Друзі, потрібна ваша допомога! Бо тут один український адвокат зашкварився, публічно захищаючи у проросійських «Вєстях» «хорошого росіянина». При чому, ЗМІ повідомляють, що цей «хороший росіянин» ремотує для армії росії літаки СУ та МІГ! А ще, цей «хороший росіянин» хоче в судах віджати у Києва $100 млн за реконструкцію Харківської площі, якої не було! Так, «хороший росіянин» — це той самий громадянин росії Тамаз Сомхішвілі (факт росгромадянства вже сам адвокат підтвердив). А сумнозвісний захисник «хороших росіян», підрядників армії росії — це Тарас Думич, керівник української філії міжнародної компанії Wolf Theiss.
 
Взагалі, це зашквар із зашкварів, тому прошу поширень. А зараз трішки детальніше про клієнта на санкційний список від Ради національної безпеки і оборони України а також про інтерв'ю його адвоката. Сомхішвілі нещодавно викрили у роботі на Міноборони рФ, для якого він ремонтує бойові російські СУ та МІГ на Тбіліському авіазаводі, який він контролює через власного сина у правлінні. А крім того – у схематозі в Одесі, де він з ще одним громадянином росії Трухановим вкрав землю у державного іподрому та продав Ківану за 11 млн доларів.
 
Але вчора відбувся справжній бенефіс його адвоката – керуючого партнера юр фірми Вольф Тайс Тараса Думича, який скористався проросійською помийкою «Вєсті», де заждинсував інтерв'ю про свого клієнта. Інтерв'ю, насправді, схоже на явку з повинною до Служби безпеки України
 
Отже, адвокат заявляє, що його підзахисний не вор, чесний фраєр.
Який дійсно! не реконструював Харківську площу, але не тому, що хотів віджати землю і продати, як він це зробив в Одесі, а тому що йому заважали.
 
Вже після того, як було доведено, що звичайний «британський інвестор» має діючу російську реєстрацію і житло у Москві, адвокат Думич розповідає, що «ну і що тут такого»? Журналісти показали документи, де остання дата реєстрації в Москві — 2021 рік, хоча Думич прямо сцить нам в очі і каже, що його клієнт не живе в росії 14 років! Мабуть, на курорт в Москву їздить…
 
І відразу не соромиться, підтверджує той факт, що Сомхішвілі типовий російський олігарх! Так, мав бізнес у рф, власне родовище нафти. Підтвердив, що мова про Лукойл, Томську нафту, Роснефтеэкспорт.
Далі пан український? адвокат продовжує смалити. Каже, що Лукойл – респектабельна компанія, і, цитата, якщо звинувачувати його клієнта у російському громадянстві, то треба звинувачувати у державній зраді Зеленського і Резнікова…
 
Думаєте, це вершина абсурду? Якби ж то! Далі заявляє, що вони пропонували Києву мирову угоду. Мовляв, ми зачекаємо до кінця війни, 100 мільйонів $ поки не будемо вимагати з громади Києва за те, що вони не реконструювали Харківську площу, але ви нам за це – земельну ділянку. Аналогічну. Тобто іншу площу Києва – в студію.
Але ГУР МО дає Мінюсту інфо про російське громадянство, і той передає цю інфомацію у суд.
І що вирішують – будуть подавати в міжнародний арбітраж. І судитися вже з Україною під час війни, вимагаючи у неї кошти.
 
І я офігів Валєра, як казав колишній військовий прокурор. Як взагалі це може казати притомна людина, українець, адвокат? В стані війни відкрито захищаючи громадянина росії, кримінального авторитета, російського нафтового олігарха, який сьогодні ремонтує російські літами СУ та МІГ, які вбивають українців…
 
І так у мене питання до Вольф Тайс, міжнародної і непоміченої у роботі на Кремль компанії – це точно Ваш партнер, це не спільний проект з юридичним управлінням Міноборони РФ?
Гадаю, що СБУ варто було б це перевірити також.
 
P.S. Закликаю Вольф Тайс переглянути свої відносини з Думичем, оскільки захищати осіб, які прямо беруть участь у війні проти України і всього цивілізованого світу — це табу і такі люди повинні бути нерукопотисними! Хочеш бути адвокатом диявола? Нема питань, але в Україні ти більше працювати не зможеш.