На Страсний тиждень Стамбул вкривається зрадоцвітом. Це багряник, Юдине дерево. Повний місяць важко човгає по небу, і балкон залитий блідим золотом – можна працювати. Ти усвідомлюєш власну нікчемність, бо вже не можеш писати ні про що крім того, що відбувається навколо Чорного моря. Писати теж нема сенсу – свої й так розуміють, а тим, хто досі ніц не второпав, годі й пояснювати. Книжку твою ніхто не видаватиме, бо такий жанр мало кому треба. Допрацювалась. Стара, ти ніщо.

І тут нєкто Кііііііва (повбивав би!) задроч..., захаращ..., пардон, захищає кандидатську.

Та-ак. Ти наливаєш собі та своєму его ще по п'ятдесят знеболювача і вперше в житті хвалиш себе за те, що кинула ту докторську. Дякую Тобі, Боже, що я не пі-ейч-ді в поганому сенсі слова. Єдине, за що можна подякувати цій владі – це за власну самооцінку. Єдине, за що можна подякувати цій клятій війні – за знайомство та дружбу з напрочуд сильними та чесними людьми. Серед яких є і науковці, а не пі-ейч-дятли, і посадовці, а не ета... yeah... екселенції, на які дуже багата наша охламонобільшість.

Зрадоцвіт у нас не опадає третій рік поспіль, щоразу приймаючи нові форми. Прошу ознайомитися й намастити на хлібчик – тим, кому все ще «зате без бариг». Ну, на бєзбарижжі і гречка діаманти.

Зрада внутрішня – переводять підприємства та держкорпорації з прибуткових у таващщєкапець і намагаються залатати дірки примусовим вилученням готівки в населення. Я вже не кажу про імпорт електроенергії з Росії, через який банкрутіють українські компанії. Скажи-ка, Бєня, вєдь нідаром... Орден Святого Дірібана має чіткі правила і мусить безперебійно функціонувати, аби Бєнін німб світився сталевим сірим та переливався шляхетною баксовою зеленню.

Зрада внутрішньовидова – то Бонбончарука випхають (посил був міцний, вистачило долетіти до Штатів), то здихаються Богдана... Тут ще Найєма наї... переї... та одноіменно, і викинули бабєль-мєндєль, але цілком імовірно, що недокинули, або вона кривим бумерангом повернеться – на якусь іншу посаду. Зараз хочуть винести Степанова – не на буб-очку ж вішати провалену вакцинацію, еге ж? Я не кандидупця політології, то скажу своїми словами. Жабу дійсно тре виносити, бо реально нє то пальто. Але зараз же занесуть якогось іншого пі...садівця, який не вміє нічого, як зпі... сати гроші з державних фондів настільки примітивно, що знов-таки дякуєш за свою самооцінку. Жаба з гадюкою – затягуює, як будь-який серіал, але не за такі гроші й не ціною життів українців!

Це були бруньки зрадоцвіту. Далі йдуть квіточки.

Зрада зовнішня – це коли Президент Сполучених Штатів є більшим патріотом України, ніж власне голова української держави. Це коли потроху розкладає навіть старій Європі. Якщо довго й наполегливо чухати макитру, можна дочухатися того, що з добудованого Норд Сраму-2 спочатку полізуть Лавров і Боширов. А в якості газу буде чи то Новічок, чи то Спутнічок – такакаяразніца. Російські диломати на пєндєльной тягє долетіли аж додому (см. пєстню), а наше дурбецало, бгаючи моську мов не дуже вдале тісто, гунявить, що загадало своїм організувати зустіч із хуйлом, яке не хоче обговорювати ані Крим, ані Донбас. Нахіба?!

Ну, і ягідки.

ЦРУ – Це Розстіл, Утирки! Ну. тут вже повне сільвуплє. Здоровий жлоб на п'ятім десятку робить із себе мамінава мальчіка і під «явамнічівонідолжен» паралізує свою армію під час війни і кидає напризволяще населення країни під час пандемії. З нього такий миротворець, як з Ківи науковець. Але під пересмер..., пардон, «перемир'я» на фронті можна попросити у вбивці щось особисто для себе, а з пандемією боротися воно й не збиралося. Бабло йде – це раз. По-друге, коли нормальні країни, тобто Алжир та Бангладеш, провакцинують більшість населення, кляті капіталісти нададуть якийсь мільйон-другий доз як благодійну допомогу, і пацани... див. «раз». По-третє, заборона на масові зібрання. Профіт, в ОПі передих. По-четверте, пенсіонерів вмирає більше, ніж завжди, і Пенсійний фонд... див. «раз». Навіть зелені не різатимуть корову, що дає одразу сметану.

Відсусіди ніяк не відсусідяться. Ніхто не знає, яка п'ята засвербить у бункерного червяка і чим він вирішить її почухати. Начхати! Перемога за нами!

Гривня карта ПриватБанку 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Ми разом – і сильний Ба-лу з Багірою Харріс, що живуть за річкою, и мудрий Паа, і пастор, і хунта, і нацисти з карателями, і їхні посіпаки. Всі з ранку до ночі захоплюються й культивують. На передовій в окопі, на передовій у лікарні, на продуктовому конвейері, за кермом, за клавіатурою. Культивувати та захоплюватися легше, ніж ви думаєте. Для того, щоб зробити добру справу, треба одне – бажання.

Чи можна якось ту мамину черешню обтрусити?

Вже в процесі. Клієнт безнадійний. Але його сц... чутливість можна використовувати. Експерти хай вираховують, кого воно більше сциться в даний час. Розтяжка недитяча – копняки й матюки від активістів, сигнали з Вашингтону, брязкаюче мовчання з Москви та красномовне «Кхм!» від бабусі. Малий, на кожну хитрозліплену бабусю знайдеться Дідо Йосип, і тобі тре буде відповісти на одне просте питання. Після всього, що нацарював, ти хочеш опинитися: а) на Росії; б) на Лук'янівці; в) на Кайманових островах; г) на палі. Відсутність відкритої зради в Парижі і той же перехід Антоненка на домашній арешт показують, що українців і Ді-Сі воно наразі боїться більше. Скільки це триватиме – залежить і від нас. Мальчік хочєт в Маскву? Юдине дерево чекає.

Зрадоцвіт чудовий лише на босфорських схилах. Нам своє робить. Я не казатиму «більше посміхаймося» — адже ми всі пре... прости Господи. Продовжуймо безконтрольно накопичувати мотивацію та оптимізм. Власна нікчемність – прекрасно, але максимум до ранку. Коли повний місяць буде лише маленькою витинанкою між хмарами, ти поститимеш: «Переправа на європейський берег буде важка, то вже тре міняти обнюханого лошака назад на бойового слона!» Ну не їдуть ці лижі. Є статус УБД – Успішно Бився, Дякуємо. А є НБД – Не Буде Діла. Розумова інвалідність не те що першої – нульової групи. Ба навіть 00. Недарма ж аварійний вихід завжди підсвічено зеленим!

І туйво... обєщанная пєстня.

Діпломатічєская ви-лєтальная


Ой летіли бляхи-мухи

Агентура поверталася домів

Русофобські моцні руки

Викидали із Європи шпигунів


Ой летіли курва трясця

Змах погонами – і сучий клин злетів

Телевізор, мешти, праска –

Радник лямбу із посольства прихопив


Ой летіли дипломати –

На спецслужбу треба хисту до біди

Повертайтесь, курча мати

І засядьте у болотах назавжди

Поборемо!

Фото: Google