site.ua
член клубу

Тут у нас все про політику та про зрадоперемогу...

А можна про щось корисне? :)

Під час морозів у першу чергу (крім відкритого обличчя) замерзають пальці рук та ніг: кровоносні судини там тонкі - і холонуть дуже швидко, бо обіг крові невеликий.

Зазвичай, щоб зігрітися, людина притоптує, плескає долонями, але це майже нічого не дає: кровообіг все одно недостатній.

Однак існує простий і надійний спосіб швидко відновити активний кровообіг у кінцівках і зігрітися. Знаю цей спосіб ще з часів армійської служби: багато разів так зігрівався на морозі.

Треба лише зробити кілька потужних махів ПРЯМОЮ ногою або рукою - на якомога більшу амплітуду. За всіма законами фізики, кров під тиском відцентрової (рос. - центробежной) сили буде активно надходити у пальці - і швидко їх зігрівати.

Під час таких вправ дуже бажано, щоб не втратити рівновагу та не впасти, спиратися на щось надійне: дерево, стовп тощо. Якщо ви з кимось у чистому полі - спирайтеся одне на одного :)

Десяток потужних махів кожною ногою та рукою - і ви відчуєте, як ваші руки-ноги зігрілися.

Ну а якщо ще поділитися постом та навчите цьому простому та ефективному способу своїх дітей - тепло стане не тільки рученькам-ніженькам, але й на душі ;)

sergii.gorbachov
Сергій Горбачов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації