https://site.ua/arkadiy.babchenko/novoe-okno-vozmoznostei-i01jk48

Ѧкщо ѵідкинути це безкінечне русняве бла-бла-бла на тему того як Українці неправильно голосують і як правильно голосували Порошенко, Бабченко і Муждабаєв в 91-му році, то Бабченко виявляється правий. І не томущо старшина армії «рф», військовий злочинець, «наш бідолашний хлопчик» і руснявий воєн.кор. такий розумний. А навпаки: на жаль рівень суспільно-политичної свідомості як в Україні так й в Світі не сильно ѵідрізняється ѵід рівня старшини армії «рф», що демонструє Бабченко, в формі старшини армії нацистських окупантів розповідаючи як Українці «неправильно голосують»...

Теперь треба зробити так щоби не реалізувався неодноразово описаний Бабченком сценарій «собачатини в бочках», тобто тотальної війни всіх проти всіх. Ѧкщо ви вважаєте, що старшина армії «рф» Бабченко прагне такого сценарія і робить все можливе щоби такий сценарій реалізувався на «рф», а не в Україні, то ви помиляєтеся. Ѧк ми бачимо, виборці порошенка бабченки воюють не в Москві, а в Чечні, Грузії, Україні. На «рф» в них близькі люди кінець-кінцем, а хто такі для них Українці?

Бабченко все жит͡тя воював за путлерівський режим, а Муждабаєв все жит͡тя пропагандонив за путлерівський режим. Вони розповідають які вони великі борцуни проти Путлера, але чого ж вони тоді його не скинули? Скільки наприклад Бабченко вбив мусорів у Москві? Ѧкщо яйцями кидатися в Естонії, то ѵін звісно герой, і нев'ї6енний карбонарій, але воює ѵін виключно проти тих хто обстоює свою Незалежність ѵід Москви. Зараз наприклад ѵін воює проти Зеленського, і проти всієї Української Политичної Нації. Зауважьте, що ѵін не збирає ні на що, що може вбити «наших бідолашних хлопчиків»...

Бабченко нічим не ѵідрізняється ѵід тих руснявих під0рів які розстрілюють і катують зараз Українських полонених: ѵін рівно те саме робив із полоненими в Чечні зі своїми колегами-старшинами армії порохоск0тів.

Всі ці «прогнози» Бабченка мають на меті із задоволен͡ням сказати «я так й знав». Тобто Бабченко описує бажаний для себе результат, заради якого ѵін й старається. З тією поправкою, що ѵін з набагато більшим ентузіазмом намагається знищити политичну систему Вкраїни, ніж «рф»...

У Украины есть два года

Тут, якщо ѵідкинути характерний для «Армії.Мови.Віри.» кацапопід0рський войовничий атеїзм, Бабченко на жаль теж правий: Слід розмуміти, що не все залежить ѵід бажань Зеленського. Наприклад якщо Трампа не пристрелять, то ѵін скоріш за все переможе на виборах і це означатиме поразку для Вкраїни. Є такий вислів як "thinking outside the box" однак слід розуміти також й реальні обмежен͡ня ресурсів. Наприклад, скільки в України є часу? -- Ми маємо розуміти наш "box" і виходити з цього. Хоча дійсно, Вкраїна зробила практично неможливе, під безперервний цявкіт старшин армії порохоск0тів бабченок, московських комсомольців муждабаєвих, членів полит.бюро СДПУ(о) порошенок, полит.рук.-ів -педофілів максимів безруків, зрадників свого батька тарасиків чорноволів, і вже точно не старан͡нями співробітників ТЦК, вірних д͡зержинців Зеленського.

