Це не маячня божевільного як ви могли подумати, а позиція «українських» вікіпедистів за яку вони буквально насмерть стоять 15 років поспіль! https://twitter.com/wikipedia_uk/status/1638164983065243650

Русняві держиморди від науки (вікіпедисти) намагаються знищити українську японістику підміняючи її калькою з російської (т.зв. система Поліванова).
 
Як й в сталінські часи на Вікіпедії українська мова вважається неповноцінною, нездатною запозичувати з інших мов, неакадемічним наріччям російської!
 
Я вважаю, що нам слід вплинути на означених руснявих держиморд від науки (вікіпедистів) з тим щоби ті прибрали ганебну русняву «настанову», яка нав'язує українській мові російську «систему»
 
 
 
Можна бачити, що всі спроби щось змінити зсередини свідомо саботуються руснявими держимордами від науки (вікіпедистами): (1) (2) (3)
 
Це ставить тих хто знає українську і японську і прагне розповсюджувати вільні знання в положення безграмотних людей другого сорту, порівняно з тими хто знає лише русняву систему Поліванова, себто русняві кретини-вікіпедики намагаються низвести українців до свого дегенератського рівня!
 
Русняві кретини-вікіпедики стверджують, що українські системи не відповідають українському правопису, а російська -- відповідає! Це теж не маячня божевільних як ви могли подумати, а «консенсус»(як вони висловлюються) вікіпедистів: (1) (2)
 
Я вважаю, що має бути колективне звернення сходознавців, науковців, фахівців, ентузіастів, тих хто любить рідну та інші мови до «Української Вікіпедії» з роз'ясненням, що українська мова — це відмінна від російської мова, з власною писемністю (котру росіяни до речі перманентно намагаються заборонити), з власною фонетикою, власною традицією запозичень, з власними культурними зв'язками. Тому при всій повазі академічна вага Поліванова відносно української мови дорівнює нулю!