За останній тиждень на Збройні Сили, які п'ятий рік захищають Український народ від скажених роісянських собак Мордора та ватно-@банутих колаборантів, виливається чергова порція лайна від внутрішніх «супердобровольців» і «суперрррадикалів».

Першість в цьому тримають россєянські ресурси квазіукраїнських ЗМІ (бЗіКи, Ньюсивани, інші анали, Гавное, Срана.ru), на яких гарцюють речники всіляких національних дружин і корпусів імені Білого вождя (чорт голову скрутить вже, розбираючись, хто чия дружина), правосєки (які між собою пересралися із-за претензій на гетьманства і отаманства), і представниці радикалів Ахметова в образі Оксани Корчинської.

Все це свідчить про те, що ті, хто видає концерти зради на неукраїнських аналах ТБ і ресурсах ЗМІ об'єднані єдиною метою і керовані тими, кому вигідна ця клоунада.

Кому ж профіт?

Звісно, перш за все, ворогам України, які забезпечують шоу всіх цих корисних ідіотів, щоб харкнути в бік тих, хто захищає Україну, вбити клин між ЗСУ і «добровольцями-добробатами» і черговий раз дискредитувати командування ЗСУ і ОС.

Тому що Збройні Сили в них як кістка в горлі або вила в жопі. Тільки армія не дає рассєї та її плазунам перетворити Україну в Руїну.

Крім того, вигідно також політичним авантюристам, які сидять на баблі Ахметки, Коломойського, Фірташа, Бойка, Новінського, Льовочкина, Медведчука тощо. А також тих, хто викачує гроші з іноземців (гранти, діаспора), які не завжди орієнтуються хто ж є хто насправді в Україні.

Декілька пояснень срачовкидів, без претензій на істину.

Срачовкид №1.

«60% ОФІЦЕРІВ ЗСУ ЇДУТЬ „КРИШУВАТИ“ КОНТРАБАНДУ»

Автори: ндУ Оксана Корчинська і Давінчі (командир роти ДУК)

Цікава фраза Давінчі в інтерв'ю для Корчинської: «РОСІЯНИ НАМ ПОСТАВЛЯЛИ ЗБРОЮ». Ну це пі#дець!!! Так само поставляла як скотам з ОРДЛО???

Відповідь АнтиЗСУшникам:

Я, і мої побратими, які є солдатами, сержантами, офіцерами і генералами, котрі почули цей пізд#ож дали дуже просту узагальнену відповідь: приїде на позиції одна або другий – пошлю відразу на х#й, навіть не розмовляючи.

Наскільки відомо у військах Оксана (яка зараз намагається увійти в роль Гаді) вже була послана в тому напрямку двома комбригами. Ця кількість буде зростати. Наскільки мені відомо, вже деякі комбриги і командування готують рапорти/скарги про її деструктивну діяльність, політичну агітацію серед особового складу і хамську поведінку щодо командирів на ім'я міністра і НГШ. Вона любить їх засипати своїми запитами. Тепер ці запити підуть ще й від комбригів, але тепер щодо правомірності її діяльності в зоні виконання бойових завдань.

Зараз вона погрожує зняти з посад. Ти хто взагалі така, щоб знімати командирів з посад???!!!

Ці люди їздять в зону АТО/ООС, а потім з примітивними гімновкидами-викриттями вибудовують свою політичну кар'єру. Ну з Корчинською все зрозуміло. Трансформується поступово в Гадю, бо свято місце пусто не буває. Ймовірно запропонували місце замість Гаді у першій п'ятірці виборчого списку Жульки. Просто чуйка…

А Давінчі? Ти ж – Воїн. На хрена ти піддакуєш цій відвертій базарній ху#ні?

Чи хочеш про когось з ЗСУ заявити, що зброю і боєприпаси давав тобі і твоїм хлопцям? Ну тоді, давай – валяй! Побачимо, що з того вийде.

Виходить так, що це інформаційні диверсанти.

Якщо не разом з ЗСУ бити ворога, а спостерігати ще й срати? Тоді нах#й вони такі гарні? Вочевидь, що це абсолютна брехня!

Але в цьому і проявляється сутність цих срачовкидів і гімнометів – дискредитувати ЗСУ, щоб компенсувати свою нікчемність.

