От така непроста особиста задача...

Умови задачі:

1. Не знаю і не можу знати всіх обставин трагедії з нічною погонею поліцейських за схибнутими неадекватними крадіями на БМВ, внаслідок чого загинув хлопець, якому ось-ось мало виповнитися 18.

2. Точно знаю, що прокуратура бреше: для цього достатньо подивитися відчайдушно брехливий монтаж відео, який показав нам військовий (?) прокурор.

3. Впевнений, що кожен має відповідати за законом: в тому числі — і поліцейський, якщо він перевищив свої повноваження або діяв непрофесійно. Але й укурений покидьок, який ганяє містом на краденому авто під 200 км/на годину, наражаючи на небезпеку всіх нас, має знати, що не виконувати законні вимоги поліції — великий шанс отримати кулю на цілком законних підставах.

4. Виразно бачу, як цю трагедію «ображені менти» та довбануті політикани намагаються використати для дискредитації нової поліції.

Вирішення:

Йти. Щоб особисто висловити дві речі:

1. Дівчата та хлопці з нової поліції — вчіться бути професійними. Не бійтеся діяти рішучо, щоб захистити нас від покидьків. Ми вас підтримуємо. Вперше за багато років правоохоронці дійсно мають моральне право так називатися. Ми з вами.

Вам вірять діти: не розтринькайте цю довіру

643f6f6ecf-3.jpg

f8cf7d5c74-2.jpg

59169cbfa9-.jpg

2. А виродкам-політиканам та ганебному свавіллю прокурорських: зась!. Руки геть від тих, хто нас захищає! Робіть свою справу законно, а не на догоду хазяїну.