Хто залучить служби відповідних міністерств та відомств, можливо, ще когось. Підказуйте, прошу.

так от, про що мова.:

1. Час від часу ми стикаємось з інформацією про Росію та її вчинки і дії в усіляких міжнародних організаціях. І завжди така інформація негативна.

2. Сьогодні була інформація про ООН, про український Закон про мову і про Росію, яку корчить в зв'язку з цим Законом.

3. Пару днів назад була інформація про Парламентську Асамблею ОБСЄ, де Росію поставили на місце, яке їй належить по ділам її.

4. Ще раніше — негативна інформація проходила в звязку з поверненням Росії в ПАРЄ.

Цього досить, аби ВИ згадали весь негатив, який несе Росія скрізь, де вона тільки з'явиться.

А тепер до суті.

Я пропоную ПРИБРАТИ весь цей негатив одним разом і в такий спосіб, який сподобається дуже багатьом.

Я пропоную разом з усіма небайдужими скласти Петицію в Україні, скласти та направити відповідні матеріали та запити до нашого уряду, Петиції в Раду Європи, листи та звернення всім делегаціям Парламентської Асамблеї Ради Європи, депутатам всіх європейських країн, провідним політикам Європи та світу, а також в усі європейські та світові ГЕОГРАФІЧНІ ТОВАРИСТВА про відновлення історичної справедливості:

ПОВЕРНЕННЯ КОРДОНУ між АЗІЄЮ та ЄВРОПОЮ на його історичне місце.

Уважно читайте:

- зараз кордон між Європою та Азією проходить по хребту Уральських гір, хоча нещодавно російське географічне товариство самовільно перенсло його ЗА Уральські гори на Західно-Сибірську рівнину і намагається зафіксувати то в інших світових товариствах..

- Петро І купив в Європі цей кордон і його картографи намалювали кордон саме там, по Уралу і Дону.

- До часів Петра І і довго ще після нього Кордон між Азією та Європою проходив по Західній межі Московьського царства. Це було місто Можайськ.

- Московія не належала до Європи. Московія була в Азії.

- В Європі був Київ, всі словянські народи та регіони, заселені словянами. Новгород, Смоленськ, Брянськ, Вороніж, а далі на південь до Азову та гирлу р. Дон.

- Московські царі носили чалму, підпорядковувалися Орді, в них були і залишаються саме Східні, азіатські порядки в усіх сферах життя.

- «Русскіє» — не європейці. Вони азіати, чи азійці, як там правильно?. Так було тисячі років з античних часів, ще коли древні греки назвали Європу — саме Європою, а саме оті місця розселення мадяро-фінів — назвали Азією..

- Давайте відновимо справедливість. Гляньте на Скабєєву, ну так вона страждає, відірвана від своїх коренів. Будьте милосердні.Нехай повернуться люди до витоків? В них географічна шизофренія відбувалася століттями і відбувається зараз.
Для Європи вони кажуть — та ми ж браття-європейці. А для Азії говорять — та ми ж браття з вами, з азіатами. То нехай там десь за Уралом собі і суд з прав людини створять, і Асамблеї усякі напридумають і не лізуть в Європу.

Повернемо кордон між Азією і Європою на його історичне місце і тоді все всім буде зрозуміло і не викликатиме надмірних запитань та здивування, чому московіти так себе поводять?.

Ну що з них взяти?

Відразу всім стане легше. Всім європейським країнам, в ООН все буде зрозуміло.

Мені от шкода Гончаренка, Березу, Геращенко, коли вони намагаються щось пояснити російським журналістам, а ті тупо нічого не розуміють.

Було би добре таку радісну звістку вже зараз повідомити на російські телеканали Скабєєвой, Соловьеву, Малахову тощо, ну і звісно путіну. Жиріновському, Пушкову, Клінцевичу, Кургіняну тв іншим. Вони полегшено зітхнуть, яктільки зрозуміють всі переваги свого нового становища.

Всім росіянам від мала і до велика.