Срачовкид №2.

«ГЕНЕРАЛИ СТРИМУЮТЬ НАСТУП ЗСУ, НАС — ДОБРОВОЛЬЦІВ І ЛЯКАЮТЬ ЛЮДЕЙ ПРО ВТРАТИ. ДАЙТЕ НАМ АРТИЛЕРІЮ ТА ЛІТАКИ І МИ ЗВІЛЬНИМО УКРАЇНУ».

Автори: Давінчі та інші правосеки, нацдружиникорпусів.

Відповідь АнтиЗСУшникам:

Наступ кого? Взводу чи роти ДУК? Куди і наскільки в глибину? 500 м? 1 км? Що ти цим досягнеш? Потім будеш волати по мобільному: ЗСУ памагі???!!!

Льотчики хто? Правосеки чи профі-універсали з «Азова» і Нацдружинкорпуса? Круто звучить: «Пілоти Національних дружин корпуса бомблять Донецьк і Луганськ».

Ну звісно, що втрати у цих хлопців не рахуються. Навіть облік ведеться через жопу. Народ, що ви знаєте про втрати того ж самого ДУКа? Вони про це говорять на ефірах? Бо ж приїздять і «сафарщики», які «хочу воюю, а хочу сйобуюсь», коли припече. І саме після їх заяв Хуйло починає віщати про «націоналістіческіє батальйони, которыє не подконтрольныє власті»?

Це просто співпадіння. Ага, наївні ...

Муженко вас, мілітарні організації, разом з вашими провідниками і гетьманами/отаманами, запрошує воювати легально і автономно в складі ЗСУ. Тобто ЗАКОННО!!!

В бойових мобільних групах, але за загальним замислом і цілями.

У відповідь на ТБ-аналах і фейсбуках – Українська армія совкова!

Так змінюємо її разом!

Єбошимо цих армійських совкодрочерів РАЗОМ з побратимами-добровольцями, які служать ЗСУ.

Гетьманам і отаманам корпусів (а насправді взводів і рот) це не вигідно. Так само як і їх хазяєвам. Будучи в ЗСУ їм хрен вдасться маніпулювати «своїми» людьми. Бо вони ж всі стануть нашими тобто українськими. Так і потоки бабла відразу із-за кордону припиняться. Політичного впливу на людей ніхто не допустить в ЗСУ. І такі солодкі мрії про свої приватні військові компанії (ПВК) зникнуть «як роса на сонці».

Срачовкид №3.

«ВЛАДА В ОСОБІ КЕРІВНИКІВ ЗСУ ЗНИЩУЄ ДОБРОВОЛЬЧИЙ РУХ»

«ДОБРОВОЛЬЦІ ЦЕ ТІЛЬКИ ТІ, ХТО ВОЮВАВ В ДОБРОБАТАХ, ДУК, АЗОВІ, ДОНБАСІ, ПРАВОМУ СЕКТОРІ»

Автори: ті ж самі, Давінчі, провідник «Правового сектору» Тарасенко, додалися ще обкурені Артемки Скоропадські та ін. Плюс ті політики-нікчеми, хто п'ятий рік розкручує вигідну для себе тему «добровольців-добробатів», що тільки вони і тільки вони зупинили рассєю в 14-му.

Відповідь АнтиЗСУшникам:

Суспільству нагло вішається локшина на вуха. Яка мета? Щоб коли настане вигідний час (а такі спроби вже були) легше було маніпулювати масами і «вішати на стовпах офіцерів ГШ», «розстрілювати зрадників-генералів» ну і т.ін. Є завдання рассєян зробити в Україні громадянську війну, так вона розпалюється всередині країни тільки вже руками/спічами таких же ворогів, але наскрізь продажних, які зараз виступають на інформаційних панелях, пророісянських ЗМІ.

Цій сраній сворі московитський мордор поставив чітке завдання: розколоти ЗСУ, підірвати довіру суспільства до армії (особливо до її командування) і тим самим далі робити свою чорну справу руйнації України.

Тому і гавкання цієї свори на Муженка і на Наєва як на представників ЗСУ відбувається цілеспрямовано, керовано і систематично.

