Куди-куди вони сказали вони пі...дуть?

А от і ніт. Вони підуть в гумористичний контрнаступ.

А куди ще можуть піти гумові контрацептиви?

Я вам зара пошутю...

Аби ви зрозуміли, я – люто за шоу-біз під час війни. ІМХО в такі часи в кабаре ногами дригать (с) тре з потрійною енергією. По-перше, обдригати ворога так, аби живого місця не лишилося. По-друге, натанцьоване_ніпасільним_трудом... еге ж. Щоб нормально було. Тобто в артиста є безпека й шанси виступати й надалі, а в тих, завдяки кому артист має цю безпеку, щоб було все – від літаючого до протеїнового, від кевларового до кровоспинного. Але наукова фантастика в нас зазвичай на другому поверсі.   

Просто є підняття бойового духу. А є танці (піар, гешефт, велике проєбудівництво, шашликі) на крові. Своїх співвітчизників. А на ній копита можна поламати, як би добре ти не тримався на підборах. 

Я хотіла пожартувати про «ступінь цяцьок – по розміру цицьок», але подивилася на наших гендерівок – ненагороджених, з карними справами, дівчинку (за віком, а не за волонтерським досвідом) Яну вбито – і мені заціпило.

Минулий тиждень було аніраз не до жартів. Те, що ми бачимо – лише верхівка айсберга.

Вже від мовчання тріскаються стіни,

Ні струм, ні куля не загасять лють:

Тут кожен день – чиїсь сороковини!

І ворогів нам – жодних! – не забуть.

Хотіла з понтом написати: «Не військовим зрізайте, а бородатому бабці пришийте назад!», і знову прокрутила стрічку, де більшість постів – збір, збираємо на очі, на чим літати, чим привітати, себто піздравити, і на все інше... Іноді проскакує «Горшочек, не вари!» Значить, порішали. Всі читали пост про «Стоп збір, його вже немає»? Отож. А бабця все одно піде на три букви. ФБР. Там шуткувати люблять і вміють.  

Вже редагувала оце: «МО – Мародери з ОПи, а ОП – Оборудки Проєбальщиків», і згадала, що до мого пакета з диклофенаком і нурофеном митниця паімєєт_спрасіть, а контрабас іде фурами. І отут ня задавила жаба – корпоративного відтінка, ага.   

Збиралася викласти: «Ви собі як хочете, я фляга по 7,5 долярів б'є яйця по 17 гривень. Ба навіть відбиває», але подумала, про скільки таких епізодів ми ще не знаємо! Відбивати яйця – мало. Тре ще повідбивати руки, поставити голяка, облити цементом і сказати, що Венера Мілоська, перша чверть 21 століття, танець краба. Фляді вони, кароч. Доречі, це вирішить і проблему яблучок. По 51 гривні. Нема ручок – нема яблучок.

Хотіла зажартувать, що танець краба – взірець грації та ритму в порівнянні з раскорякою між «неначасі», «післяперемоги», «потім буде пізно через Д»... Еті манси, танци-шманци треба ретельно фіксувати, аби ці мальчікі в трусіках ілі бєз незалежно від статі потім не завели шарманку «неначасі, нада_страну_паднімать». Пардон, з вами? Собі ви можете паднять тільки бабла, а комусь – див. пункт про цяцьки й супутні товари.

Вже мріяла розробити дизайн худі для ОПівців – на гімно-коричневому отим їхнім салатним – «І ШО?», але згадала, що вже є стрічка POHUY. Ще не пізно запиляти атвєточку для тих, кому не прищемило критичне мислення – чорний худі з червоним «А НІШО!!», причому літера «Ш» — це 111. Стаття 111, if you know what I mean. Of course you do. У варіанті NEHUY можна стилізувати «Е».

Є англійський гумор – про реалії життя лондонських аристократів. Нікому ніц не зрозуміло, крім причетних.  Є французький – про реалії статевого життя паризьких буржуа. Всім усе зрозуміло, причетні приємно червоніють і посміхаються. Є гумор росіянський – да ясєн пєнь! Сірьогє іщщо в Елістє бутилку в ачко засунулі, а тут Матвеїч бухой їму в корму арматуріну пріслал. Бутилка хрясь, Сєрий арьот, янімагу...

 Тут починається ЗСУмор. Отутка прилетіло і ага. Ще й тутво прилетіло і ага. А там працює арта, то вже повне бу-га-га. Кохана, я ті відосика кинув. Тато що кажуть? Як ноги летять вище голів, то вже можна картоплю тої? Ну, дай Боже.

 

На гумороносці, жАРТІвливі очі та іскрометні відосики:  

Допомога фронту тепер доступна через PayPal

donikroman@ukr.net

 

Картка

4731 2196 1942 3175

 

IBAN

UA043052990000026204680986837

 

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 

Гривня картка

5168 7451 1010 5332

IBAN

UA713052990000026204744505596

 

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 

Хай кожне відео з фронту піднімає настрій! Дякую заздалегідь.

Хотіла пожартувати, що «не так лякає ймовірність поставок китайських ракет і дронів, як перестановки місцевих профурсет і гандонів», і спало на думку, що по мірі того, як посилюється міжнародна пілтримка України та віра в її перемогу, наші миші з'їдають дедалі більше та швидше. І патом тіхонєчко в лєс. Чи амбасадурою в Швайцарію. Дивитися, як системи ППО прівращаюцца... прівращаюцца системи ППО... в елєгантниє абломкі!

Тато_на_фронті Жека POHUY Кошовий у корпоративно-закусочних силах нажер таке... фізліцо, що ані снайперу з першого разу не пробити, а ні хейтеру за три абзаци не обстібати. Гідна відповідь ворогам! Шампанського! І телячих медальйонів, тобто медаль герою! І чогось запити...

Отаке в нас «хотьпаржом» — абхахочішся. Гріє лише те, що кожного дня ми ближче до Перемоги. Найкраще почуття гумору – в наших хлопців і дівчат. Агінь! А по тому – зведення Генштабу, скільки зашуткованих поїде домів у стильному чорному вбранні. Ба навіть у глямуровому чорному латексі а-ля БДСМ – Бурят Даваївалсі, Сорян, Мамаша!

Що буде після війни – тема для інших постів. Аби тільки жартувальник не заклинило. Я реаліст і вірю в Божу поміч. І в те, що знову упреться та сама меншість, яка через війну стане... не minimum minimorum — сингулярністю. А потім – все як у підручнику – Великий Вибух і «Міша, всьо фігня, давай по-новой!» Оце «по-новой» і залежатиме від того, як ми збережемо себе та одне одного.

Всіх цьом, кота – двічі.

Хай там що — Поборемо!

Picture: Google