Шановне товариство! Пам'ятаєте був такий собі російсько-грузинський злодій в законі Тамаз Сомхішвілі? У злочинному світі він більш відомий як Тамаз Тобольский та як акціонер і колишній гендиректор російської нафтової компанії «Лукойл», паливом якої зараз заправляють російські танки.
Ця людина намагається прямо зараз відсудити в Києва 100 мільйонів доларів. За часів Льоні-Космоса компанія Сомхішвілі «Київ Термінал» у 2007 році «виграла тендер» на реконструкцію Харківської площі. Жодних робіт не проводила, але вимагає компенсації від міської влади за «не отриманий прибуток» в українських судах і погрожує Україні міжнародним арбітражем.
 
Так ось я докладу усіх зусиль, щоб вивести на чисту воду цього російського олігарха та кримінального хробака не тільки з України, але із Великобританії, підданим якої він став через такий своєчасний і рятівний для нього шлюб.
 
Найближчим часом опублікую документи, які розставлять крапки над «і» для РНБО у питанні – вносити Сомхішвілі у санкційні списки чи не вносити.
 
Окремий привіт міжнародній юридичній фірмі «Вольф Тайс», українська філія якої захищає пана Сомхішвілі. Бо український власник франшизи «Вольф Тайс» Тарас Думич, очевидно заради великих гонорарів, навішав лапши старшим партнерам, що клієнт вже давно не громадянин росії.
 
Буде багато цікавого, і обіцяю, що злодій у законі, що виконує гібридну спецоперацію по пограбування Києва під час війни буде у санаційних списках, а органи юстиції і правопорядку Великобританії отримають по ньому найповнішу і дуже цікаву інформацію!