У ЗСУ з початку нападу рассєї, з 2014-го року воюють СОТНІ ТИСЯЧ ДОБРОВОЛЬЦІВ!!! І це ЗСУ разом з іншими підрозділами МВС, НГУ, ДПСУ стримали російську агресію. РАЗОМ!!! Ніхто не заперечує роль воїнів і провідників Правого сектору в захисті країни.

Добровольці і зараз продовжують воювати за Україну і її народ! Їх найбільше зараз в АРМІЇ!!!

Основну роль у ВСІХ боях і операціях відігравали ЗСУ, і втрат несли найбільше і тут х#ями мірятися безпідставно і примітивно!!!

Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=hnxGpVVRpd0&feature=youtu.be

ЯКОГО ЧОРТА ВИ ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ ЄДИНИМИ ДОБРОВОЛЬЦЯМИ-ПАТРІОТАМИ В УКРАЇНІ?

ЯКОГО ЧОРТА ВИ ЗАПЕРЕЧУЄТЕ ІСНУВАННЯ СОТЕНЬ ТИСЯЧ ДОБРОВОЛЬЦІВ, ЯКІ ПРИЙШЛИ В ЗСУ ЩЕ З 14-ГО І ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ВОЮЮТЬ ТАМ І ЗАРАЗ?

В ЗСУ якісь інші патріоти?

Чи методички медведчуковські в ділі демонструєте?

Я служу в ЗС і захищаю Україну не добровільно??? Я не доброволець?

Хтось добровольці, а хтось ні?

Чи є якісь особливі добровольці в Україні?

Для вас, правосєки і пані Корчинська, не існує десятків тисяч добровольців – воїнів ЗСУ, які зараз воюють за українську землю?

Ми спостерігаємо лише політичні амбіції, обмежений жагою влади і володінням ресурсів світогляд, а також фальшиві цінності, які реалізуються через дискредитацію ЗСУ.

Вони цілеспрямовано принижують найкращих синів України і маніпулюють суспільною думкою. Принижують тих, хто є справжніми захисниками України і не підвладні російським і політичним хазяїнам.

Чого ви варті взагалі без Збройних Сил України???!!!

АРМІЇ СТВОРЕНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ. ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ Є ІНСТРУМЕНТОМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ.

Яку і чию політику проводите ви, дискредитуючи армію і її керівництво? Як це було в п'ятницю на каналі Медведчука бЗіК. Коли провідник «Правового сектора» Тарасенко намагався дискредитувати роль ЗСУ в 14-му році і розповідав про «супердобровольців», які не схожі на добровольців які воювали і воюють в українській армії. І які, за словами Тарасенка, незаконно стріляли в сєпарів (???) і сворою (разом з медведчуковською консервою Олєжкою Ждановим) переконували в цьому офіцера ГШ в прямому ефірі.

Дуже скоро вони почнуть вимагати збирати нас, офіцерів ЗСУ в концентраційні табори рассєян. Спочатку на території України а потім після гіпотетичного приходу до влади Жульок і різних стратегів-полковників – відправлять за АТО до Сибіру. Нічого вам не нагадує з історії? Готують так би мовити вже базу для цього.

Відкрито заявляють не було збройної агресії!!! ЗС незаконно застосовували силу!! (???) Ах ти ж, Жданов, сука ти московитська!!!

Чию політику ви проводите? Політику Медведчука, Ахметова, Коломойського, Льовочкіна, Авакова, Яроша, Бєлєцкого, Червеня чи сім'ї Корчинських?

Чи може Хуйла?

РЕЗЮМЕ.

У нас, у добровольців, єдина мета – захистити Україну від ворога. Цей ворог – Росія і її прибічники в Україні.

«Доброволець-патріот, який воює за свою країну і свої права, – найнадійніший солдат у світі».

Генерал-лейтенант Томас Дж. Джексон (“Кам'яна стіна")

"Я повністю переконаний, що наші свободи були б у величезній небезпеці або навіть були б повністю втраченими, якщо б їх захист не був доручений регулярній армії".

генерал Джордж Вашингтон

Ще достовірні джерела кажуть, що ця цитата приписується самому Дмитру Ярошу, начебто він сказав, що прийде час і історія розкриє роль Муженка у створенні та підтримці добровольчого руху.

Хто не вірить, запитайте в Яроша чи це правда.