У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя упродовж минуло тижня відбувся профорієнтаційний захід для молоді — День кар'єри ЄС. Його особливістю стало те, що захід проведений за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Студенти та випускники мали можливість стати учасникам панельної дискусії на тему «Професійний розвиток та європейська інтеграція»  та взяти участь у чотирьох тренінгах: №1"Психологічна стійкість як умова професійної продуктивності", тренерка: Гевко Мар'яна, психологиня ГО "МІСТ"; тренінг №2 "Як правильно досягти поставлених цілей", тренерка: Романовська Катерина, керівник підвідділу пошуку, підбору та розвитку персоналу ТОВ Бортнеце; тренінг № 3 "Як студенту отримати досвід роботи", тренерка Яремчук Ірина, голова ГО "Атом", тренінг №4"Від студента до професіонала: як знайти себе на новому етапі життя ", тренер Будзан Богдан, науковець, державний та громадський діяч, фахівець з менеджменту та бізнес-освіти, професійний коуч та бізнес-консультант.

Учасники відзначали, що сьогодні українські працедавці в період напруження воєнного стану при відборі персоналу частіше беруть до уваги пріоритети, які є визначальними для ринку праці в ЄС: критичне мислення, вміння приймати рішення у складних ситуаціях, творчий підхід, робота в команді.

Довідково. День Кар'єри ЄС – це публічний захід, де представники мереж ЄС, бізнесу, влади, освіти та інші учасники обговорюють впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес – та освітніх можливостей. Співорганізатором проведення заходу в м. Тернополі ось уже кілька років поспіль є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

 

Детальна інформація про захід на сторінці співорганізаторів: https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4703