В Верховну Раду подали законопроект щодо виплати пенсій мешканцям окупованого Донбасу. Аргументують тим, що Донбас — це Україна, там живуть українці і ми повинні їм платити пенсії.

Тобто міжнародне право не треба використовувати в даному випадку, що окуповані території та її мешканців забезпечує окупант, в даному випадку Росія.

Коли Німеччина захоплювала території СРСР, то хіба Москва платила щось людям на окупованих територіях?

Йдемо далі, якщо на окупованому Донбасі треба платити пенсії, то чому ми в Криму не платимо — чи Крим для наших законодавців вже не Україна? Цей закопроект може бути подано/прийнято тільки до всіх окупованих Росією територій — Донбасу та Криму. Якщо його не пропонують до Криму, то це його тоді Україною не вважають чи що, тобто хто подав цей законопроект — це сепаратисти, агов, занесіть їх на Миротворець, чого ці люди ще не там, СБУ — проведіть бесіду з ними, щоб розуміли свою помилку і як робити не можна, що Україна цілісна.

А може подання цього законопроекту пролобіювала Росія, щоб зняти з себе тягар виплати пенсій сотням тисячам мешканців окупованого Донбасу. Набагато дешевше купити українських депутатів, які перекладуть величезні виплати на українських податкоплатівників, ніж кожного місяця давати гроші мешканцям окупованою Росією території, але частиною іншої країни. Такий законопроект — це наявна дія проти інтересів України та на користь агресору та окупанту — ці люди ще не на Миротворці, СБУ не цікавиться їхніми зв'язками з Росією?

Та звісно ж ні, кому вони потрібні, ви он подивіться краще, що Проценко на Миротворці і він колись .., так законопроект на користь Росії та проти України .., ой, нащо вони тобі, дивись Проценко що 5 років тому творив.


Дивіться також


#ДумайтеСамостійно#ІванПроценко