1

Старік Кабаєногіх (бодренько): - Взять Киев, Харьков, Одессу!

Чорнобаївка: - Пжалста, памедленней, я записую.

Старік Кабаєногіх: - Приказываю завершить операцию в строгом соответсвии с заранее утверждённым планом – за два дня!

Шойгугль и Расхерасимов (с поникшими рылами): - Есть!

Чорнобаївка: - Та що ви за люди! Чи дайте дідові якісь пігулки, чи вже вштреліть – мучається ж тварина! (Бере Сірожу й Валєру за шкирки): - Ходімо, план домалюєте, нам вже й маркери підігнали – агінь! Яскраві, товстенькі...  

 

2

Дважды двухсотая Верхнепердищенская чмотострелковая бригада: — Демильтаристы, Путин дал приказ...

Чорнобаївка (докурює, запускає портал): - Нє смєшитє мої машингвери! Ви ж за п'ять хвилин будете плакати, що нічого не знали і на учєнія оху... ох, уєхалі, а за булочку з чаєм – божитися станете! Тьху!

 

3

Старік Кабаєногіх (в монитор с картинками, приклеенными скотчем): - Пробить сухопутный коридор...

Чорнобаївка (кладе ноги в берцях на стіл): - Синьор Коридор, холєра. (На мотив «Чёрного тюльпана») – На коридоре / силы Мордора / просто умора / как орки прикольно горят / Ждут их окопы / в сердце Европы / оторваны... в рифму и ващще sensitive content, какие все ранимые стали / и кишки не свяжешь назад...

 

4

Чорнобаївка встановлює на в'їзді фігуру Вовка з «Був собі пес» з написами «ШО?! ОПЯТЬ?!» та «НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!».

ТрО: - Байчику, так вони децифікатори чи підараси?

Чорнобаївка: - Хто його зна, може, сподобалось. Як беху чи танка кинуть – так там сама дефе... денацифікація.

 

5

Жирік а.к.а Абукасимові Капці: - Бамбіть Кієв, адназначна!

Чорнобаївка: - Закругляйся, старий, і ходімо... Бамбун, курва.

Непобрита Симоньян: — Ну, что, мы не сможем сделать свой телефон? Да, надо национализировать всё! Арестовать все эти самолёты!

Чорнобаївка: - Соловьёв, Скабеева, Симоньян – Рашисты. СССР. Антон Красовский, Азарёнок – СССРАКА. Значить, скоро вже всьо. Хай сі збирають.

 

6

Чорнобаївка допомагає сержантові встановити дороговказ "FREE NLAW JOB 500 mt." за двісті метрів до Вовка. 

Чорнобаївка: - Ну і для кого ці панські витрибеньки? Вони ж зі свого алфавіта знають три літери, а з латинки – дві, V та Z. Чув, як вони з мамками розмовляють?

Сержант: — Та які то мамки! То здичавілі. Кожна – бухалісі, дурой рождьонная, мать гандонов.

Чорнобаївка (гигикає): - Філолог?

Сержант: — Перекладач, копірайтер.

 

7

Чорнобаївка й Сержант фіксують наближення колони.

Чорнобаївка: - Пороблено.

Сержант (відкриває кришку того-шо-нада): - На переробку.

Чорнобаївка (відкриває вогняну воронку): - В портал шагом фарш! Цвет настроения чёрный, вы оккупанты, ваш трандец бесспорный...

Сержант (щасливий): - Дарагіє кості, майте хоч трохи сорому! Я навіть з Настькою стільки зарубок не ставив...

 

8

Старік Кабаєногіх (ніяк сі, курва, не вспокоїть): — Нейтральный статус, демилитаризация, русский абырвалг, денацификация, москвашвея, москвашвея...

Чорнобаївка (ставить на стіл діжку нафти): - Сільодки тобі не дадуть, бо вона імпортна. Обслугу ти порозганяв, бо сциш. Крапельницю тобі фіг поставиш, ти ж усе ботоксом та стероїдами набубнявило. Так що буде клізьма. На всю голову.

 

9

Той-кого-зара-мораторно-критикувать: — Тривають переговори. Домовленості, гарантії безпеки, тому треба договор та ратифікація...

Чорнобаївка (сідає, закурює): — Малий, слухай сюди. На карту поставлено більше, ніж ти собі можеш уявити. Це раз. Весь нормальний світ налаштований на остаточне вирішення совкового питання і не може допустити, аби хуйло перемогло чи дістало поступки. Це два. Вирішуєш не ти, а Генштаб, наші на передку і допомога партнерів. Це три. Будь-яке тєлодвіженіє нє в туда на переговорах буде не просто кінцем твого рейтинга. З Люсі Арестовича знімуть ліфак і застібнуть його на тобі так, що дихатимеш метаном власного виробництва. Це чотири. Стоп! Що ти там ще бовкнув таке, що знадобилося знову випускати Люсю з черговим хамським постом?! Кажи!  

