Нет описания фото.

Шановні українці волонтер Оксана Манзевита яка з початку повномаштабного  вторгнення  московської орди в Україну, з першого дня, на львівському залізнодорожному вокзалі годувала людей з власного кафе , які масово втікали від війни .Возможно, это изображение 3 человека и люди стоят

У цієї жіночки з великим серцем, сталося горе .Її чотири річний синочок катастрофічно втрачає зір через те потрібна  негайна операція.Ціна операції  300000 гривень.Нажаль такої суми, яка вже потрібна, у  матері немає. Українці допоможіть цій матері .

ДОБРО ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Кошти надсилати  ПриватБанк  5457 0822 7582 7918   Манзевита Оксана

з вказівкою цільове призначення платежу

  ПОВЕРНУТИ ЗІР ДИТИНІ. 

 

«Друзі, прошу допомоги! Нещодавно моєму старшому сину виявили патологію, йому лише 4 роки, він народжений передчасно, 30 днів лікарі боролись з патологіями новонародженого. Нажаль нещодавно виявили патологію яку не зауважили після народження що призвело до значної втрати зору.

Оксана Манзевита FACEBOOK

 

Діагноз: Важка центральна катаракта двох очей.

Для проведення двох операцій необхідна сума орієнтовно в 300 000 гривень, потім на дитину чекає реабілітація...Нажаль така сума непідйомна для мене. Оперувати потрібно як можна швидше так як дитина бачить лише на 30% і зір продовжує стрімко падати. Лікар що буде нас оперувати погодився приїхати до Львова, приїде 28 липня, так як у мене ще доця якій 11 місяців я не маю змоги їхати до Києва чи до Одеси!

 

Кажуть Господь допомагає руками людей. Я в це вірю!Тож сподіваюся,шановні друзі, що ми з вами зможемо стати тими людьми, які своєю матеріальною підтримкою стануть провідниками Божої допомоги.»

ПриватБанк 5457 0822 7582 7918 Манзевита Оксана

Цільове призначення платежу  ПОВЕРНУТИ ЗІР ДИТИНІ.

 

 

http://humanrightscontrol.space

Возможно, это изображение текст «червоного সনR C инуак подяка львивська обласна организация товариства червоного хреста крайни висловлюе свою ширу подяку власнику кафе-бару <<стожари>>, що знаходиться за адресою: м. львв, вул. стародубська 3/2, манзевитй оксані василвн, також трудовому колективу, за приготування гарячих страв та перекусив для волонтерив товариства червоного хреста украйни, які надають допомогу та забезпечують харчування внутришньо перемищених осіб на залзничному вокзал міста львова. надемось на подальшу TCHy спивпрацю постраждали пд час збройного конфлкту. справи допомоги громадянам, якi̇ нехай всіх справах вас супроводжуе успих, a Bipa y краще майбутне додае сил надихае на подальши благодйни вчинки. 14.03.2022 воного голова орга 0294026»

Нет описания фото.