Тут у нас все про політику та про зрадоперемогу...

А можна про щось корисне? :)

Під час морозів у першу чергу (крім відкритого обличчя) замерзають пальці рук та ніг: кровоносні судини там тонкі — і холонуть дуже швидко, бо обіг крові невеликий.

Зазвичай, щоб зігрітися, людина притоптує, плескає долонями, але це майже нічого не дає: кровообіг все одно недостатній.

Однак існує простий і надійний спосіб швидко відновити активний кровообіг у кінцівках і зігрітися. Знаю цей спосіб ще з часів армійської служби: багато разів так зігрівався на морозі.

Треба лише зробити кілька потужних махів ПРЯМОЮ ногою або рукою — на якомога більшу амплітуду. За всіма законами фізики, кров під тиском відцентрової (рос. — центробежной) сили буде активно надходити у пальці — і швидко їх зігрівати.

Під час таких вправ дуже бажано, щоб не втратити рівновагу та не впасти, спиратися на щось надійне: дерево, стовп тощо. Якщо ви з кимось у чистому полі — спирайтеся одне на одного :)

Десяток потужних махів кожною ногою та рукою — і ви відчуєте, як ваші руки-ноги зігрілися.

Ну а якщо ще поділитися постом та навчите цьому простому та ефективному способу своїх дітей — тепло стане не тільки рученькам-ніженькам, але й на душі ;)