ІДЕЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ «РУХ 25»

26 липня 2022 01:37
views 256
Likes 0
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися
ІДЕЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ «РУХ 25»
9 травня 2019 13:48
 

5cd40568d7b5a.png

Основним процесом у державотворенні – є система, тобто ми з вами. Для того, щоб система була учасником держави, має бути механізм котрий дозволить кожній людині мати право не тільки голосу, а й відкликликання його. Ми всі чуємо слово імпічмент, воно таке ніби й не нове, але звучить так по американськи. По крайній мірі не зросійщене, але має титул сучасного совка. Ну пригадайте скільком президентам Тимошенко робила імпічмент кожен раз, як програвала вибори. Тому, я вбачаю у цих всіх процесах тупцювання на місці і жодного руху вперед. Для того, щоб запрацював механізм наприклад того самого ІМПІЧМЕНТУ, потрібно, як мінімум очистити «авгієві стайні» українського Парламенту від власного совка.
Який механізм та послідовність дій потрібен для розвиту держави? Наприклад стартувати з:
- Електронна система управління:
В Україні не так страшна корупція, як бюрократія. Вона відкидає Україну на десятиліття в розвитку.
- Залучення в до процесу державотворення ІТ-галузі та менеджменту з Діджиталу(особливо це стосується донесення інформації для зросійщеного контингенту).
- Маркетинг територій (це покращить інвестиційний мікроклімат та дозволить працювати з різними інвесторами, від великого до малого, або навпаки)
Тобто ми говоримо зараз не про конкретні лише ці напрямки.
Говоримо про повну модернізацію країни.
І тут якраз ми закриваємо питання кадровим резервом.
Це не означає вигнати з кабінетів одних і привести інших без досвіду.
Я про інше. Сучасне. Беремо до прикладу якусь громадську організацію, що займається спортивною галуззю. У неї є класні проекти. Як їх реалізовувати. Міністерство? Сміх через сльози. Модернізувати країну – це значить прибрати корумповані структури і дати можливість проектам конкурувати та отримувати державні гранти. БАНК ГРАНТІВ.
У США найбільша кількість олімпійських чемпіонів. І в них не має таких міністерств, як Молоді і Спорту, чи Міністерства Культури. І дивина, у них, як спорт розвивається, так і голівудськими зірками прагне стати кожна друга в світі людина.
Політики старої формації — проблема? Так.
Моя мета – це навчити та привести в українську політику нових людей. Не емоційних вискочок, а людей холодного розуму, які будуть дбати в державу, а не тільки у власні амбіції.

Лідер республіканської платформи «РУХ 25»
Роман Реведжук

Коментарі

Інші пости автора