У процесі побиття камінням шайтана головне не вийти на самих себе...

Хто б там що не казав, а грязнобомбуїни нічого свого вигадати не можуть. Від слова «воапсче». То їм, мабуть, наш День Капелана очі поколов. Доречі, ПанОтцям – щирі вітання й подяка, і щоб усе 4.5.0. І вже зазудів болотянам Гелоувін, який краще не чухати, якщо не знаєш, що воно таке. Ну, і в Заїбез РФ завезли щось таке... вправду_славноє. Вони там носики повитирали і так хоба! на сі тєльнік від Бріоні: дайош, панімаш, десатанізацію України!  

Ох ти ж кружавні пантальони!

Можна порадити дарагім_таваріщам спочатку подивитися на себе, але ж вони в дзеркалі не тої... Костюмчик (бюджет Калузької области) є, годинничок (весь край мав би нормальне газопостачання) є, черевики (сучасна лікарня на Вологодщині) є, а самого... ну не склалося. Самайн наближається, Самайн наближається...

Гіперсекти їм примарилися. Ой я вас умоляю! А самі? Спіздияни, халявіти, чмодаїсти, практично всі – 3 в 1.

І тут мені бурбон вже всівся. Стопеее... А генералітет десь має рацію. Сотні сект по Україні – сотні не сотні, а втрати русні невідворотні. Є бандерославні, є хунтовірні, є тризубоставці та хранителі прапорів, підписаних тими, кого вже нема... Ну, й не без білого братства пальтоносців, зебубонних, ОПпозитивників, свідків долара по 8 та ковбаси по 2.20.

То ж Україна – секта? Ще й яка! І мілітарна, і парамілітарна! А які ми влаштовуємо срачі! Цимес!

Кого в нас тільки нема, ніврочку!

Дервіші є – волонтери. Весь час крутяться, не виходячи з трансу від того, що відбувається.

Жони-шкарпетоносиці є. Небайдужі приносять пряжу, інші обходять десятою дорогою, бо знервовані українки з гострими предметами... нє-нє-нє.

Сіткоплети й кікіморочоси – ти снайпера бачиш? А танчик? А вони слава Богу є. Отож!

Уходниці – як тільки опановують мову й починають працювати, шукають, як задонатити на ЗСУ чи передати термуху/медицину/смаколики.

Мережотряси – витрясуть з оупеннета, діпнета й даркнета всьо, шо нада, аби ніхто не втік від покарання.

Комуналотерпці – розрили, підшаманили, з'явилося. Пороблено!

ДСНС — Дім Спасли На Сьогодні. Що буде завтра – будемо вирішувати завтра.

А тепер підводимось хто може, руку до серця або на кнопку «задонатити». Бо йдуть козаченьки, титано-характерники, герої новітніх пісень та казок, нічний морок обоссасєдєй – Золоті Спасителі України, ЗСУ. По-пе-ре-е-еду ЗСУжний, по-пе-ре-е-еду ЗСУжний, він перема-га-а-є, москальню ганя-а-а-є, мудрий, мужній! Болотна теленечисть наше військо не називала хіба що «ЗСУссінами». А про Валерія Федоровича – «мужик он талантлівий». Ну, на перспективу працюють, наївні, вважають, що вона ще є.

Так, ЗСУ – це секти.

Привиди – там, де літають вони, не літатиме більше ніхто.

Сіроманці – роблять красіво, але ми про те дізнаємося після перемоги. Або не дізнаємося взагалі.

Вогнеломи (полум'яні послідовники Нєхуйшастратустри) – знані за свої яскраві ритуали «заєбісь-бабах», «біг бада-бум» і «насипали – не жаліли».

ДШВіри – страшні люди, здатні після всього ще й танцювати.

Ібонєфігіанці – ППО. Раз-два-три-чотири-п'ять, впала Сушка догорять...

Живоспас – спочатку зашиє вас, потім вашого побратима і вашим янголам перебинтує хмарину.

Троріяни – навряд чи їх можна назвати розкольниками. Якщо деякі розходження й мають місце, то вони суто методологічного характеру. От уявіть – ви фермер, а оце чмо вилізло з танка... Возили б з братом кавуни... Або ви стоматолог, а оце опудало гнилим ротом щось там гундосить і смердить рускіміром. Або ви філолог і чуєте, як оцей непотріб додзвонився мамі й не може навіть правильно поставити наголос у слові «йобаний». Уявили? Отож! А там хлопці себе тримають в руках. Святі люди!

Любі сектанти, ви будете сміятися, але фразу «Буде тобі, враже, як Залужний скаже» ймовірно запустила ваша_пакорная_карга. Жодним чином не натякаючи на роялті, уклінно запрошую долучитися до допомоги екЗСУрцистам, які щохвилинно звільняють світ від мерзоти.

