Дякую, Evgenia Genova, за роздуми! 

В одному не можу погодитися. Ви написали: «В їхній хворій уяві ми — це вони» і потім ще раз: «росіяни вважають нас росіянами». Але насправді це не так.

Московити підсвідомо розуміють, що Київська Русь — теперішня Україна — їхня пра-матір. Вони шанують Київського князя Св.Володимира Хрестителя, як пра-батька, тому й пам'ятник йому величезний поставили, (до речі, часто плутаючи його з Мономахом).

Тому, Вашу тезу правильно читати навпаки: «В їхній хворій уяві вони — це ми», вони вважають себе — нащадками Київської Русі. Вони весь час так і кажуть: «Ми же браття!». Тому що в багатьох — українські прізвища. Тому що колись сюди на літо їздили до бабусі й дідуся. Звідси й ота їхня смертельна потуга до цієї землі: «Почему ты меня не любишь, Мама?»

Тим більше, вихідці з України завжди займали високі командні посади в імперії. До недавнього, коли ми від них вже остаточно відмовилися. Відмовили навіть в праві називатися братами (ну, тому що за століття монгольського іга у них і Магдебурзького права — у нас, ми вже і справді — ну, дуууже не схожі на братів. Вірою, культурою, цінностями... )

Але в них ця підсвідома образа вилазить в анамнезі як злобне тяжіння до інцесту, психопатія, оте «Нравится-не нравится, ложись, моя красавица» — тобто, як вже повний розлад психики та явна збоченість.

А чому — так, якщо глибоко? А тому що Юрій Довгорукий, засновник Москви йде від матері — половчанки, однієї з дружин Київського князя Володимира Мономаха. Може, не самої улюбленої, не знаємо. Може, в неї був такий характер мерзенний. Може, ненавість до нелюбого, або до Києва... Як знати зараз? Але ж синок — Юрій Довгорукий, засновник Москви, тричі повертався на Київський трон, і кожного разу його звідси місцеві бояре виганяли. А в останній раз — так і взагалі отруїли.

Тобто московити — як діти, може, чимось і ображеної матері, звикли жити без Любові, з відчуттям НЕсправедливості. Адже і землі в них менш врожайні, і зими більш холодні... Та ще монголи 300 років мізки промивали своїм «Не можна землю копати», а потім — династія скажених німців, які стали називати себе тут Романовими....

Отака собі «грімуча суміш», «коктейль Молотова» :)  Та ще й їх в 5 разів більше, і вони географічно — наші сусіди... з отакими розладами...і з отакими складами бронетанкової зброї, ракет та всього іншого.

Я їх тут аж ніяк не виправдовую, адже тільки вони самі відповідають за їхній вибір. Власне, ті 20-30 мільйонів, які там зараз НЕ підтримують війну — вони ж все розуміють правильно.

Тому й нам треба добре розуміти, з ким і з чим ми маємо справу. Адже саме нам цю землю належить впорядкувати.

Десь так до Уралу, так? :)

02 червня 2022

https://www.facebook.com/genova.evgenia