Люди, що залишають коментарі під новинами, — народ дивовижний. Вони пізнали цей світ у всій його цілості й неповторності. Вони осягнули своїм блискучим розумом усі напрямки читання: і зліва направо, як у більшості мов, і справа наліво, як ув івриті, і зверху вниз, як у японській, і знизу вверх, і по діагоналі, і бустрофедоном. Саме завдяки таким премудростям на людей зійшло просвітлення, прозріння і все таке інше. І ця мудрість вікова вилилася у феєричні коментарі під новинами.

Допис про людину, яка народилася з недорозвиненими кінцівками, бо її мати приймала талідомід? Бустрофедон показує, що в тексті простежується тема вакцин. Треба терміново написати, що вони неперевірені!

Некролог південноамериканському діячеві, який боровся проти апартеїду? Читання по діагоналі підказало, що тут точно замішана лівацька повісточка. От саме через таких «толерунів» і розвелося нині збоченців! Через них ПАР тепер загниває!

Таким коментаторам не треба читати тексти зліва направо, цим займаються лише прості смертні, охрещені словом "sheeple". Ось вони, вони несуть людям знання, без якого цивілізації настане гаплик! Лише вони, просвітлені, можуть застерегти людство від усіх загроз, дійсних і вигаданих. Геть чисто тобі нові Прометеї!

...Ну, або вони просто грають у бінго з картками п'ять на п'ять клітинок, де замість чисел теми: «вакцинація», «ЛГБТ+ спільнота», «євреї», «масони», «фемінізм», тисячі їх. Роль мішечка виконує фейсбук, з якого коментатори добувають по одному бочонки-дописи.

Інших ідей, чому теми коментаторів можуть розбігатися з темою допису і піднімати недотичні до нього трепетні теми, у мене немає.