 

Допомога фронту тепер доступна через PayPal

[email protected]

 

Картка 4731 2196 1942 3175

IBAN UA04 30529 9000 0026 2046 8098 6837

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 

Гривня картка 5168 7451 1010 5332

IBAN UA71 30529 9000 0026 2047 4450 5596

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 Наше кун-фу кун-фуєнніше, наша магія могутніша, бо зараз ми всі секта державотворців!

Українці відділилися від православних цінностей, кажуть геть немиті й полуграмотні. Ну, якщо православні цінності – це зав'язувати хустку старечим вузлом у підборіддя, то так таки так, бо наші дівчата бафи й підшоломники не зав'язують. Носять штани. Камуфляжні. Ба більше – отці капелани їх за те не сварять. Стлафна, да?

Всьо_запущіно, нада_десатанізіровать, казали вони. Гаспада_уже_харошиє, ну подивіться на руки свого діда, вслухайтеся, що він верзе. Отам точно виганяти – не перевиганяти. А то на Віа Комбуста з нього полізе таке... Як на мене, говорити, що росіян обсіли біси, неправильно. То нещану нечисть випхали на заслання! Якщо в столицях ще можна якось працювати, то поміркуйте, в яких умовах служить біс, призначений у Льончика з Дебілогорсська! І це ще до нього не приїхала бісова жена_дєкабріста, аби остаточно зіпсувати хлопові всю каторгу. Та хай Бог милує!

Також неправильно казати, що Пекло спорожніло – всі чорти на росії. Пекло зараз працює на межі технічних можливостей, бо туди посунули близько ста тисяч покидьків, для яких Пекло – це тупо там, де є вода, світло й тепло. Одночасно! Охорону вже підсилили, бо новоприбульці заходилися тирити казани та пательні. Зі свого відносно свіжого інсайду можу повідомити, що були великі проблеми з екологією Пекла, бо салдатікі па_старай_русскай_традіциї срали там, де стояли. Прибиральники вирішили витирати власне тими, хто це зробив, але почали протестувати оператори пательняних та казанових залів – мовляв, тут Пекло, а не костромський виходок. Кажуть, серунів розмололи на фарш і вилили в сіркове озеро – патєрь же ж нєт... Так що давайте побажаємо керівному складові мудрості та креативних рішень, а співробітникам – терпіння, наснаги та хорошої премії до прийдешніх професійних свят!

...Не хотілося б мені навіть подумки пов'язувати Гелоувін та брудну бомбу, якою вони знеслися в медіа-просторі і квохчуть всім у вуха. Та ліапьордові ж ваші ласіни! От чого нема – того вже нема! Як в Україні нема бомби, так немає й сатанистів. Всьо за болотами. Грязная бомба – Захарова. Грустная бомба –Лавров. Грузная бомба – Соловйов. Красная бомба – Сімоньян. Грозная бомба – мальчік Крысовский, нєдовикідиш із гестапо за жорстокість.

Куча Грязных Бомб – КГБ. Что_і_трєобвалось_даказать.  

Таваріщі_афіцери, ХВ – це не «Хуйло Владімір», як ви думаєте.

А ХЗ – це «Хлопці злі», а не те, що ви думаєте. Або «Хаймарс запрацював» — тут вже й думати нічого. Хто був у Мексиці – да-да-да, чисто у справах – знає, що таке Діа де Лос Муертос. Ні, це не коли на Совбєз приходять вже вбиті. Це День Мертвих. Для росіян він в Україні щодня. І нині, і повсякчас, і навіки віків. А Самайн – це свято збору врожаю – ну, ви такого не знаєте, бо у вас крім вялічія ніц не росте. І хто звинувачуватиме українців у сатанізмі – матиме справу ще й з душами наших предків, які однаково добре і орали, і воювали, і читали. Ті, кого ми втратили нещодавно, ще тут, ще поруч. І вони на варті!

А як вас відпустить преміум-товар – передивіться «Невидиму шістку». Там нормально насипали – і Дія де Лос Муертос, і повалення диктатора – щоправда, в Центральній Азії, але ж треба десь починати. А як підкотить ностальгія, передивіться «Спектр» — там ще всі живенькі. По Мехико ходять пані у скелетовому гримі та... віночках. Агааа... А совітоборець Джеймс Бондера теж Андрійович. Серйозно – я таким не шутю.

Так шо Nomen est omen і_ні_шаг_влєво, і_ні_шаг_вправо. З прийдешніми, чмочачос!

Поборемо!

Фото: Google