Я завжди вважав Голодомор особистою трагедією і трагедією українського народу.

Я завжди протистояв ватним і рашистським наративам, огидній, нелюдяній у своєму кретинізмі брехні.

В результаті, ті хто завжди самі ці ватні й рашистські наративи просували оголосили себе «патріотами» і стали розповідати рівно те саме, але вже під гаслом «українського патріотізму». І якщо раніше вони мене називали бандерівцем, то тепер вони поставали «бандерівцями» самі, а мене вони стали називати «ольгинським кацапом».

«Патріота», який вважав колективізацію «ефективним менеджментом» а про Голодомор висловлювався в дусі «Ну, вот такой проеб менеджмента на четыре миллиона душ. Бывает в бизнесе.» -- проводжали в останню путь на Майдані.

«Патріот», який вважає організатора Голодомору і ката Розстріляного Відродження Андрія Хвилю «фахівцем з української мови» https://zelebot.dreamwidth.org/430.html -- визначає мовну політику Вікіпедії і цілком комфортно себе почуває на різного штибу «патріотичних» «україномовних» ресурсах! Тобто ресурс може плакатися з приводу Голодомору і Розстріляного Відродження і водночас ніякої проблеми не вбачати в юзері, який й зараз би морив українців голодом і розстрілював би за буржуазно-націоналістичну літеру Ґ.

І всім АБСОЛЮТНО пох. Тобто поставили свічку в День пам'яті і раді.

Я от не думаю, що в Ізраїлі зміг би писати статті з медицини виродок, для якого Доктор Менґеле -- «фахівець». Однак в нас саме це з українською мовою й відбувається!

Будувати зараз музей Голодомору -- це є все одно що самим собі рити могилу!

Я є з нацією живих у Царстві Божому, а не з мерцями у музеї мерців.