В Чечні такі ѿ виборці Порошенка* бабченки, знаючи як Чеченцям важливо поховати своїх на родовому кладовищі, торгували трупами. Тут ми знову бачимо того самого старшину армії «рф»...

 

*) Скот звісно скаже, що Бабченко не може бути виборцем Порошенка, оскільки Бабченко є громадянином «рф». Але скот звісно не скаже, що громадянин «рф» не має права лізти в питан͜ня Вкраїнської мови і демократичних виборів, що громадянин «рф» несе в тій чи іншій мірі ѵідповідальність за війну. З т.з. скота це Вкраїнці винні, і всі жертви на совісті Вкраїнців які «не так голосували», а не рашиста Бабченка, який голосував і воював за Хуйла.

Тобто виборець Порошенка -- це будь-який ідейний деґенерат, будь-який ідейний кацап. А Бабченко -- якраз ідейний кацап, оскільки йому Порошенко пропонував в 18-му прийняти Вкраїнське громадянство. Якщо Бабченко все ще громадянин «рф», значить -- це його СВІДОМИЙ вибір: так само як спочатку заслужити зван͜ня «старшини запасу» за вбивство тих хто ѵідстоював свою свободу, а потім -- ще й хизуватися ним!

Спало на думку, що виставляти себе «героєм-визволителем» -- єдиний спосіб для вбивці 260000 людей, безпосереднього співучасника безлічі військових злочинів уникнути усвідомлен͜ня своєї провини. Але то вже особисті подробиці руснявого військового злочинця-кацапорилого виборця Порошенка.

виборець Порошенка = виборець Хуйла

 

Старшина армії руснявих виродків і виборців Порошенка Аркадій Бабченко про «Мрію»:

 

 

 

Якщо Бабченко -- Український патріот, то вторгнен͡ня і окупація правомірні. Ланцюжок що називається простий. І Бабченко, як й всі інші виборці Порошенка саме це й торочать вже майже два роки!