Опубліковано · 10 грудня о 18:09  · 
 
Можна ще сказати довибиралися, але від різниці доданків сума ж не зміниться.
* Українська влада повністю лягла під управління лівацьких ліберастів. Це – катастрофа! Одразу заберу можливість для маніпуляцій моїми словами у російських слуг. Бо почнуть казати, ось гляньте, навіть майданівець признає, що Україну віддали у зовнішнє управління. Нічого подібного. Українці обирають 30 років президентами починаючи від комуністів, червоних директорів, зеків, олігархів і коміків, але жодного разу не обирають президентом свого, українського націоналіста-республіканця. Ті у свою чергу користуються їх емоціями та довірою і розмінюють інтереси держави на власні приференції.
* Вчора президент Зеленський дякує від імені моєї країни президенту Байдену за захист свободи та рівності. Я йому такого права не давав. І це день після того, як Байден з Путіном на очах у всього світу розмінювали Україну. Щоб було зрозуміло, напишу у трьох пунктах короткий контекст розмови цих двох фашистів сучасності Байдена і Путіна:
* 1. Американські солдати не будуть воювати за Україну, бо вона не є країною НАТО.
* 2. Америка не буде форсувати питання пришвидшення вступу України до НАТО.
* 3. Погодження розширення Альянсу НАТО з Путіном.
* Пам'ятаєте, не так давно Байден називав Путіна вбивцею, а після того зустрічався з ним у Швейцарії. Це як союз Гітлера зі Сталіном, які за домовленістю розпочали Другу світову війну у якій повбивали мільйони людей. А ці два сьогодні грають поганого і хорошого поліцейських ламаючи життя мільйонів людей.
* Все що я прогнозував два роки тому, рік тому, пів року тому – все лише підтверджується. Погортайте мою стрічку на публічній фейсбук сторінці і пригадайте собі. Коли я писав, що Обама, Байден і їх оточення (читай верхівка ліваків) у 2014-му не виконали своїх зобов'язань перед Україною від імені США і своєю глибокою стурбованістю забезпечили Путіну окупацію частини української території. Також я запитував українців, як можна радіти обранню соціаліста Байдена президентом США, адже це розв'яже руки Путіну і забезпечить вплив на близьку Європу. Після вже обрання Байдена, я сказав, що Україна порине у ще більшу кризу геополітичної турболентності і стане розмінною монетою. Проте політтехнологи Байдена будуть користуватися емоціями українців і грати на патріотизмі гучними заявами. Все це сьогодні уже збулося.
* Вчора влада держави Україна повністю злилася під ліваків. Демонстративно у публічному рапортуванні після розмови Зеленського з Байденом: розповідаючи, як останній любить Україну і поважає її народ – огидно було слухати, так і хочеться спитати, що пообіцяли? Бо Порошенку, як відомо з записів, було спущено мільярд долярів за плазування. Доречі, я вважаю, що усі, хто підтримували Байдена, мають тепер підтримувати Зеленського, особливо Порошенко і його фанатики. Зеленський ж віддався вашому Байдену цілком і повністю.
* Адекватні люди подумають, що я проти Америки. Ні, заспокою вас, я не проти Америки — я проти ліваків, які сьогодні при владі у США і не тільки. Бо це соціалізм, сучасний фашизм, ЛГБТ-пропаганда ненависті, інформаційна диктатура під ширмою демократії і ще багато всього нелюдського, це – повірте, не Америка. Справжня Америка, яку ми пізнали з історії, як і справжня Україна: це — здорові, хрестиянські, консервативні, самобутні держави з сімейними цінностями, з рівними правами де панує людяність, закон і справедливість. Те, що у США сьогодні слабкий президент-соціаліст, глобально не повпливає на вектор самої америки бо вона у структурі своїй є імперією. А от за рахунок плазування української влади перед ліваками ліберастами, значно змінить вектор суб'єктності української держави. Так само, як і плазування інших перед Москвою. Адже Україна яка була імперією потерпіла понад 300 літню колонізацію і була неодноразово зруйнована структура державності. Я вже говорив, що у Зеленського був шанс, але він його просрав.
* Зрозумійте одну просту істину, ми на революції виходили у першу чергу не за Америку чи проти Росії – ми виходили за повернення Україні суб'єктності. По крайній мірі, я за це виходив на революцію. А другорядно вже за інші речі.
* Коли я говорив, що Байден – це найгірший політичний ідол для українців, мене звинувачували у всьому. Українці отримавши доступ до дешевого інтернету, стали експертами з світової політики. Хоч і не обирають президента США (за вийнятком тих, що живуть там і мають громадянство) під час передвиборчої кампанії в Америці, встигли перегризтися одні з одними в Україні. Ба-більше навіть обізвати «тітушками» республіканців, що були за Трампа і вийшли під Капітолій. Розповідали всім, що Трамп друг Путіна, але на факт того, що перший за свого президентства надав Україні летальну зброю і багато інших безпекових ініціатив було прийнято завдяки республіканцям, впевнено мовчали. Так, українці у своїй більшості, це — справді світова нація. Знають все, можуть все, тільки порядку у власному домі і власних головах не можуть навести.
* Насправді, знайти відповіді не так складно. Історія ж повторюється. І для того, щоб зрозуміти її та знайти істину, достатньо пройтися по історичних контекстах.
* Я знаю одну просту істину, що Україні потрібен сильний президент націоналіст-республіканець!
10.12.2021р.
Роман Реведжук
P.S.
А тепер налітайте з ярликами в коментарі і розпинайте мене.