Але на жаль ситуація розвивається в напрямку «собачатини в бочках». Ми закидаємо вестернам, що вони, бідолашні «втомилися ѵід війни в Україні». Але чи багато ми згадували про війну в Сирії: https://www.unian.ua/world/signal-dlya-ukrajini-yak-svit-zabuv-pro-viynu-v-siriji-shcho-dosi-trivaye-12474051.html

Ѧк вам перспектива затягуван͡ня війни на 12 років? Можете почитати як змінилося ѵідношен͡ня до Сирійських біженців в Туреч͡чині яка спершу їх радо приймала... Ми бачимо, що навіть Поляки зі своєю пресловутою «русофобією» зовсім не в захваті якщо слід поступатися економичними інтересами заради боротьби з руснею. А їх Зеленський у бусик не запакує. Діючи з позиції сили Зеленський втрачає зв'язок як з Українцями так й з союзниками.

Ѧк напрочуд вірно написав журнал Time, персоною року став Зеленський and Spirit of Ukraine. Зеленський має значен͡ня і вагу лише в тій мірі в якій ѵін представляє Spirit of Ukraine, а не Spirit of КНДР.

Дуже прикро, що наразі «опозиція» (до Вкраїни) користується повною свободою поливати Вкраїнців лайном. Перемога Вкраїни принципово неможлива без ліквідації п'ятої колони п'яного президента УРСР. Наразі ѵідверті поплічники Кремля мають статус священної корови в цій КНДР Зеленського: це окрім різного ґатунку «можновладців»: тобто виходить, що достатньо поливати лайном Українську Политичну Націю і ти вже «можновладець», можна нічого не боятися. Наприклад Муждабаєв планує розстріляти половину Українців і норм. ся почуває. Бабченко вбив 260000 Чеченців і продає автографи Залужного. Це в нас що: виходить, що «Вкраїнці самі винні» і визнан͡ня правомірною рашистської агресії є державною политикою?!

Ѧ хочу бачити як Порошенку не ѵідмовляють у виїзді, а пиздять ногами на камеру. Не соромляться ж співробітники ТЦК бити Вкраїнців на камеру, але кацапи в них виходить -- «наші бідолашні хлопчики».

Ѧ хочу щоби Порошенка судив Дзержинський районний суд міста Харькова, який ѵін так старанно «реформував». Ѧкщо Порошенко не визнає Зеленського президентом, а Зеленський з цим нічого не може зробити, то ще за президент такий? Ѧкий не може розправитися з гнійними смердючими кацапопід0рами, прямими аґентами Кермля, маючи всі повноважен͡ня військового стану? Це хіба Spirit of Ukraine?! Зеленський маючи повноважен͡ня і репресивний апарат має спрямувати його на захист Української Политичної Нації, а не на те щоби викрадати Вкраїнців на вулицях.

Порошенко має бути взятий під варту тільки за саму підозру в державній зраді, за продаж зброї русні!

Порошенка можна сад͡жати на 10 років із конфискацією за комуняконацистську пропаганду.

Всю секту Порошенка можна закривати за виправдовуван͡ня, визнан͡ня правомірою рашистської агресії!

(Навіть якщо це «викличе дискусію» на Заході, то це вже плюс, оскільки так чи інакше приверне увагу до Вкраїни. І кінець-кінцем правомірно, чи ні, Захід й так забагато вказує «як жити», в т.ч. обмежує застосуван͡ня зброї. Пиздити Порошенка -- це наша суверенна справа.)

Зараз же окрім того що секта Порошенка, як типова русня всіх Українців записує в «зрадники», ще й офіційна позиція влади такова, що всі Вкраїнці апріорі ухилянти, тому границя має бути на замку, і ще й треба домагатися видачі «громадян» з-за кордону, один в один як у СРСР! Тобто ми тут з усіх боків «зрадники» і «російське ІПСО».

Ѧкщо ви вважаєте, що ЗСУ -- не «зрадники», то можете згадати ставлен͡ня скота до Пташки, а ще раніше -- до учасників Євромайдану! Для Порошенка і його скота дохлий сепаратист і переслідувач євромайданівців Кернес -- однодумець...

Тому ще раз повторюю: Зеленський має визначитися: ѵін -- з Українцями, чи зі зрадниками Батьківщини і військовими злочинцями виборцями порошенка бабченками?