Недавно була новина, як Путлер помилував сатаниста засуд͡женого за людожерство, за його «подвиги» в Україні:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Ритуальные_убийства_в_Ярославле

Там ще цікава система, що мобилізовані з в'язниць воюють пів року, а потім вони вільні, а мобилізовані з волі воюватимуть поки до Берлина не дійдуть, як діди, хулі.

Так ѿ: чим теоретик масових зґвалтувань (і практик, як мінімум як співучасник), вбивця 260000 людей, в т.ч. 40000 дітей Аркадій Бабченко принципово ѵідрізняється ѵід того сатаниста? Ах тааааааааа: ѵін же вбивав во славу Хуйла, а не во славу Сатани: це в корені змінює всю справу!

 

 

Виходить, що різниця між ними лише в тому, що Бабченко увірував у Порошенка...

 

Виникає морально-етична дилема, оскільки Бабченко теперь вже не вбиває во славу Хуйла, а збирає гроші на ЗСУ. (Але дещо й для себе: Бабченко часто піарить збори Ганни Домбровської на рахунки В'ячеслава Казакова, помічника депутата російської «думи» Іл͡лі Пономарьова. Те що там як мінімум змова з виробником зашкварених турникетів вони навіть й не приховують. Також Бабченко брехав про пробіг вантажівок: реально 200000, а ѵін казав 2000, ціна доставки завищена в 3 рази, але це все дрібниці: хто ми такі, щоби ставити під сумнів чесність старшини армії «рф»?! ми ж як голосували? -- НЕПРАВИЛЬНО, а старшина армії «рф» як голосував? -- ЗА ПОРОШЕНКА: ѿож бо й воно...)

 

Припустимо педофіл під ником Старшина Педофілії під виглядом журналиста видан͡ня Московський Педофіл збирає з педофілів гроші на ЗСУ. Це якось виправдовує їхню педофілію? Звісно-що ні, хоча педофіли таким чином сподіваються як виправдатися самі, так й виправдати педофілію як таку. (Щоби ви не сумнівалися: автор петиції за ѵідставку Зеленського є також автором петиції за «чоловічу гідність» завідомого педофіла і любителем демонструвати свій член: https://zelebot.dreamwidth.org/430.html «миллионов немок, изнасилованных лично Сталиным»)

 

Тобто Старшина Педофілії намагається таким чином перетворити ЗСУ на армію педофілів і групових ґвалтівників (це ѵін взагалі ѵідкритим текстом каже). Під виглядом «допомоги ЗСУ» пропагує педофілію. Намагається всіх Українців записати в педофіли. Виправдовує, визнає правомірною навалу педофілів. Розповідає, що жертви педофілії самі винні.

 

І заперечити йому ніяк неможна, оскільки Старшина Педофілії «допомагає ЗСУ»!

 

Слід визначитися з тим, що «допомога ЗСУ» не є якоюсь індульгенцією для рашистських військових злочинців, які кристалізували путлерівський райх і зробили можливим це вторгнен͡ня: якщо б не було 260000 вбитих виборцями порошенка в Чечні, не було б зараз сотен тисяч вбитих в Україні. Ніякою «допомогою ЗСУ» неможна виправдати пропаганду рашизму, таку як наратив, що це мовляв Вкраїнці самі винні. Тобто правило хороший старшина армії «рф» -- мертвий старшина армії «рф» ніхто не ѵідміняв.

 

Але разом із тим гроші не пахнуть, а використовувати трофеї сам Бог велів:

 

Тобто навіть машини та інші речі закуплені та передані педофілами, виборцями порошенка, сатанистами, путинистами, московськими комсомольцями і рашистськими військовими злочинцями можна використовувати, якщо до них ѵідноситися не як до великої неоціненної позики, за яку їм всі мають чоботи лизати; а як до трофея. Чому це Бабченко пішов контрактником другий раз на Чеченську війну, пішов добровольцем окуповувати Грузію, але в ЧВК Вагнер в Україні воювати не пішов, ба навпаки: раптом згадав про своїх «предків з України»?

Вочевидь це не його заслуга, а наша. Тобто ми затрофеїли таким чином старшину армії «рф» і ѵін теперь працює на ЗСУ як полонені Німці працювали в СРСР; а не розповідає про «наших хлопчиків» псковських десантників. А коли ѵідпрацює, то вчинимо з ним так, як слід чинити з педофілами і виборцями порошенка. 

(Чого ж це війна почалася не в Москві, а в Чечні, в Грузії та на Донбасі? Чому ж це виборці порошенка бабченки її в Москві не починають?)

30 років тому.

 

 

PS

В тему про найкращого друга старшини армії педофілів Бабченка, який разом із деяким «бойовим комбатом» планував розстрілювати Вкраїнців і здавати «6-8 областей»:

 

Ось показова стат͡тя цього махрового «русофоба»:

 

UPD

Ѧк же не голосував, якщо в 2000-му році ѵід Р.Х. ѵін перебуваючи у армії «рф», яка тоді якраз здійснювала ґеноцид у Чечні, голосував за Хуйла. Виборець Хуйла = виборець порошенка. Виборець порошенка -- це є стан душі, а радше повна ѵідсутність душі: замість душі в виборців Порошенка лицемірство заради лицемірства. Можна голосувати за Порошенка і не бути виборцем порошенка (виборців порошенка сут͡тєво менше за 24%: вже на парламенських Порошенко мав лише 8%!), а можна навпаки: не голосувати за Порошенка (голосуван͡ня в нас кінець-кінцем таємне), але бути виборцем порошенка, продовжувати «обирати порошенка», коли вибори вже давно минули і порошенко вже давно програв; перетворювати вибори на війну, а війну -- на передвиборчу кампанію.

Влада не спромоглася надати йому громадянство:

Судячи з усього, Бабченко ѵідмовився ѵід Українського громадянства, а ѿже й ѵід того щоби проголосувати за Порошенка, заради громадянства «рф». Ѿ як треба: вчіться, виборці порошенка!

Ну й окреме запитан͡ня, за які такі заслуги йому треба надавати громадяство?! І хто власне йому має його надавати, якщо Бабченко не визнає законно обрану владу Вкраїни?? Ѧ навпаки пропоную позбавати громадянства всіх хто підписав цюю петицію порохопід0рську: https://site.ua/arkadiy.babchenko/xot-porzem-s-iyjmwp4

(Писала якась «підлога країни», яка не в курсі, що в Українській прізвища на -о ѵідмінюються: «надати БабченкУ» «надати БабченкОВІ»)

 

Ах таааааааа: як я міг забути: ѵін же ПОКАЯВСЯ (перед Порошенком), а Вкраїнці перед Порошенком не покаялися і тепер старшини армії виборців порошенка нас правомірно карають:

Бабченко настільки «змінився», що продовжує являючись громадянином країни-агресора і військовослужбовцем запасу армії «рф» поливати лайном Українців і керівництво країни, не ѵідчуває власної ѵідповідальності за агресію і намагається виставити винними Вкраїнців. З висоти свого «безцінного» досвіду кристалізації райху розповідає, як Українці мають воювати, як голосувати, якою мовою дивитися кіно: справжній «не кацап»....

 

Такщо одна справа, коли Σпаситель каже про блудницю «хто з вас без гріха», а інша -- це коли порохоскотські запутинські блді звинувачують в усіх смертних гріхах країнців!

«хай перший кине в МЕНЕ камінь» -- це цитата Остапа БендераLOL 

Тобто Валентина Лещук не Христа цитує а радянського мародера, такого як судимий за розкрадан͡ня майна батько олігарха Петра Порошенка.