У ЗС України не втомлюються наголошувати про те, що армія поза політикою. Це звісно добре, але політики завжди втручалися і продовжують лізти всередину армії. Деякі з них як мухи на лайно. Це особливості національного політиканства. Куди ж вони без армії. Особливо хочуть бути впливовими ті “неополітичні вожді”, які ніколи в ній не служили, тримаючи в основному оборону на Римарській.

Всім українським (і проросійським) політикам перед виборами конче треба бути поряд з армією і допомагати їй або обсирати її. Вибір в них невеликий. Саме ЗСУ є зараз епіцентром їхньої уваги у зв’язку з тим, що армії найбільше довіряє суспільство вже декілька років поспіль. А в них з повагою і довірою людей великі проблеми.

Ось один з таких прикладів.Вся ця маячня про ЗСУ #Білогопровідниканації розповсюджується в казармах. Наприклад, в розташуваннях морської піхоти в м. Миколаєві. Подається під соусом – “побратимів з “Азова” і різних “Неонаціональнихкорпусів”.

Люди #найкращогоміністраавакава енергійно формують суспільну думку, що в ЗСУ все дуже погано. Гонять цей маразм і розбрат з почесні, вічні, “командири”, “провідники”, “неолідери” і “вожді”. Професійні “патріоти”, що прикриті зараз депутатською недоторканістю.

Причинно-наслідкові зв’язки всім відомі: ПолітикАваков = “БєлийвождьБєлєцкій” = “Неонаціональний корпус” = “Неоцивільний корпус” = “Неонаціональні дружини” = “Неонаціональна оброна” = полк НГУ (хіба?) “Азов”.

У ЗСУ, особливо офіцерському складу, все зрозуміло.

На х#й ви комусь потрібні такі “побратими?”


Ворогів не треба, якщо є такі “напівпровідники нації”.

Звідки гроші на все це лайно?

З якою метою цей мудак недоторканий веде підривну роботу у військах проти керівництва і командування?

Що цей недовождь і недодепутат знає про війська і ЗСУ в цілому, коли в них не служив жодного дня?

Що він зробив для країни і для армії як народний депутат України?

Його просування у ВРУ забезпечили його ж господарі. Для прикриття своїх інтересів. Він ще зробить свою чорну справу за їхньою командою.

Впевнений, що від ЗСУ він і його “соратники” відгребуть по повній. Нехай тільки рипнуться в наш бік.

Просте запитання:

“Кому вигідно посіяти розбрат між силовими структурами в Україні?”

Відповідь напрошується сама собою – ворогам з роїсі.

Від кого йде цей розбрат і розсіювання ворожнечі до командування ЗСУ?

Те, що ви бачите на сканованих копіях не є роботою роїсян?

Це елементарні диверсії під замовлення педерації!

“Нью-Йоркці” з “Азова” вже давно отримали відповідь з Конгресу:

Насолоджуйтесь: https://www.radiosvoboda.org/a/29151866.html

У ЗСУ допомога від США надходить регулярно і постійно. І це саме за себе свідчить, хто в якій дупі знаходиться. Гоніть далі херню по мережам. Довбні!

І вся ця ху#ня бродить по казармам в ЗСУ і в соціальних мережах!

Все це робиться спеціально і цілеспрямовано, а недолугі командири і кончені “замполіти” сприяють цьому із-за своєї тупості і безалаберності! Візьміть хоч раз в руки і прочитайте те, що підкидують вашому особовому складу в світлиці і на КПП в дуркованому вигляді.

У тих командирів підрозділів, де це лайно розповсюджується в казармах є відхилення в світосприйнятті і світогляді!

Їм корисним було б прочитати це: https://www.ar25.org/article/polk-azov-mizh-svasty...

На черзі в казармах будуть дурковані матеріали і засланці від Жульки і Гриця зі своєю дуркованою продукцією для сортирів.

Чекайте в гості! Вони вже в дорозі до вас, командири!

P.S. До речі, полководець “оборони Римарської” нарешті відповість за смерть “Німця” (розстріляний блок-пост “Святої Марії”), якого було вбито “дружнім вогнем” “Азова” під Павлополем 10 лютого 2015 року???


realist.armiyskiy
Реаліст Армійський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації