ПЕТИЦІЯ ЯКУ ВСУПЕРЕЧ ЗАКОНУ НЕ ОПРИЛЮДНИЛИ НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА
- Що скривають від українців?

НЕГАЙНО ВИЗНАТИ СТАН ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Текст петиції:
Більше чотирьох місяців в Україні триває повномасштабне вторгнення фашистської росії на територію України. Фактично це — ТРЕТЯ СВІТОВА ВІЙНА, що розпочата у центрі Європи фашистською росією та її посібником білоруссю. Станом на сьогодні, 5 липня 2022 року це уже 132 день повномасштабної війни. Щодня ми чуємо у зверненнях президента України, як він називає речі своїми іменами і говорить, що в Україні війна з росією. Але по факту — це лише слова. Адже вони розходяться з діями. Тому, що станом на сьогодні з усіх офіційних рішень прийнято:
1. Постанову Верховної Ради про визнання російської федерації державою-агреором,
2. запроваджено ВОЄННИЙ СТАН на всій території України.
Натомість, за більш як чотири місяці українська влада не оголосила офіційно про СТАН ВІЙНИ в Укаїні (не плутати з воєнним станом). Погодьтесь, ну не парадокс?

 

Тим часом, як ми чуємо від президента Зеленського та інших представників влади меседжі:
а). Прохання до європейських партнерів про допомогу,
б). Заклики про надання Україні зброї,
в). Закриття неба,
г). Посилення санкці тощо.
Навіть чули здаволось би справедливу критику Зеленського про заповільну діяльність міжнародних організацій, чи критику про відсутність реакції з боку НАТО на його заклики. І все це викликає у простого Українця дійсно гордість за президента — за владу. Також викликає обурення по відношенню до НАТО та Європи за їх бездіяльність. Але, як кажуть диявол криється в деталях. Задаємося питанням, як НАТО та інші організації можуть запускати свої механізми в дію, якщо їм не дали на це достатньо юридичних підстав від України? Щось схоже ми вже бачили при попередниках: вимагалося санкції, а тим часом торгувалося з росією та набивалися кишені. А в телевізорі гралися з людьми в політикантство. Так само сьогоднішнє вище політичне керівництво держави Україна маніпулює українцями виключно заради політичних дивідентів. А В ЦЕЙ ЧАС ПРОДОВЖУЮТЬ ГИНУТИ НІ В ЧОМУ НЕВИННІ УКРАЇНЦІ. І тільки політичній верхівці відомо для чого це робиться?! Так само, як їм відомо хто організував:
1. Маріупольський котел та здачу південних територій України?!
2. Як така кількість ворожої агентури опнилася у вищих державних кабінетах?!
3. З чиєї вини допущено до такої кількості жертв українців?!
За що, скоріш за все, ніхто з вищого політичного керівництва держави Україна, не понесе покарання. Адже Україна має гіркий досвід з часу розстрілів людей на Майдані 2014-го, організації Іловайського та Дебальцівського котлів — ніхто з тодішнього вищого політичного керівництва державою Україна не поніс покарання, по сьогодні.

 

Для чого сьогоднішня влада не приймає рішення про СТАН ВІЙНИ? — Може для того, щоб не втратити можливість купатися у народній любові та немаленьких міжнародних донатах, прикриваючись патріотичною ширмою? Питання риторичні.

 

Щоб зруйнувати плани організаторів цієї війни, зупинити процес геноциду українців, спонукати міжнародні організації і дати їм можливість (а саме таким, як НАТО та ООН) застосувати свої інструменти для незворотнього процесу ізоляції російської федерації: Україна повинна ОФІЦІЙНО оголосити всьому світу про те, що на її території є ФАКТ СТАНУ ВІЙНИ, крапка! А не тільки говорити про це в телевізор українцям. Стаття 106/19 Конституції України, яку не виконує президент України, як гарант Конституції.
Не плутайте, будь ласка, з маніпуляціями про оголошення Україною війни росії. Україна не може оголошувати війну росії, бо тоді автоматично буде визнана агресором.
Що зміниться для України після офіційного визнання, що країна перебуває у СТАНІ ВІЙНИ? — практично нічого у співвідношенні того, що уже діє ВОЄННИЙ СТАН. Після оголошення Україною про СТАН ВІЙНИ, такі організації як НАТО згідно своїх протоколів повинні будуть визначити державу-агресора. Після визначення держави-агресора, виноситься подання до Ради безпеки ООН відповідно якого Радбез приймає рішення і ратифікує його. Згідно цього рішення за визначеним строком: країни, міжнародні організації розривають з російською федерацією торгово-економічні та дипломатичні стосунки. Для фашистської росії наступає режим повної ізоляції від цивілізованого світу. Те чого чекають всі Українці.

 

Я взагалі виступаю за повне скасування віз та інших документів на проживання всім росіянцям на території Європи. Відповідні листи від мого імені 17 березня 2022 року були направлені до керівництв європейських країн та міжнародних організацій. У тому числі і до України ще. Власне було б доречним щоб Україна стала першою країною Європи і скасувала б усі документи на проживання росіянців на своїй території. Це стало б символічним сигналом для інших країн.

 

Але на мій погляд українська влада вирішила гратися в політику і формувати собі на крові української нації та емоціях людей, як в Україні так і в Європі, подальше продовження свого політичного майбутнього. Використовуючи горе і біль українців, вони, маючи досвід акторської майстерності за допомогою телевізора формують культ єдиного героя в особі Зеленського. Витрачають на це масу коштів. Ця рекламна кампанія поширилася не тільки в Україні, я й по всій Європі. Тим часом фашистська росія щодня ракетами обстрілює Україну.

 

Кілька днів тому я розмістив відео з закликом до президента про оголошення СТАНУ ВІЙНИ. Воно швидко почало набирати сотні тисяч переглядів. У відповідь влада через своїх платних «лідерів думок», запустила дезорієнтацію українського суспільства. Ніби то оголошення СТАНУ ВІЙНИ являється форс-мажорними обставинами, які дозволять міжнародним компаніям розривати з Україною угоди. Що являється абсолютною брехнею. Адже ВОЄННИЙ СТАН який уже запроваджений в Україні якраз визнаний форс-мажорними обставинами. Влада не змінює ні тактики, а ні стратегії. Їх методи це брехня та маніпуляції заради збереження себе в кріслах. Таку підлість, брехню та гнилість від влади котрій українці висловили безпрецедентну довіру на вільних демократичних виборах у 2019-му році, годі було уявити. Натомість українці у відповідь питали в мене, як діяти? – ВОЄННИЙ СТАН, мітинги заборонені І Як достукатись до влади? Серед коментарів люди часто мені зауважують, що необхідний зареєструвати петицію до президента. Власне, що і роблю. Зрозуміло, що влада після цього не змінить своїх методів. Але жодна влада в Україні не змогла перемогти народ брехнею. Тому, що першим джерелом влади являється саме народ!
Народ, який дає героїчну відсіч росіянським фашистам.

 

Немає таких грошей у світі, якими можна купити гідність народу!

Немає такої сили у світі, яка може зламати волю народу!

 

 

УКРАЇНЦІ ВИМАГАЮТЬ ВІД ЗЕЛЕНСЬКОГО ОГОЛОСИТИ СТАН ВІЙНИ В УКРАЇНІ!

 

 

Товариство долучайтеся, підписуйте петицію, а також та поширюйте серед інших для підпису.

 

Ми переможемо!

 

Вірте в ЗСУ!

 

Україна — понад усе!


Щиро ваш,
РОМАН РЕВЕДЖУК