Той-кого-зара-мораторно-критикувать: — Домовленості... Компроміси... Нейтралітет...

Чорнобаївка: - Дурмовленості! За КОмпроміси будеш втирати КОлі КОклєті й Бєні КОломойському. Не варто гратися з курсом країни, чим би там тобі Люся не дзеленькав з-під спідниці. Хочеш грюкнути вікном Овертона під час війни? Давай! Тільки українці хлопнуть кришкою рояля. І будеш як ота статУя в лучах заката. Вопше без нічого. А Україна піде в НАТО.   

 

10

Чорнобаївка повертається до себе й бачить цивільного іноземця, який радісно селфиться під англомовним дороговказом.

Чорнобаївка: - Ану скажи «нісенітниця»!

Цивільний: — Краще одразу стріляйте. (Посміхається) – Мені нічого не буде. Джейсон Олівер де Санта Круз і Трінідад, ваш колега з Бермудського трикутника. Щасливий з вами познайомитися. Я у справі. Дружина з діаспорянами напакували смаколиків. Там багацько, з пів-виміра. Мої вже на старті.

Чорнобаївка: — Мої зара будуть.  

Хлопці з обох півкуль тягають передачки, розуміючись без слів. Останню коробку – невелику — бермудець ледь втримав.

Джейсон: — Дитячі листи. Ледь просунув через континуум. Енергетика!..

Чорнобаївка (потискає Джейсону руку): — Щиро дякую – і від ЗСУ, і  ТрО, і мирняку буде підгончик...

Джейсон (сміється й потроху зникає): — Полонених не забудьте!

 

Чорна рілля ізорана. Зволочена, сполощена – як завжди. Сьогодні ми як ніколи маємо шанс це переломити!

Допомога фронту тепер доступна через PayPal
[email protected]
Картка 4731 2196 1942 3175
IBAN UA043052990000026204680986837
Код РНУКПН отримувача 2508212611
Гривня картка 5168 7451 1010 5332
IBAN UA713052990000026204744505596
Код РНУКПН отримувача 2508212611

Так, маємо безпрецедентну допомогу цивілізованого світу. Тим не менш нашим захисникам щосекундно треба транспорт, снарягу та всяку приблуду й оборуду. Війнонька – і не задоволення, і аніраз не дешеве. Долучаймося!

 

11

Грозные воеватели из Напраснознамённой ордена Спецдружбы Народов шайтанковой дивизии реально хотели сдаться, но только ЗСУ, потому что сантехники, учителя рисования и стоматологи из Терробороны не лезли ни в какие рамки противопыточной конвенции...

Сержант: — Байчику, злапали сімох бомжів.

Чорнобаївка (коректно завершує роботу портала): — Вже йду.  

Допит проходить чемно (не більше двох поверхів) й за правилами (максимум забиття). Кормьожка – епічна. Бомжі як востаннє запихуються галетами й паштетами.

Сержант: - За шмат такої ковбаси в вас доступ в бункер попроси...

Старший солдат (несе каву й цукерки): — Оце ще кофе на їх переводить! А канфети нада дітям оддать! А ці хай портретом хуйла зажовують!

Бермудська гуманітарка починає працювати. Орки розбирають білі картонні стаканчики з кавою, на яких миттєво проступає бузковий напис PEDRILLO. Хлопці починають знімати на телефони. Старший солдат бере прозорий фантик і ліпить асвабадітєлю на лоба. Фотографує.

Старший солдат: - Веди себе харашо, бо одправлю це твоїй мамкє.

Цукерки смачні, звуться HUESOS.

 

12

Ранок. Вже не бахкає поблизу. Десь там гупає. Чорнобаївка читає дотячі листи. Зараз він без балаклави. Вітається зі Старшим солдатом.

Старший солдат: - Ото ми вчора дали! І позавчора... Оце б мій Вітька побачив! Ми їм тут Іловайськ зробимо!

Чорнобаївка: — Повірте, ваш син все бачить і все чує. Ба більш, він продовжує воювати пліч-о-пліч із нами. Для нього нема смерті – помирають лише ті, хто ніколи не жив. Ті, хто жив заради чогось правильного, просто й далі роблять те саме. Маючи для цього більше механізмів. Інший вимір – це геть інший рівень можливостей. І навіть є час на жарти.   

Старший солдат: — Ваша правда, Степане Андрійовичу...

Поборемо!

Фото: Google